7. Kapitola - Večírek

22. listopadu 2006 v 19:07 | Keirra |  My dvě vs Celý svět
7.Kapitola...
Beta-read: Ten-jehož-jméno-raději-nevědět

"Tím chci říct, že ti na Blackovi záleží víc, než by mělo!"
"Přestaň! To vůbec není pravda, rozumíš? Na něm mi vůbec nezáleží!"
"Pokud je to tak, jak říkáš, tak proč tak vyšiluješ?"
"Já nevyšiluju! Jen zdůrazňuji co říkám, abys tomu pořádně rozuměla!"
"Znám tě už dost dlouho abych poznala, co se ti honí hlavou!"
"Já ho nemiluju!", zakřičela jsem na ni.
"Ale jo! Tak například: Odkdy mu říkáš jménem? Odkdy se na něj usmíváš? Mám pokračovat?"
"Ne," zašeptala jsem.
"Ale to přece není možné! Vždyť ho nesnáším!"
"Bejvávalo!"
"To vyřeším! Nasadím plán A," řekla jsem jí.
"Dej to sem a mluv!", řekla jsem jí znovu..
Napodobila jsem jí a dala si až moc doušků, protože jsem za chvíli nemohla pořádně zaostřit a navíc se mi točila hlava. Láhev jsem nechala u úst a pomalu popíjela.
"Potter…. Když jsi utíkala před Blackem… nějak se to zvrtlo a já se s ním začala líbat! Bylo to tak krásný! Najednou jsem ho viděla úplně jinak. Všimla sis, že má krásné oči? A ty vlasy…. Nevypadají na něm tak zle…"
"To samé se mi stalo se Siriusem, najednou jsem si všimla jaké má uhrančivé oči, že je velmi pěkný…. A líbá tak…nádherně…," přeřekla jsem se. Na tohle přiznání bylo za potřeba dalšího množství vodky. Lily mě to vytrhla a napila se ještě víc než já.
"Jsi v tom až po uši!", vrátila jsem jí to.
"Ne! Mé city k němu se vůbec nezměnily, nenávidím ho!"
"To říkej někomu jinému! Znám tě už dlouho, vím co cítíš! Potter se ti líbí, jen si to nechceš přiznat, protože je to idiot!"
"Ne! Jo…Možná. Já nevím. Nasadím plán A! Naprostá ignorace, provokace a veřejné nepřátelství…Nebo to je plán B?", řekla nervózně.
"Ne, to je A!"
"Ti povim…. Nějak…na…mě ten alkohol….nepůsobí!", řekla Lily po chvíli ticha, kdy popíjela a překotila se dozadu s výbuchem smíchu.
"Že jo!", vyjukla jsem a poskočila. Dala jsem si láhev k ústům a znovu se pořádně napila. Podala jsem jí láhev. Chvíli byla kolovačka.
" Ale my jsme pro ně až…až moc dobré, že jo!", řekla jsem přiopile a vytrhla flašku Lily od úst tak, že jsem ji polila.
"Jo jo! Mocinky dobré! Stejně jako je mocinky dobrá ta vodka. Naval!"
"Ale my na jejich seznam nepůjdem, že jo!"
"Jo jo! My by jsme byly až moc velká trofej…"
" My se totiž nenecháme jen tak odkopnout, že jo!"
"Jo jo!"
Znovu jsem se napila. Obě jsme v sobě měly už celou flašku. Člověk by neřekl, že jsme toho už tolik vypily. Začala se nám motat hlava na plné obrátky a navíc nám nebylo zrovna nejlíp. Postavila jsem se a chtěla donést další, jenže jsem se natáhla, blbé polštáře. Chvíli jsem se snažila se smíchem vyhrabat, ale trvalo to dost dlouho, Lily si zatím povídala s klikou.
Za chvíli jsme s Lily začaly tančit jen ve spodním prádle a zpívaly jsme tak nahlas, že to musí být slyšet až u Srabuse v jeskyni.
"A ani se nehni! Už jdu, že jo!", zažvatlala jsem na můj kufr, ve kterém se schovávala má druhá láhev.
"Jo jo. Odvahu Kate! Odvahu! Ty ten kufr přemůžeš!", vykřikovala Lily a snažila se postavit, ale nedařilo se jí to. Nakonec zůstala ležet a smála se na celé kolo.
"Mám ho! Lily! Vyhrála jsem! Já věděla že jsem skvělá, že jo!"
"Jo jo. Šoupni mi sem tu flašku!"
Trvalo dost dlouho, než sem se k ní dostala. Obě jsme se řádně napily.
"Ale přece tu nezůstanem, že jo!"
"Jo jo! Musíme na návštěvu!"
"Brumbálovi se stýská! Ten jeho pták vypadal bledě! Ale byl červený! Předtím byl červený! Že jo!", mlela jsem zmateně.
"Ptáčku, ptáčku vystrč růžky!", zažvatlala Lily.
Já jsem začala pobíhat po pokoji a mávat rukama.
"Jde se na návštěvu!", výskla Lily a znovu se pokusila vstát. Nepovedlo se jí to. Já jsem k ní přiletěla a pomohla jí na nohy, ale jak jsem se zapřela, přepadla jsem a skončila na zemi zase já, takže jsme si vyměnily pozice. Lily mě přispěchala na pomoc, ale zase skončila na zemi ona.
"Hohooo! Roztáhnout křídla! Letíme!", křikla jsem na Lily a pomocí postele se zvedla. Lily odemkla dveře a já v modré krajkové podprsence a modrýma kalhotkama vyletěla z hnízda, teda z pokoje…. v ruce jsem svírala flašku. Lily v zelené podprsence a kalhotkách vyletěla za mnou. V tu chvíli jsme byly pořádně na mol, takže nám bylo jedno, že jsme polonahé. Ale naše spodní prádlo bylo vážně nádherné, aspoň něco…
Společenská místnost byla plná lidí a hlavně tam byla Potterovic parta.
"Houstone, máme problém!", zakřičela jsem na Lily a zabrzdila jsem, jenže ta do mě se smíchem vrazila a obě dvě jsme se začaly válet na zemi a pisklavě, až skoro ječivě se smát. Flaška to přežila, pouze jsem polila jednoho prváka.
"Tu se bude slavit!", výskla Lily a zvedla se ze mě.
"Ne! Jde se na návštěvu! Že jo!", někdo se třema hlavama mě vyzdvihl na nohy a přitom se všechny jeho hlavy smály. No, vlastně se smáli úplně všichni. Remus, pokud to byl on začal vyhazovat prváky a druháky i třeťáky aby šli spát, teda vyhazoval naprosto všechny a nás se snažil dostat do našich pokojů. Ale byl jediný který chtěl, abychom šly do hajan, ostatní ho zastavili. Několik holek naštvaně odešlo, protože jsme získaly kompletní pozornost všech kluků.
"Jo jo! Brumbál čeká!", obě jsme natáhly ruce a chystaly se vyletět, jenže nás zastavili, všichni se očividně dobře bavili.
"Jé…. První se bude slavit! Že jo!", řekla jsem a málem sletěla na Siriuse, který mě zadržel abych neodešla.
"Jo jo! Slavit! Naval flašku!"
Lily se znovu napila a začala se naklánět dozadu.
"Nepřeháněj to! Slavit se má s mírou!", vyrvala jsem jí flašku z ruky a začala pít já.
" Ne ne! Slavit se nebude!", řekla jsem po chvíli, zatímco se ostatní smáli a čučeli na nás.
"Ne, nebude!", přitakala Lily.
"Bude se vraždit…. Kde jsou ty dvě sůvy! Ná put'u put'u", jak jsem rozhazovala rukama, sletěla jsem na Siriuse a trochu ho polila. Sirius to neustál a začala jsem se na něm smát. Koukla jsem se pod sebe a zatvářila se překvapěně, že na něm ležím.
"Jů! Proč jsi mi neřekl, že máš bráchu?", zeptala jsem se ho.
"On se totiž stydí. Přijel jen na dnešek, chtěl tě poznat…", řekl Sirius a pokoušel se mě ze sebe zvednout.
"Napij se! Tady se bude slavit! Jdu na ošetřovnu! Pa!", vrazila jsem mu flašku do ruky a vydala se na ošetřovnu.
"Ošetřovna, ošetřovna! Ale ne! Tam nejdeme!", vykřikla Lily a přestala poskakovat a strhla mě na zem. Obě jsme ležely na zemi a smály se na celé kolo. Sirius se napil a pak dal i Potterovi a několika dalším.
"Já musím na ošetřovnu! Je tam Jones! Bude se vraždit! Přines sekáček na maso! Ne paličku, třísku, jehlu, proutek….", začala jsem vyjmenovávat všelijaké hovadiny a skončila jsem u pračky.
Sirius mi pomohl na nohy a Lily zase Potter.
"Tys mi čajznul flašku!", vyčetla jsem mu a začala se zase naklánět dozadu, udržel mě. Za chvíli mi připutovala poloprázdná flaška.
Sirius měl celou dobu úsměv od ucha k uchu a prohlížel si mě od hlavy k patě.
Lily chvíli nějak otravovala Pottera a pak se s jeho pomocí dostala až ke mně, kde jsme se obě napily. Pak jsme vylezly na stůl a začaly jsme tančit dost žhavý tanec. Sirius s Potterem a ostatní kluci na nás lačně čuměli.
"Hučí mu v klacku!", zakřičela jsem a místo na kluka ukázala na jednu holku, což vyneslo další výbuch smíchu, flaška začala kolovat a nakonec se jaksi ztratila. Stále jsme tančily a byly povzbuzovány potleskem a pískáním. Chvílemi to připomínalo spíš lesbický tanec, ale v tu chvíli nám to bylo naprosto jedno. Měly jsme obě skvělou náladu a navíc se nám chtělo neustále smát. Obě jsme se odrazily a skočily klukům do rukou. Nějakým nedopatřením jsem skončila na Siriusovi a Lily na Jamesovi. Nohama jsem mu obmotala pas a ruce mu dala kolem krku.
"Mám já to ale štěstí!"
"Jo, máš!", vypadal opravdu velmi potěšeně, když jsem se na něj polonahá tak tiskla.
Ani nevím jak, ale za chvíli jsem tančila se Siriusem ještě žhavější tanec než s Lily a Lily zase s Jamesem. Ostatní se taky rozjeli a vznikla pořádná párty.
Zase jsem se s ním začala líbat, krásný pocit se opět dostavil. Vyzdvihl mě tak, že jsem zase měla nohy obmotané kolem jeho pasu. Sirius se i se mnou hýbal do rytmu hudby, která hrála kdo ví z čeho. Lily se zase líbala při tančení ploužáku s Potterem, nakonec se to všelijak popárovalo a všichni začali tančit.
"Závěrečný tanec!", začali skandovat všichni kluci, už byly dvě hodiny v noci. Sirius mě nechtěl pustit, ale povedlo se.
S Lily jsme se opět proplétaly na stole, najednou mi Lily začala rozepínat podprsenku, což si vyžádalo ještě větší míru potlesku a pískání, zato Sirius vypadal, že na mě skočí a nikomu mě nedá… Já jsem na oplátku začala rozepínat podprsenku Lily. James začal zuřit stejně jako Sirius. Díky našemu opilému stavu se nám to moc nedařilo, díky bohu! Až po chvíli přesně ve stejnou chvíli se nám to povedlo a potěšeně jsme výskly, už šla skoro dolů, když za námi vyskočil James se Siriusem a zakryli nás hábitem!
"Nech toho! Rušíš nám vystoupení!", zažvatlala jsem. Všichni začali mručet a nadávat, teda jen kluci, holky už dávno naštvaně odešly.
"Jo jo! My chceme tančit!"
Obě nás pořádně zakryli, vzali do náruče a zamířili s námi někam, nějak jsem si nemohla vybavit kde jsem.
"Jo vy chcete soukromé vystoupení!"
"No jo! To bude pařba!", přitakala Lily.
Najednou jsme byly ve svých postelích.
"Jdem kalit, že jo!", řekla jsem a usnula.
"Jo jo!"
To bylo mé snad nejhorší probuzení. První můj pocit byl, že snad umřu. Bylo mi tak šíleně zle, a hlava…divím se, že mi ještě nepukla. Chtěla jsem se podívat jak je na tom Lil, ale jen jsem trochu nahnula hlavu zaskučela jsem, tenhle pocit se nedal vydržet a navíc se mi začal zvedat žaludek. Ze záchodu se linuly nechutné zvuky, takže na tom nebyla ani Lily zrovna nejlíp, ale alespoň se dokázala zvednout. Chvíli jsem se pokoušela změnit polohu z leže do sedu, ale mou kocovinu to ještě zhoršovalo. Pak jsem si všimla, že mám na sobě hábit, cizí hábit! A pod ním jen spodní prádlo, začala jsem panikařit. V hlavě mi to začalo šrotovat, najednou se mi začínalo matně vybavovat co se dělo. Já a Lily na stole…ve spodním prádle… Přímo jsem vyskočila zděšeně z postele, bohužel na můj žaludek to bylo až moc rychle, za chvíli jsem doběhla do naší koupelny, minula jsem Lily, která ležela celé zelená na zemi, a padla jsem k záchodu, no…šlo to prostě všechno ven.
"Je mi zle….", zašeptala Lily.
Já jsem zůstala ležet u záchodu a snažila se to v sobě udržet.
"Cos to měla za svinstvo?!", vyčetla mě Lily šeptem, na jiný hlas se nezmohla.
"Vodku! Asi jsme to s ní přehnaly… Lily … co to mám na sobě? To je tvoje?"
"Ne! A nevíš čí je ten hábit, co mám na sobě já?"
"Mám okno. A blbej pocit… je mi trapně a nevím proč. Ale ještě před chvílí jsem to věděla…", houkla jsem se zavřenýma očima a snažila se nevnímat, jak se mnou podlaha houpe.
Začala jsem přemýšlet, podle ticha jsem nebyla sama.
"Proboha!", řekla zhrozeně Lil.
"My jsme se tam předváděly skoro nahé! Proboha!", řekla jsem, protože mi to taky začalo docvakávat. Za chvíli jsem měla zase hlavu nad záchodovou mísou.
"Mě je zle!", zopakovala Lil.
"Já to nepřežiju! Z našeho pokoje nevyjdu do konce života!", řekla jsem jí a bolestně se chytla za hlavu.
"Neznáš nějaké kouzlo?"
"V tuhle chvíli jsem ráda, že vím jak se jmenuju!", řekla Lily a odplazila se ke mně.
"Tak to jsme perfektně zvoraly!"
Za chvíli jsme seděly opřené o zeď a skuhraly s hlavama opřenýma o sebe.
Za chvíli Lily ze sebe vyklopila další množství včerejšího jídla a chlastu.
"Už si vzpomínám čí je to hábit…i proč ho mám na sobě!", řekla jsem vyděšeně při vzpomínce na včerejší představení.
"Taky si začínám vzpomínat! Ten plán A nám moc nevychází, co?"
"My jsme chtěly jít navštívit ptáka Brumbála!", šeptla jsem zděšeně.
"Ještě jsi chtěla jít vraždit!", připomněla mě Lily a mírně se ušklíbla.
V tuhle chvíli se mi zatočila hlava ještě víc, jen kvůli tomu co řekla.
"Já…já..."
"A já! Jsem se tam…muchlovala s Potterem!", řekla znechuceně.
"Je mi zle!", řekla jsem pro změnu já.
"Všichni nás viděli! Chápeš to?! Všichni!", řekla Lily a zachvěla se.
"To už je deset hodin? Neměly by jsme jít na vyučování?", změnila jsem téma, už tak mi bylo dost trapně, v žádném případě se mi nechtělo zjišťovat z čeho všeho…
"Proboha! Já nebyla na formulích! Lektvarech…", vykřikla a postavila se a odešla se převléct.
Z pokoje se ozývaly rány, nadávky a skuhrání. Já jsem se chvíli pokoušela postavit, ale nakonec ze mě zase něco letělo ven.
"Jdeš?", zeptala se mě naprosto zelená Lily a vypadala, že se jen tak drží na nohou.
"Jdu, časem tě doženu!", řekla jsem a padla zbytkem těla na zem.
Viděla jsem, jak se Lily motavě dere ven a pak práskla dveřmi.
Moje hlava!
"Už jdu!", řekla jsem, ale zůstala jsem ležet na zemi.
Trvalo mi hodinu, než jsem se doslova vyplazila z koupelny, Vzala jsem brašnu, pokusila se učesat a namalovat, ale nakonec jsem se na to vykašlala a sebevědomě jsem se začala motat směrem ven, s polštářem pod rukou.
Další hodinu mi trvalo dovléct se do učebny, přitom to schytalo pár brnění, které už asi nikdo nesloží. Nechtěně jsem nakopla paní Norrisovou. Dál jsem se dostala v celku bez potíží, ale nejspíš jsem urazila pár portrétů… No co, život je těžkej.
Doslova jsem vpadla do učebny dějin a řádně za sebou bouchla dveřmi, nějak mi ujela ruka…
"Sorry!", šeptla jsem na ducha, který se na mě ani nepodíval a dál pokračoval v nudném monologu.
Zaraženě jsem se podívala na studenty, kteří ze mě nespouštěli oči, proč na mě tak pobaveně čumí? V tu chvíli jsem se otočila a chtěla vypadnout, ale nějak se mi nepodařilo chytit kliku a otevřít. A navíc jsem v cizím hábitu nenašla hůlku a pod ním taky nebyla, neboť jsem měla pouze spodní prádlo. Několik lidí to nejspíš poznalo a navíc bylo vidět že ten hábit není můj, zaprvé mi nečouhaly ani špičky prstů jak byly ty rukávy dlouhé a za druhé bylo na límečku vyšité S.B.. Nechci ani pomýšlet co to znamená!
Zapadla jsem na poslední volné místo, které bylo zrovna vedle majitele hábitu, Lily spala pár lavic přede mnou.
"Nemluv! Nic mi neříkej o včerejšku! Ani o dnešku! Prostě vůbec nemluv!", šeptla jsem mu. Švihla jsem polštářem na lavici a hned do něj zabořila hlavu.
"Mě je zle….", zaskuhrala jsem.
"Jak vidím, máš na sobě stále můj hábit.. a pod ním….", řekl Black a zablesklo se mu v očích.
Začala jsem se do hábitu pořádně zavrtávat aby nezbyla jediná skulinka. Opřela jsem se o židli a zase jsem začala skuhrat. Pak jako by nevolnost částečně polevila a místo ní se objevila zase opilost.
"Neslyším!", křikla jsem na celou místnost tak nahlas, že se i duch zarazil a přestal mluvit. Ještě jsem měla v krvi dost alkoholu, takže jsem nevěděla co dělám.
"Pro-prosím?", zeptal se zaraženě duch, nejspíš ho ještě nikdo nezarazil v tak dramatickém výstupu.
"Říkám že vás tady vzadu neslyším! Volume!", křikla jsem na něj.
Několik lidí se zasmálo.
"Ji-jistě. Cože?"
"Povídám, že prd slyším! Tak kdyby jste byl tak hroooooooooooozně moc hodný a přidal na zvukovosti svého hlasu, abych s toho napínavého, dramatického, dojemného, krvavého děje taky něco měla, byla bych mooooooooc ráda! Že jo!", houkla jsem přiopile, proč mě ten vůl nezarazil?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliska Eliska | 1. září 2007 v 2:25 | Reagovat

ja tady umiram smichy!!!

ja nemuzu dejchat...

2 silvinka silvinka | 6. září 2007 v 9:01 | Reagovat

tahle kapitolka byla super

3 terýýýk terýýýk | 10. září 2007 v 16:19 | Reagovat

Umírám smíchy

4 Ottawianna Ottawianna | Web | 8. listopadu 2007 v 20:09 | Reagovat

celou kapču jsem se prořehtala, je to báječný:-D

5 Kačik Kačik | Web | 30. prosince 2007 v 0:14 | Reagovat

Hej to prostě nemá chybu !!! =D .... Já brzo umřu na záchvaty smíchu =D

6 Polgara Polgara | Web | 14. ledna 2008 v 9:38 | Reagovat

Ta je vážně praštěná...8d)

7 bellatrix bellatrix | 4. března 2008 v 13:06 | Reagovat

To je super povídka. Celou dobu sem se u ní řehnila :-D

8 nk nk | 6. března 2008 v 15:54 | Reagovat

bolí mě bříšní svalya tečou slzy - smíchu :-)

9 wolfinkaa wolfinkaa | 6. března 2008 v 17:38 | Reagovat

asi som zomrela od smiechu....toto je to najlepšie, čo som kedy čítala :D:D:D

10 Jean Jean | E-mail | 7. března 2008 v 22:31 | Reagovat

asi se od smichu umru mas fakt talent :D:D:D

11 ....... ....... | 7. června 2008 v 14:38 | Reagovat

valala som sa po zemi smiechom :-))))))) som opita ako tie dve ale smiechom

12 alex alex | 27. července 2008 v 13:51 | Reagovat

hej já se tu válím pod stolem a nemůžu dýchat!!pomooooooooooc

13 Twinky Twinky | E-mail | Web | 12. prosince 2009 v 14:17 | Reagovat

To že Lily sa zatiaľ rozprávala s kľúčkou ma úplne dostalo. XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama