21.Kapitola - Žárlivost je strašná věc

14. února 2007 v 17:14 | Keirra |  My dvě vs Celý svět
Tady mám menší dárek k valentýnu. Takže pro všechny kdo stále ještě nenašli svůj protějšek, což je i můj příklad, ale i pro ty co mají dnes nejšt'astnější den v roce.

"Tak dobrá, omlouvám se ti.",pronesla ke mně už po několikáté Lily.
Byli jsme zrovna ve Velké síni na snídani, konečně tuhá strava. Nalila jsem do ní litry kafe a tím ji přivedla do takřka střízlivého stavu.
No, musela jsem využít příležitosti a hodit jí na hlavu, že já jsem těžce nemocný člověk, který kvůli ní vylezl z postele a vystavil se tím jisté smrti… Nechám ji psychicky trpět, aspoň teda do doby než zjistí mou včerejší epizodu s Jamíkem. Její reakce na to by nemusela být zrovna dvakrát pozitivní. Ovšem já sama bych se teď studem propadla, ale ne moc hluboko. Z části jsem na sebe i hrdá, jen mě bolí ruka…
Ale dnešní den má i další zápory, prostě a jednoduše už začínám chápat proč mě Pomfreová nutila ležet v posteli a brát lektvary. Když tak o tom přemýšlím, možná mě Lily přece jen bude mít na svědomí. Skoro jsem v noci nespala a rozhodně za to nemohla přemíra adrenalinu prohánějící se mi krví. No a taky za to nemohl rum. Toho jsem zas tolik nevypila, mě, takového setřelého chlastaře čtvrtinka flašky nepoloží.
Spíš bych řekla, že za to mohlo vynechání několika lahviček lektvarů. Jsem asi fakt nepoučitelný tvor. Celou dobu na ošetřovně jsem naříkala a uplácela všechny svaté známé i neznámé aby mi už bylo líp. A teď když už mi k uzdravení chybí krůček to takhle zmrvím. Tipovala bych to na horečku… Ale ta se dá ještě zastavit, jen mít sílu a odvahu vyšlapat tu spoustu schodů. Jenže tak nějak cítím jako bych měla tělo z pěny. Už ráno mi dělalo problémy jen vstát z postele a pomáhat Lily dostat se sem. Proč jen jsem takoví dobrák? Měla jsem nechat Lily ať si jde sama. Jenže i vám by se jí zželelo, kdyby jste ji viděli jak vychází ze dveří v pyžamových kalhotech, hučce na hlavě a asi metrákové zimní bundě. Nemohla jsem si její ostudu vzít na triko… Teda mohla, jenže jsem se tak začala smát, že jsem už znovu neusnula. Tak se ze mě stala menší matka Tereza.
"Odpuštěno.",zachrčela jsem a podpírala jsem si bradu, protože hlava mi v tuhle chvíli vážila snad metrák. A to ještě k tomu nepočítám kilové víčka a ten frňák…
"Není ti dobře? Měla jsi ležet a kašlat na mě."
"Taky si říkám.",odvětila jsem celá bílá jako stěna a přitom mi spadla hlava. Tedy obrazně řečeno. Přistála s rachotem na stole a přitom čelem rozdrtila, naštěstí nenamazanou, topinku. Když jsem hlavu zvedla, topinka mi stála na čele jako čestná stráž.
"Směj se mi. Klidně, nevadí mi to.",zabručela jsem a rázným pohybem ji ze sebe shodila. Otřela jsem poslední drobky, ale přitom jsem se moc nahnula a přeletěla jsem přes lavici a zůstala ležet na zádech.
Lily, dobrá to duše, se vesele chechtala dál, čímž na mě strhla ještě víc nechtěných pohledů. Navíc jsem se nemohla vytáhnout, protože celé tělo jsem měla v jednom ohni a při každém pohybu mi v něm bodlo.
Ale lidé v bradavicích možná nejsou tak zkažení, teda aspoň ten jeden, který mi pomohl zpátky do sedu.
"Díky Reme."
"V pořádku. Není ti něco? Jsi celá bledá.",dal mi ruku na čelo. "A celá hoříš."
"Je mi pěkně mizerně.A hlavně tady kvůli kolegyni.",nemohla jsem si to odpustit, kdy se mi znovu stane že budu mít navrch nad Lili Evansovou? To je historický okamžik!
"Vždyť jsem se ti omluvila.",řekla lítostivě a ruce si přitom zahřívala o hrnek vařícího kafe.
"No jo.",položila jsem hlavu na Remusovo rameno.
"Remusi? Můžu dnes sedět s tebou? Potřebovala bych poradit s jedním lektvarem, ať dělám co dělám, pořád to nemá tu správnou barvu.",vzdychla Lily.
"Cože? Tobě něco nejde?",užasla jsem.
"Jsem taky člověk, ne? I když se snažím jak můžu aby mě lidi měli za boha."
"To bylo dobrý. Možná to někdy použiju.",usmála jsem se a vztyčila palce.
"Dík.",zazubila se a otočila se na Remuse a čekala odpověď.
"Jasně."
A pak naši malou skupinku narušil zlý, zákeřní element. Sirius!
Sednul si vedle mě beze slova a koukal a koukal a koukal. Na mě.
"Co na mě čučíš jak bacil do lékárny?"
A čučel a čučel a mlčel a mlčel. Ani nepozdravil nevychovanec….
Odvrátila jsem hlavu a koukla na Remuse, nebylo to těžké když jsem měla hlavu na jeho rameni.
"Co mu je? Mám ještě drobky na čele?"
I když nepochopil, usmál se a zavrtěl hlavou.
"Vypadáš….bledě.",promluvil Black.
"Hm…a ty stejně blbě jako vždy.", miluju když dělá někdo narážky na můj zjev hned takhle po ránu.
Mimochodem, nebyla to pravda, dneska mu to strašně slušelo, no vlastně kdy mu to taky nesluší. Jak to jen dělá?
"James je ještě na ošetřovně?",prolomil další dlouhou pomlku Remus, který si z nepochopitelného důvodu připadal cel nesvůj a drobet nervózní, řekla bych..
Lily sebou cukla a zbystřila všechny smysli. No jo, vždyť jí na něm nezáleží. Počkat…. On je na ošetřovně kvůli mně. Proboha on mě zabije! Ona mě zabije! Všichni mě zabijí.
"Jo je. Maže mu moncla mastičkou."
Mluvil s pohledem upřeným na mě. A já se vytrácela. Nikdo se v Bradavicích nikdy netvářil tak nenápadně.
"Co se mu stalo?",pronesla bezvýrazně Lily. Dobrý pokus o nezájem, ten tón se jí skoro i poved, ale mě neošálí.
"Já jdu.", postavila jsem se, že se dám na úprk, jenže jsem zase klesla když se mi roztřepali nohy. "Nejdu."
"Pomůžu ti. Ty jsi pomohla ráno mě, tak já ti to teď oplatím."
Prásk, a na téma co dělá modřina na celkem pohledném obličeji Jamese Pottera se rázem zapomnělo. Tak to mi vyšlo.
"Přijdeš pozdě do hodiny. Uvidíš, dám si kafe a bude mi líp."
Popadla jsem hrnek a zvedla konvici, která se v mé ruce začala třást jako stařeně na smrtelném loži.
"A nebo raději ne. Vlastně ani nemám na kafe chuť.",vzdala jsem to.
"Tak jdem.",postavila se Lily, jenže se postavil i Sirius.
"Já ji doprovodím, stejně nemám napsaný esej do lektvarů."
Zůstala jsem zírat. Po tom všem mi chce ještě pomoct? A já? Chci jeho pomoc? Ne, samozřejmě, že ne. Ale kdybych ji přijala, on by mě musel podepřít…
"Tak jo.",vzdychla jsem odevzdaně.
Ale tohle bude poslední radost, kterou jsem si neodepřela, přísahám. Ale znáte mě…kdo by mi věřil.
Lily se na mě ohromeně podívala ale nijak to nekomentovala.
Postavila jsem se . Sirius mě chytil v podpaží, nadzvedl a tím mě přenesl přes tu zákeřnou překážku na které jsem seděla. Pak mě podepřel a pomalu jsme vycházeli z Velké síně společně s Lily a Remusem. Nervozita v mém těle by se dala krájet.
Nemohla jsem si pomoc, ale obtočila jsem ruku kolem jeho pasu. Ale samozřejmě jen proto aby se mi dobře šlo. Než jsme se rozdělili Lily se k nám ještě otočila. V očích jí hrály jiskřičky, že by jí něco blesklo hlavou? Začínám se bát.
"Siriusi, mám v nočním stolku lektvary, snad aspoň tebe poslechne a vypije je."
Zrádce!
Tak jsme šli, pěkně pomalu a v trapném tichu. A najednou ve mně začali hlodat pochyby.
Co to zas dělám?! Jestli je na téhle škole idiot, jsem to já. Co se sním zase spouštím sakra. Kdo ví co má v plánu. Třeba chce pomstít čest padlého kamaráda a já se stěží budu moct bránit, neboť jen tak tak stojím na nohou. Ale ne, nesmím to vidět tak černě. Třeba je to gentleman, i když tohle slovo k němu ani za mák nepasuje. Zato děvkař, frajer, to je k němu jako dělané. Proč jsem se musela zamilovat zrovna do tohohle. Teda co to melu, zamilovat, nikdy a nikoho! A už vůbec ne takového pitomce. Může být hezkej jak chce, může mít svaly, tmavé vlasy…může mít co chce. Ale přiznejme si to, tahle kombinace je přímo vražedná… Ale zamilovat se do něj? Tak to určitě! Vždyť se mi vlastně ani nelíbí! Jsme ve skutečnosti jen nepřátelé na život a na smrt, i když v tuhle chvíli se to možná nezdá. Bylo to tak vždycky, tak to tak i zůstane.
A abych dostála slovu, tak sundám ruku, svou ruku, z jeho zad. Teď! Tak ne, přesně teď. Notáák sundej z něho tu pracku! Tak až pak.
"Ehm ehm.",odkašlal si jako by chtěl konečně zavést řeč.
Ale raději bych volila ticho. Co mu budu asi tak vykládat? Promiň že jsem ti zmlátila kámoše? Přísahám že už se to nikdy nestane, bla bla…. Už tak bylo trapáren dost.
"Jak ti je?"
Otočila jsem na něj hlavu. Tak chytrou otázku dokázal vymyslet už po ránu? Sou to v Bradavicích věci…. Ale co mu na to odpovědět. Celá se klepu a hořím, belhám se jako v posledním tažení a on má tu odvahu zeptat se jak mi je. Dělá si snad ze mě srandu?
"Je mi fajn.",odpověděla jsem nerudně s bledým ksichtem otočeným stále na něj.
"Nevypadáš moc zdravě.", řekl a uhnul pohledem.
On si snad ze mě fakt dělá srandu.
"Tak jo, není mi moc dobře stačí Sharlocku?"
"Sharlocku?"
"To ti vysvětlím někdy jindy.",musela jsem se usmát.
"Když jsem nervózní vždycky melu koniny, tak promiň.", ušklíbl se, zato já se nevěřícně zastavila.
"Cože? Ty a nervózní? To se mě bojíš nebo co? Neboj, tvůj obličej je se mnou v bezpečí."
"Kdo by se s tebou bál o obličej. Já se bojím o jiné partie.",řekla naoko vážně, ale pak se rozesmál a já musela taky.
"Takže se mě bojíš, jak potěšující.",začala jsem pokračovat v cestě, zrovna jsme dorazili k pohyblivým schodištím k prvnímu odpočívadlu.
Chytil mě za ruku a zarazil mi cestu na schody.
"Nebojím se tě.",řekl vážně i když tohle téma zrovna dvakrát vážné nebylo.
Ani jsem si neuvědomila, že se najednou opírám o zábradlí a on je jen kousek přede mnou, ale udržuje odstup.
"Tak proč jsi teda nervózní?", nechápala jsem ho a najednou nemoc snad na čas ustoupila, protože jsem nebyla schopná vnímat nic víc než jeho blízkost.
Na chvíli sklopil hlavu a pak se mi zavrtal do očí s takovým…sebekritickým úsměvem, nebo spíš úšklebkem.
"Je to ironie…"
"Co?"
"Celý život za mnou běhali holky o které jsem neměl zájem, a nakonec se to obrátilo. Já běhám za tou, která o mě nestojí.",ušklíbl se a bedlivě mě přitom pozoroval.
Doufám že nevidí jak se mi rozklepaly nohy. Klid, je to jen trik, nic víc. Proč sakra přes tlukot srdce neslyším svůj protivný vnitřní hlásek.
"To…",polka jsem, za nic na světě jsem nemohla odtrhnout pohled od jeho uhrančivých očí.
"Promiň…teda to ne…vlastně…"
Ježiši co to melu. Musím pryč než se znemožním ještě víc. Odtrhla jsme se od zábradlí s vidinou sebe sama pelášící pryč. Jenže mě zase popadl za ruku.
"Prosím teď…teď nikam nechoď."
Teď už jsem nemohla ani kdyby si to rozmyslel a pustil mě. Já nechtěla od něj odejít. A za to se budu nenávidět.
"Siriusi, proč mi to děláš…",umlčel mě prstem, který mi položil na rty.
Najednou byl blíž a stále se přibližoval. Hypnotizoval mě pohledem snad milimetr před mými rty se zastavil. A…odstoupil!
"Promiň. Budu se ovládat.", chtěl pokračovat v cestě do věže.
"Tak na to zapomeň.",chytla jsem ho za triko a sama ho přitáhla ke svým rtům.


Nevím jak jsem se dostala do pokoje, tedy části si pamatuju. Pamatuju si jak jsme se od sebe neodtrhli a díky tomu strhli obraz, shodili brnění, šlápli na Paní Norrisovou, ale to je asi tak všechno. A pak ta spousta pocitů.Člověk aby se pak v sobě vyznal….
Teď jsem ležela ve své posteli, sama… A jako v transu jsem zírala na nebesa postele s blaženým úsměvem na rtech.
Sirius mě skutečně donutil vypít lektvary, což vyvolává otázku jak zdolal záludné schody a také otázku jak Lily mohla vědět že je zdolá. A což vyvolává otázku co ti dva spolu sakra mají!!
Hbitě jsem se narovnala do sedu. Tak takhle je to. Ne Lily a James, ale Lily a Sirius! No to je jasný, proto Pottera nechce, ona chce Blacka! Kdoví co tady spolu vyváděli když já trpěla na ošetřovně. No jasně, měli volný kvartýr tak toho využili. Pak se nedivím, že jsem jí nechyběla.
"Nazdar. Tak co? Povídej!", zrovna veška a jako by nic skočila ke mně na postel.
Zvesela se na mě dívala, ale mě neoblafne.
"Nic.",zavrčela jsem a otočila se přitom na bok abych nemusela zírat do jejího prolhaného obličeje. To si říká kamarádka, fúrie to je a nic jinýho.
"Co se děje? Něco ti řekl co neměl?"
Aha, tohle je jasný důkaz. Chuděrka se bojí, že to její milí hloupé blondýnce vyžvaní.
"Ne neřekl mi nic. A teď když dovolíš tak bych chtěla spát, když už jsem nemohla ráno!",vyhodila jsem ji z postele a zatáhla závěsy.
Chtělo se mi brečet, po kolikáté to už je co kvůli tomu mizerovi brečím? A po kolikáté si říkám že je to naposled?
Netrvalo dlouho a usnula jsem. Probudilo mě až ťukání na mou postel.
"Co je?",zabručela jsem z polospánku.
"Ještě spíš? Tak to promiň, ale donesla jsme ti večeři."
"Nechci."
"Tak mi řekni co se stalo? Udělala jsem ti snad něco, že jsi na mě tak hnusná?",začla opatrně a sedla si na mou postel.
Ignorovala jsem ji, no jo, jako malé dítě jsem jí byla otočená zády a dělala jsem že jsem za těch pár sekund usnula.
"Fakt nechceš to jídlo? Donesla jsem ti palačinky, máš je přece ráda. Co ráda, miluješ je.",snažila se mě podplatit.
Neotočím se. Ale chce to celé mé sebeovládání, protože ta vůně je skvostná a můj hlad ukrutný.
"Někdo miluje palačinky, jiný zase něco, nebo někoho jiného. A navíc jsou věci, které se prostě nedělají!", zahučela jsem na ni a na chvíli se otočila.
"Co máš na mysli?",zkusila opatrně.
"To ty víš snad nejlíp ne?! Dobrou!"
Netrvalo dlouho a vzdala to, naštěstí tu ty palačinky nechala a sama odešla a přitom cosi mumlala.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lischticka Lischticka | 14. února 2007 v 18:11 | Reagovat

Super!!!

2 Lischticka Lischticka | 14. února 2007 v 18:12 | Reagovat

Moc se ti to povedlo, těšim se na další ;) A mam první koment, to se mi ještě nepovedlo =D

3 Keirra Keirra | 14. února 2007 v 18:24 | Reagovat

Tak to gratuluju =)

4 Keirra Keirra | 14. února 2007 v 18:24 | Reagovat

Tak to gratuluju =)

5 Blackes Blackes | E-mail | Web | 14. února 2007 v 19:31 | Reagovat

none..čirou náhodou se sem kouknu a co tu nevidím? Další skvěle napsanou kapitolku od skvělé autorky...což mi zvedlo náladu na 100% =)

6 Kaitlin Kaitlin | Web | 14. února 2007 v 19:48 | Reagovat

Nádherná kapitolka... To čekání se opravdu vyplatilo..=)

7 verča verča | 14. února 2007 v 20:29 | Reagovat

co dodat??? supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ale ma to i jednu nevyhodu.......nevydrzim cekat na dalsi.......ach jo........ jeste jedna vec ses fakt skvela spisovatelka!!!!!!!!!!!

8 Quistynka Quistynka | 14. února 2007 v 20:43 | Reagovat

Achich ouvej, to je rulézní!!!!!!!!Taky na to nemám, co dodat, takže ti jenom řeknu: Teď tě přímo miluju!!!!!!!

9 Quistynka Quistynka | 14. února 2007 v 20:45 | Reagovat

A kdy bude další???Snad to stihneš, do doby, než mi bude třicet!!!!A máš zatim dost času a nezapomeň, Mě se nikdy nezbavíš!!!teda jenom do doby, než to dopíšeš=o)

10 bazilišek bazilišek | 15. února 2007 v 15:17 | Reagovat

skvělí už se nám stýskalo děkuji za věnováníá alespoň jedno plus na tom krásnym sv.valentinovi:-))))

11 Susan Topperová Susan Topperová | Web | 15. února 2007 v 15:29 | Reagovat

Krásný, jako vždycky :) Bezvadně jsi mi zvedla náladu, dneska jsem se šíleně nudila, teď mám aspoň zas o něčem přemýšlet :)) Těším se na další kapitolu a přeju hodně fantazie při jejím psaní!!!

12 Lischticka Lischticka | 15. února 2007 v 16:37 | Reagovat

Keirra: Děkuju =o)

13 ja ame druhe ja ja ame druhe ja | 15. února 2007 v 17:15 | Reagovat

ted neslibujes kdy bude dalsi?? :D chej ale takymu clovickovi, kterej ac nema protejsek a nesnasi valentyna bo je to podelanej importovanej zapadni svatek, udela maly darecek dobra... nechces me obdarovavat casteji??? prosiiiiiiiiiiiiim

BTW.: SIRIUS ZIJE!!!

14 Keirra Keirra | 15. února 2007 v 18:50 | Reagovat

Moc děkuju, otřepaná hláška, co? Ale pokračování v nejbližší době nečekejto, protože jsem se bohužel připojila ke skupině která podlehla chřipkové epidemii. A i kdybych chtěla v horečce psát tak by mi to u našich asi neprošlo...

15 Wigy Wigy | 15. února 2007 v 19:41 | Reagovat

Teda klobouk dolů, já jsem tuhle tvoji povídku začala číst dneska, a nemohla jsem se od ní odtrhnout, no vážně , četla jsem ji jedním dechem, a musím říct, je prostě úžasná....=o)

16 Susan Topperová Susan Topperová | Web | 16. února 2007 v 10:00 | Reagovat

Keirra: Tak přeju brzké uzdravení! Třeba si to mezitím aspoň trochu promyslíš ;)

17 Ann Ann | 16. února 2007 v 14:03 | Reagovat

Super =) mám nějakou debilní náladu, takže aspoń trošku rozptýlení. Moc se těším na další a doufám, že se brzo uzdravíš! Měj se moc krásně

18 Luculle Luculle | 16. února 2007 v 14:36 | Reagovat

Pokračovat !!! pokračovat !!! pokračovat !!!

19 Luculle Luculle | 16. února 2007 v 14:37 | Reagovat

taky přeju, aby ses brzo uzdravila, já už to mám naštěstí za tenhle rok vybrané :) ...

20 happy happy | Web | 17. února 2007 v 12:00 | Reagovat

Bylo to pěkný... povedlo se ti to!!! :o)

21 kristyna kristyna | Web | 17. února 2007 v 17:21 | Reagovat

úplně super kapitolka jako všechny ostatní... a už se strašně těšim na pokráčko!!!

i když asi bude až za dlouho... tak se uzdrav rychle!!!

22 Keirra Keirra | 17. února 2007 v 17:32 | Reagovat

Díky =)

23 helwet helwet | 17. února 2007 v 18:40 | Reagovat

nádhera:)

24 Mary-Ane Mary-Ane | E-mail | Web | 17. února 2007 v 22:21 | Reagovat

Super, super, kdybych nebyla na horách máš tu můj komentík dřív, ale bohužel...pěný a moc...;) já je chci dát dohromady...  Jako vím jak se chová zamilovanej člověk no...:D:D

25 Sestřenka Sestřenka | 21. února 2007 v 10:55 | Reagovat

Za tu dobu co sme čekali by to mhlo být delší.....ale i tak je to supr...:)

26 Quistynka Quistynka | 22. února 2007 v 12:21 | Reagovat

Já bych se tě chtěla zeptat Keirro, jestli Kate uvidí Siriuse jako Oriona nebo už tam nebude Sirius jako pes????

27 Keirra Keirra | 23. února 2007 v 14:34 | Reagovat

Sestřenka: Rejpale, tímhle sis zničila možnost přečtení si kapitolky dobředu =D

Quistynka: No, myslím že Orion se tam ještě ukáže

28 Petra Petra | 24. února 2007 v 23:31 | Reagovat

Doufám že bude co nejdřív pokračování je to super povídka.

29 Twiggy 33 Twiggy 33 | Web | 25. února 2007 v 12:51 | Reagovat

Konečně to mezi Kate a Siriem vypadalo nadějně a zase nic...chjo...sakriš, proč musela začít žárlit...přemýšlení je hrozná věc, dycky to dopadne blbě...chjo :(

Ale jelikož jsem věčný optimista, tak věřím, že v příští kapitole (která bude určitě brzo :P) se to spraví :)

30 Sestřenka Sestřenka | 28. února 2007 v 7:56 | Reagovat

Mám pocit,že když sem si tuhle kapitolku u tebe četla,mělo to asi dopadnout jinak že???Proč bys mě to jinak nechtěla nechat dočíst?:)

A doufám že se tam Orion ukáže brzo:)

31 Keirra Keirra | 28. února 2007 v 14:30 | Reagovat

Jo mělo to dopadnout jinak, úplně jinak, ale co už =)

32 Ann Ann | 28. února 2007 v 15:37 | Reagovat

Zdarec! Tak co kdy bude další kapitolka? Už se těším, tak sem s ní prosím

33 pasu-Hanka pasu-Hanka | Web | 2. března 2007 v 16:47 | Reagovat

Vážně skvělý! Prosím prosím další kapitolu , jsem strašně zvědavá, jak to dopadne.

34 Sestřenka Sestřenka | 7. března 2007 v 10:56 | Reagovat

noooo,kdy bude další kapoška???

nemám co číst!!!

Čtu sice jiný knížky,ale tohle je nepřekonatelný!!!!!!!!!!!!!!!Tak honem honem další kapošku!!!Žádná telka! kapoška!:)

35 Keirra Keirra | 7. března 2007 v 18:02 | Reagovat

Tak velká pochvala a od tebe? Jsi ok? Co se s tebou stalo, takhle milá jsi nebývala =o)

Pro všechny nedočkavce : Kapitola bude do konce týdne!!!

36 Quistynka Quistynka | 8. března 2007 v 7:11 | Reagovat

Jako by jsem tohle už od tebe neslyšela =oD!!!!!No tak doufám, že tentokrát tam vážně bude, jinak budu hodně moc zlá!!!!

37 oxox oxox | 9. března 2007 v 6:21 | Reagovat

skvělé kdy bude další?

38 Keirra Keirra | 9. března 2007 v 20:01 | Reagovat

oxox: To jako fakt, nebo si děláš srandu?

39 Blackes Blackes | E-mail | Web | 9. března 2007 v 20:32 | Reagovat

doufám, že ta kapitolka se do konce tohohle týdne tady objeví, protože na můj vkus jsem držela u této skvělé povídky už dlouho absťák...

40 Ann Ann | 11. března 2007 v 18:01 | Reagovat

Hm, tak je konec týdne a nová kapitola nikde =(

41 Quistynka Quistynka | 12. března 2007 v 7:10 | Reagovat

Nevím, jestli máš hodiny pozadu, ale týden skončil a to je jediná věc, která se změnila, protože novou kapitolu nikde nevidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Víš, co bych teď chtěla víc, než další kapitolu?!Uškrtit tě!!!!

Jak mi tohle můžeš udělat?!Asi budu brečet!!!

42 Twigi:) Twigi:) | 14. března 2007 v 10:51 | Reagovat

no neříkala si mi,že bude další kapitolka?Nikde ji tu nevidím!!!TAk fofryfofry at tu je kapoška!

43 s.r.o. s.r.o. | 14. března 2007 v 13:40 | Reagovat

Přihlas se na mým blogu www.czbritney.blog.cz do soutěže o nejlepší blog!!

44 ja a me druhe ja ja a me druhe ja | 14. března 2007 v 15:32 | Reagovat

ja chci dalsi kapitolku!!!

jestli nebude tga usporadam svoji jednoclenou demonstraci!!!:D

45 Phoenix Phoenix | 15. března 2007 v 12:25 | Reagovat

Nechci rejpat, ale něco tomu chybí a to něco jest další kapitolka...:) My tedy spíš já bychom prosili pokračování... Tvoje povídka se mi moc líbí je fakt povedená, skvělá práce, jen tak dál... Kdy bude další kápa?

46 El El | 16. března 2007 v 18:21 | Reagovat

a koniec ktorého týždňa bol myslený? prosím! daj aspoň vedieť, že žiješ, keirra..

47 Ann Ann | 16. března 2007 v 19:38 | Reagovat

hmmmm =( Taky nevím který týden to měl být =(

48 Petra Petra | E-mail | Web | 18. března 2007 v 14:29 | Reagovat

Napiš už další kapitolku. PPPPRRRROOOOSSSSÍÍÍÍMMMM

49 pasu-Hanka pasu-Hanka | Web | 18. března 2007 v 16:49 | Reagovat

Kdy bude další kapitolka? Rychle Prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím

50 Helča Helča | 19. března 2007 v 15:37 | Reagovat

Náhodou jsem sem zabloudila a...wow! :c) Vážně dobrý...

51 Twigy:) Twigy:) | 20. března 2007 v 13:31 | Reagovat

začínáš mě pěkně srát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kdy bude další kapoška???????????????????????????????????????????????????????????????????

52 Ann Ann | 21. března 2007 v 18:14 | Reagovat

=( Ach jo! =(=(=(=(=(

53 Honza Honza | 22. března 2007 v 16:41 | Reagovat

keirro spíš????

54 Deniska Deniska | 24. března 2007 v 12:19 | Reagovat

Přihlaš se na moje  stránky do sutěže o nej blog máš šanci ! www.melounek25.blog.cz

55 Keirra Keirra | 25. března 2007 v 12:27 | Reagovat

Tak, po dlouhé době o sobě dávám vědět. kapitola ještě není hotová a otázkami kdy bude další jí k existenci nijak nepomůžete, spíš mě tím tak leda naštvete. Já to prostě nevím, až bude tak bude. Stejně vždycky když vám řeknu datum, tak v ten den tu stejně nikdy není.

56 Jane.s. Jane.s. | Web | 2. září 2007 v 19:46 | Reagovat

ehm...Kate mi v téhle kapitole připadala jako naivní puťka, bez urážky...Se chovala jak pipina. Jinak povídka skvělá :-)

57 wolfinkaa wolfinkaa | 8. března 2008 v 15:46 | Reagovat

super kapitolka a zdá sa, že aj počet komentárov sa zväčšuje ;)

58 Jean Jean | E-mail | 9. března 2008 v 8:35 | Reagovat

tak to bylo super kapitola padim  na dalsi

59 Fido Fido | E-mail | 13. března 2008 v 15:02 | Reagovat

uff ... co to je za barvičku ... brrr

60 BArunQa BArunQa | Web | 26. února 2009 v 12:03 | Reagovat

mas to upa bombas!! ty vogo.. az an tu ruzoovu barvu xD xD nechapu nekdy xD xD

61 Lestrange Lestrange | 9. července 2009 v 12:13 | Reagovat

Super! Až na tu růžovou. Ta byla totálně nečitelná, dokud mě nenapadlo dát si celou stránku do bloku... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama