22. Kapitola - Kate opět zasahuje

25. března 2007 v 13:50 | Keirra |  My dvě vs Celý svět
A je to tu....

Lenivě jsem otevřela jedno oko a koukla se, který pitomec ťuká prsty o parapet. K mé neuvěřitelné radosti to byl déšť. Miluju když prší a venku je sychravo. Vždycky mi to zvedne náladu a ani nevím proč. Všichni mají rádi sluníčko, krásné letní počasí, ale já letní období nijak zvlášť nepotřebuju. Jediné co na tom miluju jsou prázdniny, ale tohle je něco naprosto jiného. Přichází vánoce, v tomhle ohledu jsem schopná chovat se jako naprostý idiot, i když na rovinu, chovám se tak naprosto pořád.
I když jsem stále měla jisté pochybnosti v tom jestli vstát, nebo se hodit marod, pohled z okna byl dostačující na to, že proležet tenhle nádherný den by byl hřích. Ale ono je taky otázkou, jestli mám být milá a tvářit se jako svatoušek, nebo napotkání rvát lidem vlasy. Sakra to je dilema, tohle nutí člověka po ránu k zamyšlení. Taky bych se mohla mýlit, že jo. Lily se Siriem mít nic nemusí, může v tom mít prsty pouze má choromyslná povaha a pak bych vypadala jako debil. Sakra, život je na mě moc složitej. Prostě na to kašlu, budu roztomilá jako dřív.
Usměvavě jsem vylezla z postele a chytala se pozdravit Lily, která nejspíš ze společenky přišla do pokoje.
"KDES BYLA!",zařvala jsem rozzuřeně. Co si má co trajdat po ránu kdo ví kde a kdo ví s kým.
Úplně sebou cukla jak se lekla.
"D-dole. Uklidňovala jsem prváky.",zakoktala se a dál na mě vyděšeně civěla.
Můj pohled změkl.
"Rošťáci.",rozezpívala jsem se a vplula do koupelny. Chuděra tam pořád stála ve stejné pozici.
Zavřela jsem za sebou a pro jistotu i zamkla. Ne že by si případně nemohla otevřít kouzlem…
Opřela jsem se lokty o umyvadlo a podepřela si hlavu. Sakra s tímhle budu muset něco udělat než lidé poznají, že se vůbec nemýlili když tvrdili že jsem blázen. Bude to chtít nějaký únikoví manévr, něco co zastaví příval slov…..jídlo! To je ono, narvu si brašnu jídlem a vždycky když padne řeč na ty dva tak si strčím kuře do pusy, kupříkladu.
Za dvě hodiny jsem odtamtud konečně vypadla, teda se o to pokoušela, přes páru ze sprchy jsem neviděla na krok. Nakonec se přece jen povedlo, sice s naraženým loktem, ale povedlo.
K mé neuvěřitelné úlevě a radosti Lily byla na svém místě s knihou v ruce.
"Jdeš do školy?",užasla.
To neměla říkat, protože jsem nad tím začala uvažovat. Pokušení je tak strašlivé. Mohla bych hupnout zpátky do vyhřátého pelíšku a spát a spát a spát.
"Jasně, co jsem invalida?",řekla jsem se sebezapřením a odtrhla pohled od postele. "Vidíš jak je krásně? A to chceš abych byla zavřená v tomhle pokoji? Vtipálku. Dneska si to užiju!"
"Bezva! Tohle mi chybělo! A opovaž se ještě někdy nechat mě takovou dobu samotnou!"
"To se neboj."
Samotnou tě nehodlám nechat už ani na minutu, pěkně si tě prověřím!
Rychle jsem se převlekla do roztrhaných jeansů, abych tím hned zkraje naštvala Mcgonagalovou, oranžové triko bez rukávů s černým nápisem přes celé záda, hlásající NEBELVÍR JE NEJLEPŠÍ, abych finálně naštvala toho zmetka na lektvary, ještě černá kšiltovka a můj školní úbor byl hotoví. Sice mě tak trochu napadlo, že by k tomu mohli být nějaké řeči, ale mě to prostě baví. Nakonec jsem popadla brašnu a vyrazila jsem.
"Riskuješ. Jones si na tebe došlápne ."
"Vo to mi de. Vyprovokovat ho a pak ho v zájmu sebeobrany zabít."
"Jo, ale stařena taky nebude zrovna ráda až tě první hodinu uvidí takhle. Pošle tě převléct se."
"Já spíš myslím že mě pošle za ředitelem, už je to doba co jsem tam byla naposled. Navíc, máma o mě má určitě strach, když tak dlouho nepřiletěla žádná sova. Hold to poštovní stěžování si na mou osobu má své osobní kouzlo. Máma ví že žiju. Nemusím se otravovat s pitomýma dopisama že je mi fajn, učitelé to udělají za mě. To je luxus co."
"Seš cvok",zasmála se a začala dusat ze schodů. "zapomněla jsi dodat tu negativní stránku celé věci. Žádné kapesné a přes celé letní prázdniny domácí vězení."
"S kapesným máš sice pravdu, ale to ostatní… Sice vyhrožuje, ale skutek utek. Jednou jí to vydrželo na celý týden, kdy mě zamkla v pokoji, pak se ale smilovala. Stejně bylo nejlepší, když mě ve čtrnácti vysadila v děcáku a bez keců odjela. Myslela si že za ní poběžím a budu prosit ať si mě nechá. Pche. V klídku jsem si vešla dovnitř a za chvíli ta babizna co to tam vedla volala domů, ať mě dají jinam. Člověk nepozná jaká je to v děcáku sranda, dokud to nevyzkouší. Ale vařili tam dobře, byla jsem tam sice slabou hodinku, ale snědla jsem co mi přišlo pod ruku. To byli časy. Teď mámu ani nehne aby mi opatřila výlet do děcáku, jen vyhrožuje a skutek utek. Chjo, proč mi není třeba třináct."
"Ona tě fakt zavezla do děcáku?",žasla a zírala na mě jako na zjevení.
Já jsem v klidu seskočila posledních pár schodů, pozdravila pár lidí a zapáleně jsem pokračovala, aniž bych si všimla že se k nám připojil Sirius a James.
"Jasně. Ale ona byla s těmi jeptiškami domluvená, že je to jen jako trest. Co všechny ty babi neodkývnou, když se jim ukáže šeková knížka, nepochopím. Jenže se přepočítali. Myslela jsem si že se pro mě mamka stejně vrátí, přece by beze mě nemohla žít, že jo. Ale měli to tam hezký, to se musí nechat. Takový děcák na farmě. Tam jsem poprvé zjistila a rázně vyzkoušela, že slepice skutečně nijak zvlášť lítat neumí, bohužel pro ty slepice až příliš pozdě mi tenhle fakt došel. Takže na večeři jsem tam měla smažené kuře. Vyzkoušela jsem si jaké je to v tom sesterském hábitu. Ve chvíli kdy hlavní sestra, nebo matka, nebo jak se jim nadává byla ve sprše, takže mě pak naháněla v obrovských bombarďácích. To bylo aspoň vzrůšo, nikdy jsem neslyšela tolik slušných nadávek a výhružek a pojmenování mé osoby vůbec."
"Nechtěla bych být tvá máma. Takže si pak pro tebe přijela?"
"Ne, šla jsem projít okolí, sama asi o půlnoci. A já už nevím, je to dávno, vím jen že si mě pak máma vyzvedávala ve vězení. No a to je tak všechno. To mi bylo čtrnáct. V patnácti, teda minulý rok…."
"Myslím že to nechci vědět."
"Fajn."
Otočila jsem se na ni a pak leknutím uskočila, protože jsem si všimla dvou našich průvodců.
"Jste tu dlouho?",lekla jsem se. To nebylo zrovna něco, co bych vykládala lidem na potkání. A to jsem ještě neřekla, že ve vězení jsme skončila za svůj život hned šestkrát. Jednou mě tam máma nechala i přes noc, nesmí se to, ale s kouzli jde všechno. To bylo snad poprvé co jsem se na svých dobrodružstvích, jak jsem to trefně nazývala, bála.
"Jo, od začátku vyprávění tvých prázdnin."
"Oj."
"Co plánuješ na tyhle prázdniny."
"Je mi šestnáct, z toho jsem již vyrostla. Ale napadlo mě že bych mohla navštívit našeho šerifa, děsnej pupkáč, moc mu to neběhá, ale nadávat umí hezky."
"Ty seš číslo.",zasmála se Lily.
"Jasně, naprosto nevypočitatelná.",odvětila jsem se smíchem.
"Ty nejdeš na hodiny?"
"Mám brašnu Siriusi, to znamená že jo."
"No…ale v tomhle?"
"Kde je napsáno, že musíme mít hábity?"
"Ve školním řádě."
"O tom jsem v životě neslyšela."
Vešli jsme do velké síně a hned jsem zabrousila pohledem k učitelskému stolu a zaregistrovala jsem pohled stařeny, hodně slibný pohled. Zářivě jsem se na ni usmála, to bude skvělej den. Odpověděla jsem na pozdravy, páni, oni mě vážně rádi vidí.
Posadila jsem se k Siriusovi, naproti Lily a Jamese a v tom křach.
"Co to bylo?", začal se můj společních ohlížet na všechny strany.
"Moje kalhoty.",řekla jsem s vykulenýma očima.
Zdá se se miniaturní dírky kolem zadku se rozhodli spojit v jednu velkou.
"Tak to ti v tom zanikne.",zasmál se, pitomec, kdyby jen tušil že půl zadku mi leze ven.
"Jo jasně!",zařvala jsem na něj jako by za to mohl. "Co teď mám dělat? Dej mi svůj hábit!",vyjela jsem na něj.
"Kde máš tu díru, teda další díru abych byla přesná."
"No…na místě kdy by být neměla?"
Hodila na mě nechápavý ksicht. Než jí to vysvětlovat, stoupla jsem si a otočila se. Hned jak se ozval smích a ukazování rychle jsem si sedla.
"Já sem to neviděl!",oznámil mi Sirius.
"Nebudu ti ukazovat svůj zadek!", skoro jsme na něj zařvala.
"To mě chceš o to připravit? Stejně to uvidím."
"Neuvidíš, dáš mi svůj hábit!"
"Myslíš?"
"Tak Lily!"
"Já ho potřebuju, ostatní mám už mimo provoz!A ty dvě díry nejsou tak zlé, moc ti to neleze, jen dobrá polovina.",začala se smát.
"Jamesi!"
"Sorry Kate, ale za to by mě Sirius zabil."
"Kde je Remus?"
"Na ošetřovně."
Začala jsem se rozhlížet.
"Soňo!", vykřikla jsem se sebezapřením.
Vzpomíná se si ještě na urejpanou holku, rádoby návrhářku, která ráda párá lidem věci?
Šoupala jsem se po lavici k ní.
"S dovolením! Tak uhni s tím zadkem!",opakovala jsem a nutila ostatní si stoupnout abych mohla projet.
"Nazdar Kate.",zase ten přiteplený přízvuk.
"Čau, už jsme si dlouho nepokecali, jak se máš?"
"Hezké kalhoty, ale je vidět že jsi si je upravovala ty, ale kdybys chtěla, ještě by se dali zachránit."
"Mě se takhle líbí. Ale to je jedno, půjčila by jsi mi svůj hábit."
"Ne.",odvětila suše a napila se bůhví čeho
"Proč?"
"Proč? Protoč! Prostě ne a hotovo!"
"Tak si trhni!"
"Proč na mě útočíš? Když není po tvém, tak ztrácíš svou milost co! Lidé by měli zjistit jaká jsi doopravdy."
"A ty se o to jistě mile ráda postaráš.",usmála jsem se na ni a začala se šoupat zase zpět, i když jsem měla pocit že mi shoří zadní část těla.
"Můra jedna lakomá!",ulevila jsem si a pustila se do jídla.
"Jdeme, máme už jenom pět minut!"
"Myslím že tu ještě chvíli pobudu.", popadla jsem konvici, že si naliju kafe.
"Neblbni! Jdeme!", popadl mě Sirius za ruku a hábit, který měl na sobě mi dal kolem pasu.
"Aspoň příležitost, jak tě mít blízko u sebe.",usmál se.
"Ještě chvíli a možná se z tebe stane i gentleman."
"Nestraš!",zasmál se James a popadl Lily kolem pasu a ona si to normálně nechala líbit.
To jsou změny…
Celou cestu jsme šli zaklíněni do sebe, ale jemu na rozdíl ode mě, nevadili ty pohledy ostatních. A nedalo by se říct že zrovna přátelské, aspoň ve většině případech. Taky mi připadalo, že se ke mně zbytečně moc tiskne, ale nedalo by se říct, že je mi to nepříjemné.
"Takhle si budeš muset sednout vedle mě.",začal s úsměvem."
"No jo, to je smůla."
"Hej!",naoko se naštval a odstrčil mě od sebe.
Rychle jsem se vrhla zpátky k němu. Oni se mi smějí! To je tak hnusné, když za vámi někdo jde a směje se vám a co víc, ukazuje na vás!
"Odvolej to!",usmál se škodolidě.
"Ani mě nehne zobáku!"
Přestal mě krýt hábitem.
"Pěknej zadek.",ozval se za mnou někdo a pořád na mě čuměl.
"Dík.",usmála jsem se a doufala že zapracuje jeho ego a sám od sebe mě schová. A měla jsem pravdu, popadl mě a znovu zakryl.
"Styď se.",oznámil mi příkře.
"Proč? Mám úspěch."
"Tak si běž za nimi! Div neslintají idioti!"
"Co je? Žárlíš?"
"Já? Na tebe? Máš trochu bujnou fantazii ne?"
"Tak když ne, tak ne. Možná bych měla zajít támhle za Johnem, vždycky je rád z mé přítomnosti.",chtěla jsem se odtrhnut,ale nepustil mě.
"Na to zapomeň."
"Dyť to byl jenom vtip tak se přestaň šklebit."
"Víš co, pojď si už sednout, nebo se vážně naštvu.",vedl mě do zadní lavice.
Vedle mě si hned sedal Lily a vedle ní James. Petrovi nezbylo než sednou si před nás.
"Kdes byl tak dlouho?", zeptal se bez zájmu Sirius.
"Jedl jsem."
"Co taky jiného."
"Já tě tam ale neviděla?", uvědomila jsem si.
Začal blednout a rozhlížet se, že by si chtěl přesednout.
"Nechte ho, chudák pořád ho kontrolujete.",zastala se ho Lily.
Pokrčila jsem rameny a dál si ho nevšímala. Ani jsem nemohla, učitelka za zvuku podpadků došla před katedru.
"Hned z kraje se půjde slečna Brianová převléct."
"A důvod?",otázala jsem se drze.
"Převléct podle předpisů téhle školy do stejnokroje!",nereagovala na otázku.
"To ovšem nepude.",řekla jsem líně.
"Odmítáte mě poslechnout?",řekla příkře.
"Ne, já vás prostě poslechnout nemůžu, hábity došli."
"Jak to myslíte?"
"Tak různě... některé vzplály, jiné padli za vlast…Nemaj to u mě lehký."
"Vy mě prostě jen chcete rozčílit, že ano!"
"Když se necháte.",pokrčila jsem rameny a usmála se.
"Víte co."sedla si ke stolu a začala škrábat na pergamen.
"K čemu ti to je, akorát naštveš mámu.",oznámila mi Lily
"Prdlajs, je to vstupenka k řediteli!"
"Zaneste to panu řediteli.", měla jsem pravdu.
Popadla jsem brašnu a držela si ji na zadku. Vzala jsem lista a pak vystřelila do ředitelny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wigy Wigy | 25. března 2007 v 15:08 | Reagovat

Bombový!!! FAkt skvělý, celou dobu jsem se smála.....=o)

2 Mary-Ane Mary-Ane | E-mail | Web | 25. března 2007 v 16:02 | Reagovat

SUPER, už jsem si řikala, že bych tě jela něam probudit z jarního spánku ale ani jsem nemusela... Vážně super kapitola, totální bomba, miluju holky průserářky...proč asi :P

3 Lischticka Lischticka | 25. března 2007 v 16:24 | Reagovat

Úžasný, to čekání se vyplatilo =)

4 pasu-Hanka pasu-Hanka | Web | 25. března 2007 v 17:40 | Reagovat

skvělý!!! Miluju tvoji povídku, je fakt suprová. Doufám, že nás příště nenecháš tak dlouho čekat :)

5 Keirra Keirra | 25. března 2007 v 18:33 | Reagovat

Moc díky, no s tí čekáním...fakt nevím jak dlouho mi to bude trvat, znáte mě....

6 Quistynka Quistynka | 25. března 2007 v 18:33 | Reagovat

No tak já se málem počurala smíchy!!!!Jestli smích prodlužuje  život, tak jsem asi nesmrtelná!!!Díky týhle kapitole ti odpustím to čekání, který zato určitě stálo!!!!! jsi nejlepší, ale to čekání si ještě natrénuj........ Jdu si to přečíst znova, jsem divná, já vím, ale tohle je skvělý!!!!!Hahahahehehe prasklý kalhoty a jak jí máma nechala u děcáku........ asi umřu smíchy!!!!!Je to RULÉZNÍ!!!!

7 Bajussa Bajussa | 25. března 2007 v 19:25 | Reagovat

teda tak moooc jsem se dlouho nesmála..:-D :-D to čekání za to stojí...

8 El El | 26. března 2007 v 12:13 | Reagovat

no ja som skôr dúfala, že bude *konečne* pokračovanie k Kdy to všechno skončí?.. :(

no ale aj táto poviedka je fajn :) kedy asi bude pokráčko? tento mesiac asi už nie, čo?

9 bazilišek bazilišek | 26. března 2007 v 16:08 | Reagovat

tak to je good vážně sssssssuper:-) chudáci profíci to u ní nemají lehké

10 Keirra Keirra | 26. března 2007 v 18:57 | Reagovat

Já nevím, asi sem divná, protože mě to nijak vtipné nepřijde... Ale hlavně když se tol íbí vám , z čeho jsem fakt děsně ráda!!!!!

Další, no snad brzo, ale raději žádné datum neslibuju :)

11 Essylt Essylt | E-mail | 26. března 2007 v 18:59 | Reagovat

:DDD no prostě perfektní..u tvých povídek se vždycky upe mooc nasměju..jak už řekla Bajussa čekání za to stojí ;) už se nemůžu dočkat další :))

12 xmona xmona | 27. března 2007 v 11:22 | Reagovat

je to super já nevím co mám psát tak to moc nerozepisuju:DD

13 Twigy:) Twigy:) | 27. března 2007 v 13:58 | Reagovat

naprosto supr!!!A doufám,že aš k tobě dojedu,budeš mít rozepsanou kapošku:)

To čekání se vyplatilo,ikdyž příště by to mohlo být rychlejší,protože ještě jednou mě necháš takhle dlouho čekat,tak mě klepne.

14 Paranoia Paranoia | 28. března 2007 v 11:58 | Reagovat

No mě to teda zas tak dokonalý nepřišlo. třeba: "pohled z okna byl dostačující na to, že proležet tenhle nádherný den by byl hřích" mi zní prostě strašně blbě. Ani nevím proč, ale prostě je divná. A věta "Lily se Siriem mít nic nemusí, může v tom mít prsty pouze má choromyslná povaha a pak bych vypadala jako debil." je taky dost pitomá. jednak tam máš skoro zastaralou a spisovnou choromyslnou povahu a hned na konci věty máš moderního a skoro sprostýho debila.

15 Keirra Keirra | 28. března 2007 v 18:39 | Reagovat

Paranoia:Pokud se ti to nelíbí tak to nečti, nikdo tě k tomu přece nenutí, ne?

Díky, další bude určitě, stoprocentně mnohem dřív. I když kolikrát jste podobný kecy ode mě slyšely, že jo...

16 Ariol Ariol | 28. března 2007 v 21:44 | Reagovat

Hmm, hezký. A bude někdy Kdy to všechno skončí? Poslední kapitola byla před dvěma měsíci.

17 Susan Topperová Susan Topperová | Web | 28. března 2007 v 23:29 | Reagovat

To je zvláštní, že když se sem dívám každý den, tak nic nepřibyde, ale jakmile se sem pár dní nepodívám, tak je tu najednou nová kapča :))

Byla skvělá jako vždycky, víc snad říkat ani nemusím... :))

18 helwet helwet | 29. března 2007 v 17:27 | Reagovat

nádherný:) jsem se zase nasmála:D

19 kristyna kristyna | Web | 31. března 2007 v 21:53 | Reagovat

moooooooc pěkný, už se těšim na opokráčko a bylo to zábavný jako vždycky...

20 N.I.N.I.N.K.A N.I.N.I.N.K.A | 2. dubna 2007 v 21:52 | Reagovat

ježíš, ta Paranoia je trapná kráva!!!Teda ne, že bych byla nějak sprostá, ale já si nemůžu pomoct!!!!Mě se to strašně líbí a taky nechápu, co by jsi v tý  větě měla použít za slovo místo choromyslná???Nic si z toho nedělej, asi se teprve naučila číst, tak tomu ani nemůže rozumět =o)

Njn, není to Pejsek a kočička, ale je to stokrát lepší!!!

21 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | 3. dubna 2007 v 13:23 | Reagovat

Helemese! rejpavá Paranoia se vrejpala i k tobě:-(( by mě zajímalo kde ji ještě potkám...

Nedávno jsem se konečně rozhodl přečíst i tuhle povídku a dobře jsem udělal:-)

Je vidět, že opravdu umíš psát. Budu trpělivě očekávat další kapitolu:-)

22 Keirra Keirra | 4. dubna 2007 v 16:52 | Reagovat

Díky za zastání. Musím přiznat že každá kritika mě vždycky mrzí a moc si ji beru, což asi není zrovna nejlepší, ale každému se člověk prostě zavděčit nemůže. Já to beru, at' se vyjádří, ale když už chce kecat, at mi předvede jak by ty věty co se jí nelíbí napsala ona.  

Člověk by se toho pak mohl vyvarovat, ale takhle...

No, nebudu se tím už zabívat, jsem ráda za ty kterým se to líbí a hlavně sem ráda za nové čtenáře =)

Takže ještě jednou díky

23 Ewelin Ewelin | Web | 5. dubna 2007 v 22:39 | Reagovat

super  a další  kapitolka bude kdy ?

24 Googi Googi | 6. dubna 2007 v 21:53 | Reagovat

Teď sem našla tvůj blog, vůbec nechápu, že sem na něj nepřišla dřív......... To je suprová povídka, fakt. Takovýhle mám nejradši. Kdy bude pokráčko?

P.S.Veselý Velikonoce!!!

25 Keirra Keirra | 7. dubna 2007 v 15:53 | Reagovat

Díky =)Tobě taky Veselé Velikonoce. Jinak další bude do konce příštího týdne.

26 Quistynka Quistynka | 8. dubna 2007 v 23:11 | Reagovat

do konce příštího týdne???Počkej, něco mi to připomíná............. aha, už vím!!!!

Tohle jsi nám říkala, když jsme čekali na minulou kapitolu a nakonec jsme místo pár dní čekali měsíc!!!!!Doufám, že tohle už platí nebo mě vážně odvezou!!!

27 limetka limetka | 9. dubna 2007 v 20:48 | Reagovat

ta povídka je prostě bombová keirro.....jedna z nejlepších;)pokračuj dále prosím:D

28 Amelia Amelia | Web | 9. dubna 2007 v 21:21 | Reagovat

Mám DVĚ povídky,do kterejch jsem se DOOPRAVDY zbláznila. DVĚ povídky,který mám radši než HP od JK! A blahopřeju,že ta tvoje je jednou z nich! Oslovila jsi totiž vééélice náročného čtenáře! :) Tak jen tak dál. Je to doopravdy nádhera!!!

to Paranoia: Choromyslná povaha není zastaralý,ale normálně pužívaný slovní spojení ty chytrá! A chtěla bych vidět,co bys splodila ty! Pochybuju,že by to byla jen z poloviny tak dobrý,jako tahle povídka! :(

29 Keirra Keirra | 10. dubna 2007 v 19:08 | Reagovat

Amelia:Tohle vážně zahřeje u srdce, díky

30 Paranoia Paranoia | 11. dubna 2007 v 19:00 | Reagovat

Lidi to ste fakt tak pitomý? Beru, že se vám nelíbí, že vák kritizuju hvězdu, ale nedělejte ze mě hned pitomou krávu když mě vůbec neznáte! Pro Amelii: Choromyslná povaha je normálně používaný slovní spojení nanejvýš u lidí co zažili druhou světovou. Takový lidi zas nikdy neřeknou debil. Mezi těma slovama je prostě propastnej rozdíl. Pro Keirru: u tý kapitoly byl odkaz KOMENTÁŘE! Nemělas tam napsaný POCHVALY! Když je někde napsaný komentáře tak se tam může aj kritizovat ne?

31 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | 12. dubna 2007 v 11:14 | Reagovat

Hele ty psychopatko! Právě proto, že tě neznáme, tak si utváříme na tebe názor podle toho jak ses tady uvedla, takže si za to můžeš sama. To co tys tady napsala, nebyla žádná kritika, ale posměch a opovržení! A "Choromyslnost" je běžně užívaný výraz v lékařském oboru a u inteligentních lidí! A rozhodně v nich neni žádnej rozdíl, kdybys totiž zapojila mozek(kterej nemáš), tak bys věděla, že když je někdo z lékařského hlediska debil, tak je choromyslný (má nemocnej mozek, protože se včas nevyvinul jako u ostatních) Přečetla sis vůbec Kdy to všechno skončí? Asi ne, protože kdybys jo, tak bys možná pochopila, že si tu chválu Keirra zaslouží!

P.S. Jen pro pořádek: moje IQ dalece převyšuje to tvoje, takže si desetkrát rozmysli co za výroky zase zplodíš

P.P.S. Každej nejásá nad tím, že mu někdo napíše negativní kritiku! a jak je uvedeno výše, tohle ani kritika nebyla!

32 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | 12. dubna 2007 v 11:18 | Reagovat

A ještě: negativní kritiku potřebujou začátečníci, ne někdo kdo má za sebou dva velmi kvalitní, poutavé a ...(všechny kladné a pochvalné výrazy které vás napadnou:-) ) příběhy o třiceti kapitolách!

33 Keirra Keirra | 12. dubna 2007 v 17:52 | Reagovat

Prečti si ještě jednou co jsem psala do komentářů! Je tam at se klidně vyjádříš, nevidím tam nic o tom že tu nic psát nemáš. Raději se zamysli nad tím co píšeš

34 Paranoia Paranoia | 12. dubna 2007 v 21:27 | Reagovat

Pro Toho-jehož-jméno-raději-nevědět

Jenom tak pro informaci: Choromyslnost je podle učebnice biologie pro osmou třídu ZŠ, kterou jsem si extra kvůli tobě půjčila od bráchy "Souhrnné pojmenování pro duševní choroby". Debilita je proti tomu fyzická zaostalost. Takže když je někdo debil tak se mu prostě nevyvinul mozek, ale když je choromyslnej, znamená to, že se mu ten mozek vyvinul, ale objevila se u něj nějaká duševní nemoc.

35 limetka limetka | 13. dubna 2007 v 19:08 | Reagovat

koukejte nechtěla jsem se vměšovat ale to bych prostě nebyla já.......mě osobně se tahle povídka líbí a moc, ale připadá mi vyloženě trapný, když se tu všichni navážíte do Paranoi za její komentář....Každý má právo říct svůj názor a koukni Keirro chceš jenom, aby ti lidé tzv. ,, mazali med pod nos"?....podle mě by to dobrý autor povídek měl brát jako podnět k lepšímu výkonu.....což mimochodem ty podle mě moc dobrý autor seš;)A je naprostá volovina, že se negativně kritizuje pouze autora začátečníka...taková Blanch má za sebou nejmín 30 povídek o rozsahu i 60 kapitol a negativní kritiku přijímá s takovou elegancí, že by ste se divili. Takže blafy tohohle typu může říct jenom člověk co určitě povídky nepsal. Nikoho se tu nechci zastávat a i když s paranoiou nesouhlasím má právo na svůj názor, aniž by byla za něj pohoršována.

36 N.I.N.I.N.K.A N.I.N.I.N.K.A | 14. dubna 2007 v 11:21 | Reagovat

nikdo nechce paranoiu pohoršovat!!!Teda kromě mě, ale já se za to nestydím!!!je tu snad demokracie, ne???Proto si ta paranoia může sem psát co chce a četla sis, co jí na to odepsala Keirra???Nic jí na to neodepsala špatnýho, ani o ní nenapsala nic špatnýho!!!Ještěže to není moje povídka, to by se Paranoia divila, kolik znám nadávek!!!

37 Keirra Keirra | 14. dubna 2007 v 14:17 | Reagovat

Já nevím proč to tu pořád rozebíráte. Jak sem to napsala, tak sem to napsala a měnit to kvůli jednomu člověku rozhodně nebudu. Navíc jak už napsala N.I.N.I.N.K.A Paranoie jsem nenapsala at mi sem nic nepíše ani nic jiného, tak o co de? A nic proti,ale píšu to já a já si rozhodnu jestli nepíšu debil nebo choromyslnej, to je snad mé právo ne?

38 limetka limetka | 15. dubna 2007 v 10:56 | Reagovat

N.I.N.I.N.K.A- máš pravdu je demokracie a už se k tomu vyjadřovat nebudu stejně by to nemělo cenu je to tvůj názor nikdo ti ho nebere a je dobře, že si ho držíš. Já s ním, ale prostě nesouhlasím a to je všechno:)

Keirra - ted to zase vypadá, že sem proti tobě. I když právě to sem nechtěla nic s tím nenadělám tvůj názor na můj komentář je čistě tvoje věc. Já ti tímhle jenom chtěla říct, že těch kritik bude strašně moc pokud začneš psát knihu, což myslím že máš dobrou šanci. A  věř mi já taky psala povídky a záporné kritiky mi daly strašně moc. Připouštím, že ta od paranoie ti moc nedá protože ti tam vlastně nic nevysvětlila jak by to mělo být, ale když i tohle překousneš posuneš se jedině dál. Chtěla sem předejít nedorozuměním, ale jak vidím bylo to zbytečný. Takže můj názor na tvojí povídku je: hodně dobrá gramatika, spracování je taky vynikající, snadno se čte. Děj máš podle mě moc pěkný, jelikož přiznám se mám tendenci u některých povídek přeskakovat i celé ostavce:-)pokud je děj nezajimávý. U tvojí povídky to, ale prostě není třeba. Celý děj je prostě prefektní;-)a poutavý. I když takových povídek typu Mary-Sue je hodně tvoje patří k těm nejlepším. A dovoluju si říct že u mě ty nejlepší sou pouze 3....Takže doufám,že se konečně vysvětlí můj názor. Jinak přeju hodně štěstí, samozdřejmě co nejdřív novou kapitolu ;-)S pozdravem L.

39 Magnesiana Magnesiana | E-mail | Web | 15. dubna 2007 v 12:03 | Reagovat

je to supeeeeeeeeer =))))

40 pasu pasu | Web | 15. dubna 2007 v 20:25 | Reagovat

Bude další kapitola ještě dneska nebo až někdy jinkdy (kdy)? Já vim, já vim, jsem strašně nedočkavej tvor :), ale já si prostě nemůžu pomoct. A myslim si, že nejsem sama, kdo se na ni těší. Kdy teda bude?

41 Keirra Keirra | 16. dubna 2007 v 18:43 | Reagovat

O víkendu jsem skoro nebyla doma, ale nejpozději do úterý, dýl určitě ne

42 ajush ajush | 16. srpna 2007 v 9:05 | Reagovat

Říká ti něco shoda podmětu s přísudkem???

43 Keirra Keirra | 18. srpna 2007 v 1:16 | Reagovat

Ne a tobě...

44 wolfinkaa wolfinkaa | 8. března 2008 v 16:06 | Reagovat

super kapitolka....ja vlastne ani neviem, aké pochvalné slová mám ešte písať..jednoducho super ;-)

45 Jean Jean | E-mail | 9. března 2008 v 8:54 | Reagovat

super kapitola jako vzdy uz taky nevim co mam porad psat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama