23.Kapitola - Milá paní Norrisová

17. dubna 2007 v 19:01 | Keirra |  My dvě vs Celý svět
Opět se zpožděním, ale vážně někdo z vás čekal že to stihnu do neděle?

"Přijdu zas!", zacukrovala jsem tak spokojeně a vesele, jak se jen dalo.
Pokud to ještě nikdo nezaregistroval, což pochybuju, musím zopakovat, že ředitel je skvělý člověk. Má sice své mouchy jako každý člověk, ale ty mu musí každý odpustit i kdyby vyloženě nechtěl. Kdyby si lidé mohl vybírat své rodiče, rozhodně vím kdo by se dostal do finále v kategorii otec. Jenže já musím mít hold na rodiče pech, teda na rodiče, na otce, máma je skvělá, i když taky v rámci mezí.
Ale zpět k Brumbálovi, samo sebou, že tu ódu na něj nepěju jen kvůli čaji, sušenkám a dalším sladkostem, které mi tak mile nabídl a já neměla to srdce odmítnout.
Návštěvu sice hyzdil zatím neotevřený dopis ležící na stole. I když slovo neotevřený je trochu nepřesná formulace….zvědavost mě při cestě drobet přemohla a ručičky slídilky nějakým nedopatřením roztrhli pečeť a asi jste pochopili co bylo dál. Pro ty co ne dodávám, že ani mé oči to nevydrželi a drze bloumali po řádcích které zdobil skoro nečitelný škrabopis. Ale dala jsem si tu práci a rozluštila ho. Při té příležitosti jsem zjistila o své osobě spoustu hezkých věcí, stařena se pěkně rozepsala. Ale dopis se dal shrnout do jedné, kraťoučké věty: udělej s ní něco! Dokonce mu místy i tykala. Že by mezi nimi byli nějaké pletky? Budu to muset nějak nenápadně prověřit…
Ale to se ještě stále nedostávám k hlavnímu bodu, věřte tomu nebo ne, ale jednou za měsíc si smím vyrazit do učení a tak vůbec v tom čem chci! Není to sice žádný terno, ale k tomu abych připravila o nervy pár profesorů, to stačí. Dokážete si představit starou dobrou Mcgonagalovou až to zjistí? Pokud ti dva spolu něco mají, tak si asi hodně dlouho nevrznou.
Při téhle představě jsem se musela rozesmát, nejen proto že to bylo dost nechutné a hlavně komické, dokážete si to vůbec představit? No, raději ne, že jo...
Přeskákala jsem schody vedoucí od ředitelny a z toho smíchu jsem nějak přehlédla posledních pár schodů, škobrtla jsem a doslova z úzké chodbičky vyletěla. Při té příležitosti jsem shodila brnění postavené těsně u zdi na protější straně.
Opět jsem zjistila fakt který mě doprovází celý život a asi mě už nikdy neopustí, mám pekelnou smůlu! To je vážně pěkně blbá náhoda, že celý čas chci spatřit tu prašivou kočku, čistě z vědeckých důvodů samozřejmě a ono nic! Tak proč sakra zrovna teď tu musí být když už po setkání s ní netoužím a co víc, plynou z toho nepříjemnosti?!
Jak se dalo očekávat, zbystřila, obhlédla situaci a vyrazila. Nemusela jsem dvakrát hádat za kým teď zrovna peláší. Ale docela člověka nutí z zamyšlení, jak je možné že ti dva se vždycky najdou když chtějí. Asi jdou po čuchu, páchnou na to dost…
Sice jsem mírně zaváhala, ale nakonec přeci jen vidina nepříjemností nebo snad i trestu mě donutila vyrazit. Jenže kdo mohl očekávat, že začne kličkovat? Dobře, očekávat se to dalo, možná to bylo i pravděpodobné, jenže asi se neočekávalo, že snad s principu aby v tom nebyla sama, začnu kličkovat taky. To sice není nic strašného, ale to, že tím shodím obraz a kompletně všechna brnění v okolí, už člověka nutí k zamyšlení, jestli není načase vytáhnout mozek ze sklenice s lihem.
Jakš takš, jsem zachovala chladnou hlavu a toho bordelu si nevšímala, jenže podlaha byla zjevně čerstvě po naleštění, takže drškopád patřil k dalším věcem, které se dali očekávat. Ale opět zapracovala moje smůla, nebo možná štěstí, to podle toho z jakého pohledu to berete. Shrnuto podtrženo, z kočky se stala placka pod mým tělem. Dobře, placka asi ne, protože se pode mnou začala vzpouzet a snad se mi snažila proškrábat břichem, okolo hrudního koše až kdoví kam. Tak jsem se drobet nadzvedla, abych ji druhým, mírnějším pádem mohla dorazit. A věřte tomu nebo ne, ona se ještě stále vzpouzela a co víc, žila! Tak jsem se odkulila, protože to už nešlo vydržet. Čekala jsem až vypadne, abych zjistila jaké škody na mě napáchala. A ona opravdu kulhavě vyrazila, ale zase se zastavila asi metr ode mě a obrátila se. Nevím na kolik pohledů se zmůžou kočky, ale tenhle mi stačil na to abych vyskočila na nohy a začala zdrhat. Všechno bylo v pohodě, uběhla jsem aspoň kilometr a nic, tak jsem zastavila. Sice mě něco píchalo do lýtka, ale to asi z toho běhu.
"Mňauuu",ozvalo se zuřivě a v tu chvíli mi došlo co mě to píchá na noze.
"Ty krávo!",zaječela jsem a snažila se ji setřást z nohy, to by snad každá kočka měla pochopit a pustit se, jenže ona ne, musela zatnout drápy ještě hloubějc!
V tu chvíli se můj vyděšený pohled změnil na pohled vraha. Popadla jsem ji za ocas a ztrhla z nohy.
I když mi v hlavě hučelo cosi o ochránkyni zvířat a všeho živého vůbec, vystrčila jsem ruku i s kočkou za zábradlí. Takže micinka se teď koukala do chřtánu smrti, vzdálené dobrých deset pater. Zasmála jsem se stylem, že i mě se zježili chloupky za krkem.
"Připrav se na hodně, hodně dlouhej let.",zašeptala jsem.
Vážně jsem ji nechtěla pustit, jen jsem jí chtěla nahnat strach. Dobrá, přiznávám, pustila bych ji, kdyby se kdoví jak nezhoupla a nezarvala mi drápy předních pacek do ruky.
"Paní Norrisová! Drahoušku!", zjevil se zničeho nic po mé pravé ruce majitel kočky.
"Okamžitě ji pust!",zaskřehotal.
"Jak je libo.",pustila jsem její ocas, ale drápy zarvané v mé ruce jí let neumožnili.
Jenže ten trouba si myslel že spadla a omdlel. Normálně se tady složil k mým nohám a ani mi nepomohl! Já si tu stojím s kočkou prodlužující mi ruku a on si omdlí. To ten den ale pěkně začíná.
Pak se cuknutím probral a začal kolem mě kroužit až mu vlálo těch pár vlásků co mu zbylo.
"Vraždáááá.",to jediné jsem z vřískotu rozluštila, ono těch slov bylo samozřejmě víc, ale tolik nadávek jsem ani neznala, takže jsem ani nechápala co to mele.
To už mě bolest i vztek přemohli. Vymrštila jsem ruku i s kočkou, takže nakonec se vážně proletěla, ale jiným směrem. Skončila rovnou na obličeji svého páníčka s vřískotem se mu snažila vyškrábat až na vrh šišaté hlavy.
Vykuleně jsem zírala jak Filche utíká i s vlající kočkou, která mu zarvala drápy do lebky.
Já se raději kradla pryč než si na mě vzpomene…..

****


"To snad ne!",pronesla ošetřovatelka a snad na ni šli i mdloby když mě zahlídla vcházet. "Nejdřív odtud tak vehementně chcete pryč a teď…"
"Chyběla jste mi.",zazubila jsem se na ni a začala ukazovat poškrábané břicho a ruku.
"Ani se neptejte.",oznámila jsem jí když otvírala pusu. "Ta pitomá Norrisová úplně scvokla."
"To vám udělala školníkova kočka? Budu muset provést vyšetření na vzteklinu a otravu krve.",brblala si pro sebe.
"COŽE!"
"Něčím vám to potřu, zavážu to, a večer mi to přijdete ukázat."
"A když budu mít tu vzteklinu…Budu se tu prohánět po čtyřech a dvořit se té pitomé kočce?"
"Ne.",řekla a odešla.
Ani mi to nevysvětlila! Navíc se na mě podívala jako na vola! Za chvíli byla zase zpátky, popadla mou ruku a začala ji potírat žlutou, mazlavou hmotou. Nejdřív to bylo dobrý, dokud mi to nezavázala obvazem. Začalo to tak strašně svědit a štípat, že jsem měla chuť to strhnout. Jediný její pohled mi v tom zabránil. Nakonec to samé udělala i na břichu a nevšímala si mých protestů, že se z toho vylížu bez jejích mastí.
"Hlavně si to tam nech a neškrábej se. Nejpozději v osm hodin ať tu jsi. A teď běž do vyučování.", přešla k tykání, asi je z mých návštěv vykolejená.
Mile ráda jsem ošetřovnu opustila a hned za rohem se začala drbat jako by mi nic neřekla,kdo by ji poslouchal… Ale asi měla pravdu, protože se to tím jen zhoršilo. Ale aspoň to všechno mělo jednu výhodu, na děravé kalhoty jsem si už nevzpomněla.
Cestou do učebny dějin, jsem si přehrávala celý incident s kočkou a jejím majitelem a došla jsem k závěru, že by bylo dobrý na nějaký čas emigrovat. Ono to jedno brnění by se dalo skousnout, i ty ostatní společně s obrazem, ale že mám na triku pokus o vraždu…. Pochybuju že by školník pochopil že jsem v tom naprosto nevině. A taky…možná ž trest není to nejhorší, spíš bych se měla bát o život až to protivného chlápka někde potkám…
Otevřela jsem dveře do učebny s jasným plánem každého drsného hocha: napsat mamince.
"Promiňte já…",začala jsem s omluvou. "Komu to sakra povídám.",šeptla jsem k sobě když duch ani nezaregistroval že mu někdo přibil.
Zamířila jsem k Lily která mi solidárně držela místo úplně v zadu.
"Kde se flákáš!"
"Ale jen tak…", poprvé v životě se jí nesvěřím, ještě by někde něco plácla a co já pak.
"Co to máš s rukou?"
"Ty s těmi otázkami nepřestaneš co? Raději mi dej kus pergamenu, kdo ví kde sem nechala svou brašnu."
Lily se na mě podívala speciálním prozíravým pohledem a podala mi kabelu.
"Kde asi. Příště si ji táhni sama! Počkat…",docvakla jí má otázka. "Ty chceš pergamen? Ty? Naco proboha, pokud vím něco jako zápisky neznáš."
"Ha ha ha, rejpale. Budu psát dopis. A nečum na mě jako na negramotného blba, který se nenaučil psát. Prostě budu psát dopis, no a co."
"Klid. Jen mě to překvapilo, kdysi hodně dávno jsi mi napsala dopis…o jedné větě! Jak někdo kdo píše dopis, může napsat pouze jednu větu?! To prostě nepochopím!"
"Bylo to souvětí skládající se za dvou vět, to zaprvé. Zadruhé, máme doma fůru pergamenu, stačí odtrhnout kecy Mcgonagaloví takže můžu plýtvat. A za třetí, važ si toho, bylas první a v té době jsem doufala že i poslední."
"Vzdávám se. Komu budeš psát? Klukovi? Ty? Páni, co mu budeš psát? Jestli chceš sesmolím to s tebou."
"Brzdi!",zarazila jsem ji se smíchem. "Budu psát matince, stačí? A neboj, bude to jen jedna nanejvýš dvě věty abys nezáviděla.."
Ale i ty dvě věty mi dali zabrat na celou hodinu. Jak vysvětlit mámě, že potřebujete odtud aspoň na víkend, která zítra začíná, zmizet. Chtěla jsem tam zahrnout záchranu mého života, ale to by vyvolalo nechtěné otázky. Tak jsem se rozhodla zahrát na city. Že se mi strašně stýská, to vždycky zabere.
"Sakra…Nevíš jestli ještě žije Bob?"
"Tvá sova? Řekla bych že ne."
"Blbost, musí ještě žít. Ledaže by se z nudy oběsil na bidýlku ."
"Od kdy ho máš?"
"Od prvního ročníku."
"Trhala jsi mu peří….",připomněla mi, jako by to snad mohla za jeho případnou smrt.
"Na experiment! A on s tím souhlasil! Teda souhlasil by, kdybych ho neomráčila."
Sakra, že bych měla nějakou averzi vůči zvířatům? Nejdřív křeček, pak sova a nakonec ta prašivá kočka… Ale ne, to si jenom nalhávám. Já zvířata miluju a oni mě. Teda aspoň u psů to tak platí.
"Víš co, kouknem do sovince a uvidíme."
"Myslíš že si mě ještě pamatuje?"
"Doufej že ne."
"To od tebe nebylo zrovna milé!"
"Já vím, učím se od profíka.",usmála se.
"Dík!",zazubila jsem se a rozhlédla se.
Až teď jsem zjistila kdo před náma sedí a vesele se baví naším sledováním.
"Máš ráda psi?",zazubil se Sirius a upřel na mě své oči.
"To tě matinka neučila, že cizí rozhovory jsou pro nezasvěcené pasé?"
"Ne, matka mě tak leda naučila leštit stříbrné lžičky. Kdybys měla zájem, můžeš si objednat mé služby."
"Leštíš i ocelové?"
"No doval, za koho mě máš?"
"Ta raději nechtěj vědět, ještě by ses urazil.", sladce jsem se usmála svému malému vítězství.
"když tak o tom přemýšlím…",koukl se na hodinky a pak s vítězným pohledem na mě. "Dnešním dnem, jsem vyhrál naši sázku…poskoku!"
"To-asi-ztěžka!"
"Copak? Neplníš sliby!"
"Plním! Podváděls a proto jsem vyhrála já!"
"Vidělas mě podvádět?"
"Jo! Vlastně ne….teda…."
"Tak vidíš.Prostě jsem vyhrál tak si to přiznej. Navíc, jsi mě několikrát přestala zdravit…. Trvalo to měsíc, tak odměna bude trvat stejně dlouho."
"Ne!"
"Koukám, že se ctí na tom nejsi nejlíp!"
Oj, slabé místečko.
Chytla jsem ho za kravatu a přitáhla.
"Do mé cti se nenavážej!"
S klidným výrazem se mi díval do očí. "Takže?"
"Fajn!", odsekla jsem vztekle a pustila ho.
"Výborně, abys viděla jak jsem hodnej, začneme až zítra."
Super, pokud to vyjde, zítra už budu za horama chlapče….
"Och, jak ty jsi šlechetný."


****


"Brianová! Říkala jste něco?"
"To víš že jo ty pitomče!",zabrblala jsem si pod nos. "Ne, nic pane profesore Jonesi!"
"Jenom to že si ten největší idiot na celé škole a že je z čeho vybírat.", brblala jsem si dál.
"Jestli okamžitě nezmlknete vyhodím vás z hodiny!"
"Posluš si!"
"Už toho mám dost!",začal se blížit ke mně."
"Nekecej a co si myslíš že já! Ty se aspoň necítíš, zato já z tvého smradu zdechávám.",brblala jsem si v klidu dál a nepomohlo že do mě Lily neustále kopala.
"Pokud máte něco na srdci, řekněte to nahlas! Tak prosím."
"ale pane profesore, já se začínám bát o vaše zdraví. Myslím že by slečnu Pomfreovou velice zajímalo, odkud pramení vaše slyšiny. Mile ráda vám s tím pomůže, protože já opravdu nic neříkala. Ale nebojte, já budu mlčet jako hrob, jestli bude te chtít, budu tvrdit že jsem něco říkala abyste se necítil jako blbec.",šeptala jsem mu důvěrně a jen koutkem oka jsem viděla jak Lily zbledla.
To jsem asi přehnala…ale když já to nemohla zastavit, šlo to ze mě samo!
"Co vám říká úcta?"
"Úcta? Není to zkratka pro úžasnou cereální tyčinku? Jen nevím co je to to a…."
"Ven!"
"To je blbost, ven nezačíná na a navíc to tam nepasuje!", oznámila jsem mu jako by to byl naprostý idiot, což on vlastně je.
"Zmizte!"
"To jako já?", vykulila jsem na něj oči. Hrozně mě baví hrát si na blbečka.
Teď mě tak napadá…asi rupnu z lektvarů, jak je to dlouho, co jsem tu vydržela celou hodinu.
Profesor zavřel oči a zhluboka se nadechl.
"Budu počítat do tří."
"Páni! Vy už to umíte!", vykřikla jsem radostně. "Tak jo, já jdu, nezapomeňte, že rozčilování jde na nervi. Myslím tím lidem okolo vás!", popadla jsem brašnu a se smíchem zdrhala pryč.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | Web | 17. dubna 2007 v 19:16 | Reagovat

super..kam na to chodis??? kdy bude pokracko ku ,kdy to vsechno skonci´??? pls dááááááááááááááááááááááááááááááááááál... :))

2 pasu-Hanka pasu-Hanka | E-mail | Web | 17. dubna 2007 v 19:55 | Reagovat

supeeeeeeeeer! doufám, že pokráčko bude co nejdřív! je to fakt skvělý! na konci sem se málem válela smíchy po zemi a jsem strašně zvědavá, co si ten Sirius na Kate vymyslí, když tedy vyhrál tu sázku. moc se těšim. doufám, že nás nenecháš dlouho čekat :)

3 Iris Sabriel Iris Sabriel | 17. dubna 2007 v 20:07 | Reagovat

Hukot!!!!Souhlas s Mirkou ty tvoje hlášky jsou nejlepší!!!!! Ale ještě lepší je Kate.... Teda co si ona dovolí, a ještě jí to vyjde. A upřímně chudák křeček... Ale ještě to chce konec..... Please..... Mimochodem píšeš fakt dobrý povídky.....

4 Essylt Essylt | E-mail | Web | 17. dubna 2007 v 21:03 | Reagovat

:D jako z tvojí povídky vážně nemůžu!! Je naprosto perfektní ;) už se nemůžu dočkat další kapči :))

Btw mohla bych tě požádat o návštěvu na blogu??Byla bych ti vděčná, popřípadě tam zanech pls nějaký koment, ať vim na čem jsem..

Pa pa Essylt

5 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | 17. dubna 2007 v 21:15 | Reagovat

To je skvělá šílenost! Taky doufám, že bude další co nejdřív.

6 Arieva Arieva | Web | 18. dubna 2007 v 10:15 | Reagovat

teda řeknu ti, že ta tvoje povídka to je teda něco... začala jsem se v hodině tak řehnit, že jsem skoro mazala za ředitelkou kvůli nedodržování školního řádu, neuposlechnutí výzvy profesora a dalším kravinám... překecala jsem ho :-D

ale i tak, stálo mi to za to... i když musím uznat, že Glac mé nadšení rozhodně nesdílel

7 N.I.N.I.N.K.A N.I.N.I.N.K.A | 18. dubna 2007 v 12:43 | Reagovat

jestli smích prodlužuje život, tak mi odteď říkejte Nesmrtelná teta, protože jsem se musela celou dobu smát!!!je to úplně nejlepší!!!!Doufám, že si zase s pokračováním trochu pohneš nebo to na mě zanechá následky, a to tak, že zešílím!!!!!!

8 Keirra Keirra | 18. dubna 2007 v 13:19 | Reagovat

=)) Tak já sebou teda hodím, co bych pro vás neudělala

9 helwet helwet | 18. dubna 2007 v 14:27 | Reagovat

je to skvělííííííííííííííííííííííííííííííí!:D málem jsem spadla pod stůl jak sem se chlámala:D

10 kristyna kristyna | Web | 18. dubna 2007 v 19:47 | Reagovat

supeeeeer, moc hezký, kouknu sem a   třakhle  milý překvapení!!! moooc pěkný, jenom jedna blbá věc, že když jsem si to teď zase přečetla budu se straaaašně těšit na další kapitolkuuuu, takže doufam, žen  bude brzo!!! jen tak mimochodem, kdy bude???

11 notechiska notechiska | 18. dubna 2007 v 20:21 | Reagovat

super, ke konci jsem se pořádně nasmála

12 LilyJane LilyJane | Web | 18. dubna 2007 v 20:49 | Reagovat

Páni!!! :D:D:D tohle mě fakticky pobavilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!Perfektníííííííííííííí! :D

13 Susan Topperová Susan Topperová | Web | 18. dubna 2007 v 20:51 | Reagovat

Skvělý, skvělý, skvělý :))

Ani nevíš, jak jsi mi zvedla náladu... Zrovna před pár minutama mě totiž naštval jeden kluk a já zuřila a zuřila... A puf! přečtu si jednu tvou kapču a je po zlosti... :)) Kujůůůů!

14 denisa denisa | 19. dubna 2007 v 14:28 | Reagovat

skvělý

jakou dobu nic a najednou další kapitolka. S tím: tak já sebou hodím. to myslíš vážně?

15 Wigy Wigy | 19. dubna 2007 v 18:16 | Reagovat

Super, já z tý holky nemůžu...=o)

16 Keirra Keirra | 19. dubna 2007 v 18:23 | Reagovat

Díky =) Rozhodně jsem svůj komentář myslela vážně, ale do neděla kapitolku ještě nečekejte, snad v pondělí, pokud mi něco neskříží plány.

17 Kate Kate | Web | 20. dubna 2007 v 7:13 | Reagovat

Bezva kapitolka,doufám že další bude dřív :-)

18 Quistynka Quistynka | 20. dubna 2007 v 14:46 | Reagovat

Jsem zvědavá, co po ní bude Sirius chtít, když už vyhrál tu sázku!!!!haha málem jsme se umlátila smíchy!!!!Je to vážně bombový!!!Můžu se tě na něco zeptat???.Zajímá mě, jestli je ti ta Kate Brianová povahou podobná, protože mi pořád neleze do halvy, jak něco tak úžasnýho můžeš vymyslet!!!!

19 Quistynka Quistynka | 20. dubna 2007 v 14:53 | Reagovat

Jsem zvědavá, co po ní bude Sirius chtít, když už vyhrál tu sázku!!!!haha málem jsme se umlátila smíchy!!!!Je to vážně bombový!!!Můžu se tě na něco zeptat???.Zajímá mě, jestli je ti ta Kate Brianová povahou podobná, protože mi pořád neleze do hlavy, jak něco tak úžasnýho můžeš vymyslet!!!!

20 Lily P. Lily P. | Web | 21. dubna 2007 v 0:14 | Reagovat

ahojky mas moc pekny webik:-)) spoustu zajimavyho a bezva poctenicko:-))neces se kouknout ke mne a spratelit?

21 Twigy:) Twigy:) | 21. dubna 2007 v 15:28 | Reagovat

Quistynka>Já myslím že ses tak trochu trefila. Já totiž znám Keirru osobně a myslím , že kdybych např. byla na Filcheově místě já , tak by po mě tu debilní kočku hodila. Je na Kate fakt podobná jak povahově, tak i vzhledem. Na takové debiloviny je trhlá dost:)

22 El El | 21. dubna 2007 v 19:33 | Reagovat

tá pasáž s tou Norrisovou bola fakt hustá :D skoro som praskla od zadržovaného smiechu :D:D:D

23 Keirra Keirra | 21. dubna 2007 v 20:22 | Reagovat

Twigy :) - s tou podobou bych to zas tolik nepřeháněla.... Ale dík.

El- jsem ráda, že jsem ti aspon trochu prodloužila život :)

24 Lischticka Lischticka | 22. dubna 2007 v 12:56 | Reagovat

Tak to nemá chybu =D Teda - sem tam nějakou gramatickou, ale je to skvěle vymyšlený. Tvou fantazii bych chtěla mít ;)

25 bazilda bazilda | 22. dubna 2007 v 17:46 | Reagovat

teda husté:-) ještě teť se křením (čti: chechtám na celé kolo) tahle povídečka je vážně ssssssssuper:-) skvělá,nepřekonatelná atd.......:-) tak honem další nebo tady prasknem nedočkavostí

26 Lyshka Lyshka | 22. dubna 2007 v 21:34 | Reagovat

No ahoj, takže jen předem bych chtěla říct že zásadně komenty nepíšu,ale tohle je fakt super,máš talent na psaní a hlavně smysl pro humor. Směju se jenom když si na tvoje povídky vzpomenu,natož když si je čtu...Chci ti taky poděkovat,protože si vyplnila ty moje nekonečný odpoledne nudy něčím jiným ;)a určo se už děsně těšim,až sem napíšeš,co si ten Sirius na Kate vymyslí...

P.S.:zároveň nechápu jak můžeš napsat třeba 10 kapitol denně...njn někdo je holt frajer............................

27 FreeMončaa FreeMončaa | Web | 23. dubna 2007 v 11:01 | Reagovat

Je to bomba, jen ty překlepy to kazí ale to se da prezit;) Ja jich sama delam habadej...

28 Keirra Keirra | 23. dubna 2007 v 16:02 | Reagovat

Deset denně? Tak to určitě nebude můj případ =)

29 pasu pasu | E-mail | Web | 25. dubna 2007 v 16:44 | Reagovat

Ahoj! jen takovej menší dotaz: kdy asi tak nějak přibližně bude další kapitolka?????

30 Googi Googi | 26. dubna 2007 v 20:50 | Reagovat

No to je suprový, tlemim se..... Kdypak bude pokráčko ??? Doufám, že až se zase dostanu na net tak ho tady uvidím.... No, to bude asi v pondělí..... jen pro informaci :+))

Tak teda hodně zdaru, a počítej s tím že v pondělí napíšu další koment....:+))

31 Keirra Keirra | 27. dubna 2007 v 18:16 | Reagovat

Zatím fakt nevím, navíc zítra odjíždím a vrátím se až v úterý kdo ví kdy

32 šarlot šarlot | Web | 28. dubna 2007 v 14:34 | Reagovat

jedním slovem úžasnýýýýýýýýýýýýýý!

faktm a je to strašně vtipný no prostě už se těším na další kapču.

33 Bobika Bobika | Web | 30. dubna 2007 v 19:39 | Reagovat

Mohla bych tě poprosit o svolení zveřejnit odkaz na Tvůj blog na můj nově vzniklý?

34 Keirra Keirra | 1. května 2007 v 16:20 | Reagovat

Jasně, klidně si ho tam dej budu jen ráda

35 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | Web | 3. května 2007 v 16:17 | Reagovat

Keirro, mrkni se mi pls na ten odkaz.

36 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | Web | 4. května 2007 v 23:35 | Reagovat

Pokud by ses chtěla přidat tak pak klikni na ten odkaz a potvrď registraci. Ale nemusis:-)

37 Keirra Keirra | 6. května 2007 v 13:06 | Reagovat

Já se už registrovala :)

38 denisa denisa | 7. května 2007 v 17:03 | Reagovat

kdy bude pokracko? prosím

39 falco falco | 9. května 2007 v 12:11 | Reagovat

Super povídka!! Už bys mohla šoupnout další kapitolku ne?? Sím sím..

40 Quistynka Quistynka | 10. května 2007 v 14:27 | Reagovat

já čekám a pořád, nic!!!!Nevím, jestli sis toho všimla, ale na týhle povídce jsem závislá!!Je to pro mě něco jako droga...... doufám, že zdravá droga!!Musím o tom popřemýšlet a doufám, že než na něco přijdu, bude tu další kapitola!!Takže máš zatím hodně času!!!Dělám si srandu, zítra tu bude další kapitola nebo...... uvidíš!!

41 Grencle Grencle | Web | 10. května 2007 v 20:01 | Reagovat

je to fakt super...

42 manik manik | Web | 11. května 2007 v 15:12 | Reagovat

hej tak kdy bude nová? já se těšííím

43 Luna Luna | 13. května 2007 v 14:03 | Reagovat

super povídka i kapitola,taky pišu nechces si to precist??(a poradne zkritizovat?) mrkni se na www.luna.wgz.cz

44 twigy:) twigy:) | 14. května 2007 v 9:35 | Reagovat

kdy bude další kapitolka? Vím že tě to pořádně štve, ale potřebuju to vědět jinak umřu !!!    koukám se sem pokaždý,když sem na internetu a nic!Tak prosímprosímprosímprosímprosím piš!

45 Falco Falco | 21. května 2007 v 21:37 | Reagovat

Nějaká dlouhá neděle, ne??:)

46 twigy:) twigy:) | 22. května 2007 v 13:34 | Reagovat

No táááák,tohle mi nedělej!!!!!!!!Já se ti na to tak těším a ty to prostě nenapíšeš!!!!! Al e aš já k tobě dojedu tak tě na to psaní ukecám protože toto už se nedá vydržet.:) tak prooooosííííííím piš a nejsem určitě sama kdo se na to tak těší tak nás proosííím netrap.

pa a pusu:)

47 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | Web | 22. května 2007 v 20:16 | Reagovat

twigy:) : máš pravdu, nejsi jediná, taky bych si už chtěl přečíst novou kapču.

Keirra: Doufám, že píšeš aspoň po kouskách a že tu brzo bude, v posledních dnech neni nikde nic novýho:-(

48 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | Web | 22. května 2007 v 20:22 | Reagovat

Jo a pokud se budeš chtít přidat do mýho klanu, tak mám jedno místo, ale musela by ses tomu věnovat aspoň pár minut denně(určitě je ve svým denním rozvrhu najdeš:-) )

49 pasu pasu | E-mail | Web | 23. května 2007 v 13:52 | Reagovat

vím, že už je ta otázka dost otravná, ale kdy bude další kapitolka k téhle skvělé povídce??? Prosím písej, hrozně se na ni těším a podle toho, co vidím, tak rozhodně nejsem sama! Prosíííííííím, prosííííííííím přidej co nejrychleji pokračování nebo se zblázníííííím (jednou, ale před tím bych si tu další kapitolku ráda přečetla, aby dušička měla alespoň na chvíli klid) =o) pls dááááááááááááááááááááááááááááááááááááál

50 Twiggy 33 Twiggy 33 | Web | 24. května 2007 v 1:28 | Reagovat

Ahoj Keirro! Promiň, že jsem se tu teď hoodně dlouho neukázala, ale času bylo opravdu málo a problémů naopak hodně...

"To tě matinka neučila, že cizí rozhovory jsou pro nezasvěcené pasé?"

"Ne, matka mě tak leda naučila leštit stříbrné lžičky. Kdybys měla zájem, můžeš si objednat mé služby."

"Leštíš i ocelové?"

"No doval, za koho mě máš?"

"Ta raději nechtěj vědět, ještě by ses urazil.", sladce jsem se usmála svému malému vítězství.

Lžičky mě naprosto odrovnaly :D Parádní kapitola, skvěle jsem se u toho odreagovala :D...doufám, že další kapitolu plánuješ brzy :)

51 Twigy:)>>>>Twiggy33 Twigy:)>>>>Twiggy33 | 24. května 2007 v 10:01 | Reagovat

Pěkná přezdívka!!!!!!!!!!!!!!!!!§

52 Kacaca Kacaca | Web | 24. května 2007 v 13:56 | Reagovat

Je to prostě skvělý... :D Kam na ty nápady chodíš? :)

53 Keirra Keirra | 24. května 2007 v 14:13 | Reagovat

Lidi vy jste hrozní. Ve své těžké nemoci mě nutíte sednout si k počítači a psát. dobrá, trochu kecám až tak nemocná nejsem. Jdu to teda dopsat že jste to vy. Jo, málem bych zapomněla na děkovačku : DÍKY.

Twiggy 33: V pohodě, sama dobře vím jaké to je nemít čas. Snad už jsi dala problémům co proto =)

54 wolfinkaa wolfinkaa | 8. března 2008 v 16:33 | Reagovat

rehoooooooooooooot

55 Jean Jean | E-mail | 9. března 2008 v 9:14 | Reagovat

tak to je narez ta se fakt nezastavi pred nicim :D:D padim na dalsi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama