24. Kapitola - Jack

25. května 2007 v 19:23 | Keirra |  My dvě vs Celý svět
Nečekaný co? Nakonec jsem zvítězila nad leností a sesmolila novou kapču. Upozorňuju, že je nudná, ale snad to bude příště lepší. Za komenty vám budu víc než vděčná a pokud se tam naskytne otázka typu Kdy bude další?? beru si brokovnici!

Už to byli dvě hodiny co jsem se vrátila zpátky do Bradavic. Tak skvělej víkend jsem už dlouho neměla. Máma jako by zapomněla na všechny mé průšvihy a začala mě rozmazlovat. Divný, asi se něco děje a já o tom zase nevím, protože takhle milá normálně nebývá. Možná mi jen chtěla vynahradit to, že se mnou nebude na vánoce. Ale nemůžu si stěžovat, kdo by si stěžoval na nové oblečení, nový účes a co hlavně…na psa! Přesněji štěně.
Od doby co jsem se naučila mluvit chci psa, hučela jsem to pořád do kola až se zadařilo. Už to, že mi ho koupila, značilo že je něco ve vzduchu. Ale byla jsem šťastná tak jsem to nechala být. Páni, já a štěně. Krásné štěně, které vypadá úplně jako vlk, ale husky to není. Je bílo černý a je v něm něco kouzelného. Prej… Měl by se rychle naučit povely, poslouchat na slovo a až bude starší dokonce přiběhnout na zavolání ať je třebas na kilometry daleko.
To je všechno sice hrozně pěkné, ale v praxi totálně na dvě věci! Hodinu jsem do něj hučela ať si sedne, dokonce jsem mu to názorně ukazovala a nic, akorát na mě čuměl jako na debila. Je hluchej jak poleno, nebo možná jen blbej. Ale mě to nevadí, hlavně že je můj. A na rozdíl od mého křečka, ať je mu břicho sovy lehké, rozumí srandě.
Dlouho jsem mu vymýšlela jméno. Měla jsem samé originální nápady Ťupíčkem začínaje a Hluchýmpolenem konče.Jenže Lily mi to zatrhla, tak je z něj Jack. Dobrý že jo, takové drsňácké. Bude z něj postrach všech učitelů, pěkně si ho vyškolím.
"Páni, to ti všechno koupila jen tak?", vzdychla Lily poněkud zatrpkle, neměla to v tomhle lehké.
Já jsem na rozdíl od ní jedináček, takže bývá lehké matinku zpracovat. Když chce něco ona, má za vzor skromnou sestřičku. Když Petunie nic nepotřebuje, k čemu by to bylo jí, že jo.
"Jo, říkám že byla je divná, teda divnější. Navíc mi dovolila zvlnit si vlasy. Sice jen takhle trošičku, ale i tak. Kdo ví jestli jsem vůbec byla se svou matkou a ne s někým jiným.",zarazila jsem se při vybalování.
"Navíc ti koupila psa. Jak to mohla udělat?"
"Co tím jako chceš říct!?", úspěšně čelila mému vraždícímu pohledu.
"Vím jak končí tvý domácí mazlíčci!"
"Tady někdo sněd vtipnou kaši co!"
"Neboj já tě ochráním!",zažvatlala, jenže pes nikde. "Cos mu udělala? Před chvílí tu ještě byl."
"Sakra nech toho! Co bych mu asi dělala, bude někde pod postelí!"
Obě jsme se svorně koukli pod postele ale nic.
"Jacku? Sakra Lil, nechalas otevřený dveře! Nezapomeň že je tu tajně, jestli nějakej mamlas zrovna otevřel průchod a on mi frnknut tak se připrav na vyzkoušení gravitace v praxi! Poplachtíš z okna jako můj druhej králík!", vyčetla jsem jí a vyběhla z místnosti.
Schody jsem brala po třech, div jsem si nerozmlátila ksicht o stěny jak jsem do nich furt vrážela. Jsem totiž ještě celá rozklepaná z cesty záchranným autobusem. Odvážně jsem zařvala na řidiče ať na to dupne a on mi vyhověl. Jsme totiž už staří známí, léto co léto jsem utrácela prachy za vození se sem a tam. Není nad adrenalinové sporty.
"Neviděli jste Jacka?",houkla jsem do společenky, před svými nebelvířskými spolužáky se mi ho utajit nepodařilo, ale přísahaly věčné mlčení o jeho přítomnosti. Divný, asi tu mám přece jen víc přátel než jsem myslela. Sice ty dvě husy co s námi sdílí pokoj by to vykecali, ale jsou furt jaksi mimo. Prej cosi připravují speciálně pro mě. Nemůžu se dočkat.
Zpět k psovi, hádejte komu se ten zrádce uvelebil na klíně a nechá se kliďánko drbat za ušima? Jak jinak než Siriusovi. Snažím se mu vyhýbat, třeba zapomene na sázku, když jsem se na víkend tak hezky odklidila.
"Co to děláš? Budeš mít blechy.", řekla jsem mile.
"Na.", ozval se a nechal se naposled olíznout než mi ho dal. "Mě blechy nevadí."
"Kdo říkal, že ta věta patřila tobě!",ušklíbla jsem se a hnala se on něj pryč.
Vypadalo to že po mně chce snad skočit nebo co.
Jenže sotva jsem dorazila zpět ke schodům otevřel se vchod. V neblahé předtuše jsem dala ruce i se psem za záda. No jo, smůla mi pracuje zase na plné obrátky, zavítala k nám stařena. Páni a vede k nám kluka, nového! Teda nového…chápeme se.
"Chci vám představit vašeho nového spolužáka. Jmenuje se Jack Bening a nastupuje do šestáho ročníku.",začala nadějně.
Dál jsem ji neposlouchala, zůstala jsem fascinovaně civět. Páni, to byl ale kus, málem jsem zapomněla dýchat. Sice blonďáky nerada, ale tohle bude vyjímka. Měl tmavě blond vlasy a tmavomodré oči. A ta postava, páni… Ty svaly… Pokud jsem někdy obdivovala svaly Siriuse, tak to je už minulost. Začínám slintat. Sklapla jsem pusu a dál ho fascinovaně pozorovala.
"Doufám že ho přijmete do kolektivu…", začala jsem couvat, protože se na mě zaměřili její oči a ukončila proslov v půli věty.
"Brianová! Výborně že už jste zpět, máte mi toho hodně co vysvětlovat!",řekla příkře a zatvářila se tak, že jsem se až lekla.
"Aj.",kuňkla jsem.
Všechny pohledy se stočili na mě. Nechápu proč se všichni tváří tak pobaveně a očekávají ohromnou srandu. Dokonce se na mě zaměřil i Jack a krásně se usmál. Jejda jsem z něj celá pryč.
"Předpokládám, že nebudete vědět kdo přilepil pana profesora Jonnese k židli?"
"He he, tak to fakt nevím. Snad si nemyslíte, že jsem to byla já? Víte paní profesorko, tohle by mě mohlo už urazit. Vždycky si všichni myslí, že jsem to byla já! Jak bych mohla!", řekla jsem dotčeně, možná by mi to i věřila, kdyby se ti volové nezačali pochechtávat. No co, vyhlásila jsem mu válku! Začala jsem rukou, přes zadek a nakonec ho přilepím celého! Teda, ne, že bych to samozřejmě byla já…
"Takže o tom nevíte?!", řekla snad až s ironií.
"Sakra děcka! Přiznejte se!",zahučela jsem do společenky. "To je dneska mládež, co?!"
"Au!", vykřikla jsem, protože mě ten vůl kousnul, v reflexu jsem dala psisko před sebe a pak mi došlo jakou blbost jsem udělala.
"To je pes!", vyhrkla snad ještě naštvaněji, asi nemá ráda když někdo překračuje školní řád.
"Kde?",zahrála jsem si na blbou blondýnku. " Jo tohle? To není pes.", zakroutila jsem hlavou a kousla se do rtu.
"Opravdu?",zdvihla jedno bočí, myslí si o mě že jsem debil, ale kdo by se jí divil.
"To je…tapír. Jo! Tapír. A vůbec není můj.",položila jsem ho na zem a nohou jsem ho jemně odstrkovala. Místo podpory jsem se dočkala jen smíchu ostatních! Dokonce i ON se mi smál.
Jack, ten vůl si myslel, že si s ním hraji a začal mi skákat po noze. Teda ne ten nový student! Teď mi došlo, že se mi opičí po štěněti. Maj stejný jména…to by ho mohlo i urazit. Možná se vrátím k Ťupíčkovi.
"Kate! Našla jsi už své štěně?",seběhla Lily ze schodů a pak se zarazila, zrudla, hryzla se do rty a následně zbledla.
"Aj, dobrý večer.",vrátila se tryskem do pokoje.
Naštvaně jsem sledovala jak mi mizí z očí, asi ji zabiju.
"Fajn. Tohle už mi asi neprojde, co? Co máte pro mě dál?"
"Tohle si vyřídíte s panem ředitelem později! Dál bych se vás chtěla zeptat, a jsem si jistá že jste to jistě nebyla vy. Co je pravdy na tom, že vás pan Filche viděl jak mu chcete zabít kočku.", tolik ironie dokáže vyprodukovat jen málokdo. Asi se brzy stane mým vzorem.
"Takové pomluvy! Nic takového vidět nemohl…nebo možná mohl, podle toho z jakého úhlu se na to díval. Ale to vám můžu vysvětlit………nemůžu."
Čekala a ti volové se nepřestávali smát. Řídila jsem se heslem, když už, tak pořádně.
"Tak jo, možná jsem ji držela za ocas, jemně samozřejmě. Možná jsem dokonce ruku s ní měla strčenou za zábradlím. Ale pustit ji do té několika metrové hloubky jsem fakt nechtěla. Dobře, možná mi tahle myšlenka prolítla hlavou, ale neudělala bych to! Navíc mě vyrušil! Ale za všechno může ona! Napadla mě, vážně! Ještě tu mám někde škrábance.",začala jsem je hledat na rukou.
"Tak teď už tu sice nejsou, ale madam Pomfreová vám to potvrdí!"
"Hodila jsem tu kočku po něm!", připomněla mi.
Řeknu vám, to je dneska ale blbej den.
"On vám to řekl?", na chvíli jsem se zarazila, "To je sice pravda, ale i to vám můžu vysvětlit. Tak ne, nemůžu. Dneska nemám den!", zahučela jsem otráveně a začala ustupovat ještě blíž ke schodům.
"Řekněte mi, nemůžete aspoň jeden jediný den být jako všichni ostatní?", spráskla ruce.
"No…..",zauvažovala jsem.
"Běžte.", zlomila nade mnou hůl a sama odešla dřív než já.
"Tak to mi prošlo.", usmála jsem se. "Lily, ty seš takovej trouba!", křikla jsem, popadla psa a začala slimáčím tempem vyšlapávat schody. Jsem fakt z formy.
"Kdo mohl tušit, že tam bude. Stejně se z toho vždycky dostaneš, tak co.",křičela dolů.
"Jo, ale myslíš že mě baví dělat ze sebe furt debila. Nakonec mi to ještě zůstane.", křičela jsem nahoru v odpověď.
Těch schodů snad přibývá nebo co. Konečně jsem vešla do pokoje a padla i se štěnětem na postel.
"Prosím tě, cos to mlela za blbosti?"
"V tom fofru mě nic lepšího nenapadlo.", zabručela jsem uraženě, náhodou, nebylo to tak zlý.
"Jo, máme nového spolužáka a je to kus. Dokonce i takové ledové srdce jako ty při jeho pohledu roztaje! A jmenuje se po mém psovi!"
"Tyy…",zavrčela, skočila na mě a začala mě dusit peřinou.
Pes se pokusil zaštěkat, ale nešlo mu to tak toho nechal a začal se mi válet po prostěradle. To je ochrana co!
"Vzdávám se!",zachroptěla jsem a vyplivla peříčka, roztrhla mi peřinu!
"Ups. Sorry."
"Jo tak sorry! Já tě zabiju!", vyběhla jsem za ní.
S ječení se vydala směr společenka a ještě dál. Jsem fakt z formy, pelášila jsem se psem, to je určitě tím, jinak bych ji dohnala.
Seběhla jsem schody ve chvíli kdy ona vystřelila ven z věže.
"Pohlídej mi zabijáka.", strčila jsem psa Siriusovi a dala se do běhu.
Jenže za mého trysku mě popadl za ruku.
"Aj. promiň.", ušklíbl se když mi křuplo v ruce.
"Promiň? Ty mi málem vyrveš ruku a řekneš jen promiň?", všimla jsem si, že Jack si přisedl ke známé partě a kouká na mě! Jsem v sedmém nebi. Nebo kouká na Siriuse? Fuj…
"Na něco jsi zapomněla, ne?"
Sakra, ta blbá sázka.
"Víš Siriusi.",sladce jsem se usmála a pohladila ho po ruce. "Trochu se mi to rozleželo v hlavě a … Jsem kámoši, ne? Tak proč se na to nevykašlat."
"A je to tu zas. Když si srab nemáš se sázet."
Můj vztek rostl.
"Neplet si pojmy! Já nejsem srab, jen jsem chtěla abychom zůstali kamarády, ale pokud mě budeš do toho tlačit, tak si piš že je konec!"
"To je mi fuk, sázka je sázka."
Sakra, teď to zní jako bysme se vsadili o postelovou záležitost.
"O čem je řeč?", zeptal se Remus.
Co blbne vždyť o tom ví. A jo, on chce abych to vysvětlila tady sexy nováčkovi, aby si přestal myslet že jsem holka pro všechny.
"Kdo prohraje sázku musí tomu druhému měsíc sloužit!", zavrčela jsem.
"Sakra kde seš. Lítám po hradu jak blb a ty nikde!",objevila se Lily.
"O tom si ještě promluvíme!",sykla jsem k němu.
"Ne, začíná to od zítřka .Zatím se měj krásně.", usmál se a rozvalil se do křesla.
"Jistě můj pane, jak si přejete.",uklonila jsem se a táhla Lily pryč.
***
"A to si piš, že to je všechno jenom kvůli tobě!", zavrčela jsem na Lily a položila si Jacka k nohám postele.
"Jasně, jako bych mohla za to, že si tak naivní a sázíš se s tím blbem."
"Právě proto mám nejlepší kamarádku, která mě má od toho odradit."
"Ale koho pak to tu vidím."
"Páni, vy dvě jste ještě naživu.",optala jsem se se zklamáním Liz a Margaret.
"Pro tvou smůlu ovšem."
"To mi nemusíš říkat.", přetáhla jsem si přes hlavu peřinu.
Celý den se pokazil příjezdem do Bradavic, začnu uvažovat o přestoupení na jinou školu. Ale je tu Jack, takový fešák se nevidí každej den. Možná bych díky němu mohla zapomenout na Siriuse. Kdoví co ten po mě bude všechno chtít.
Tu noc jsem nemohla usnout a to ne proto že se mi Jack uvelebil na krku a odmítal se odtamtud hnout, ale proto že mě pořád se snu honil Sirius a chtěl po mě věci, ze kterých jsem rudla dokonce i já.
Nakonec jsem se vykašlala na spánek, vlezla jsem do koupelny a po hygieně se začala oblékat. Ze svých zbrusu nových věcí jsem vybrala černý nátělník a na něj bílé tričko s dlouhým rukávem které se mi drželo pár cenťáků pod rameny. Přešla jsem na hip-hopový styl. Máma mně to bílé tričko nechtěla koupit, prej sem prase, nebo co… To je lásky co. A k tomu černé, mírně rozedřené kalhoty. Ještě černou kšiltku, kterou jsem si dala nakřivo a je to.
Teprve čtyři hodiny ráno, páni, bude ze mě ranní ptáče. S úšklebkem jsem popadla štěně, přece ho tu nenechám na pospas, že jo. Navíc hodlám jít k Brumbálovi pro povolení, ale to samozřejmě ne tak brzo ráno.
Seběhla jsem schody a chtěla si sednout na své oblíbené křeslo, jenže bylo obsazené! Kterej cvok je tu tak brzo. Málem se mi zastavilo srdce, Jack!
"Čau.", řekla jsem opatrně, kde je teď mé sebevědomí když ho potřebuju?
"Čau."
No moc hovornej není. A černá barva mu sluší. Pod černým nátělníkem se mu jasně rýsovali svali. Opět jsem sklapla pusu, blbej zlozvyk.
Sedla jsem si do křesla hned vedle a dala si Jacka na klín. Chudák, spal jak zařezanej.
"My se ještě neznáme. Jsem Kate Brianová.",podala jsem mu ruku.
My se ještě neznáme, jsem takový debil. Po včerejším představení si mě určitě nebude pamatovat…
"Jack Bening. Jak se jmenuje?",kývl na psa.
"Když ti to řeknu, mohl by ses urazit."
"Nejsem urážlivej.",usmál se.
"Máš to mít. Jmenuje se Jack."
"Dobrý jméno.", zasmál se.
"Že jo! Jak to že ještě nespíš?"
"Časovej posun. Jsem z Ameriky.",vysvětlil po mém nechápavém výrazu. "Navíc, jeden kluk z pokoje děsně chrápe."
"Tak to tipuju že spíš s Blackem, Potterem a spol co?",zasmála jsem se.
"Jo, ale jsou docela fajn."
"To se ti jenom zdá!",ujistila jsem ho.
Povídali jsme si až do doby než se sem začali ploužit ostatní. Zahlédla jsem Blacka a brala nohy na ramena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pasu-Hanka pasu-Hanka | E-mail | Web | 25. května 2007 v 19:52 | Reagovat

Nádherná kapitolka! Náhodou jsem dneska mrknu (minimálně po padesátý za tenhle den) a ejhle! ona tu nová kapitolka! a naprosto suprová!!!!!!!! prej vo ničem, pche...je skvělá!!!! moc moc moc moc se ti povedla! (-snad bude další dřív než tahle =o)) supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!

2 Amelia Amelia | Web | 25. května 2007 v 20:35 | Reagovat

Tyjo..to jsem teda totálně nečekala. Taky jsem tu snad postý jenom za dnešek a už jsem si říkala,že na to kašlu,že dneska už nic nepřidáš a TOTO!!! Super! Nejvíc jsem se řehtala u tý scény, jak Kate běží ze schodů a málem si umláti hlavu o stěny. Ani nevím přoč,ale prostě mám ty vtipy s mlácením hlavou o stěny ráda... :D Jsem asi úchyl. :D :D Ale jinak prostě celé super!!! :D

3 gigi gigi | Web | 25. května 2007 v 20:48 | Reagovat

naprosto souhlasim s komentářema přede mnou:-)

4 Nyttera Nyttera | 25. května 2007 v 21:32 | Reagovat

Skvělý!!!!! Prej nudný!!..............Vůbec! Píšeš nádherně!

5 Mary-Ane Mary-Ane | E-mail | Web | 25. května 2007 v 22:03 | Reagovat

Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůů... chjo to má někdo štěstí na nápady... moc skvělá jkapitola (jako všechny)

6 Keirra Keirra | 25. května 2007 v 22:22 | Reagovat

Ty jo, vám se to fakt líbilo? Tak to vážně moc děkuju

7 denisa denisa | 25. května 2007 v 22:24 | Reagovat

Vem si brokovnici! Já to totiž rysknu. Kdy bude další?

8 manik manik | Web | 25. května 2007 v 22:26 | Reagovat

supéééééér!!!

9 Essylt Essylt | E-mail | Web | 25. května 2007 v 22:50 | Reagovat

Jééé *culí se jak totální magor*

Mě se mooc líbíla, jako všechny před ní. Prostě moc chválim a těšim se na další :))

10 Vivian Vivian | 25. května 2007 v 23:31 | Reagovat

no...a mas do nej broky :)

11 Thaila Thaila | 26. května 2007 v 8:45 | Reagovat

Tak tahle neměla chybu. Jako vždy... Jsem vždycky napjatá jak struna, když se dívám jestli nepřibyla nová kapitola. Ale má to cenu se sem stále čumět, protože jsou fakt super :D :D

12 Quistynka Quistynka | 26. května 2007 v 11:09 | Reagovat

Jak tak kouká, tak píšeš jednu kapitolu za měsíc, takže se máme někdy v červnu na co těšit, co???Nejlepší a nejruléznější povídka!!!!

Kdy bude další?!?!Klidně si vem brokovnici, já mám doma luk a šípy =o)

Potřebuju to vědět, abych se mohla psychicky připravit na to čekání a nezešílela z toho!!!!A co bude s tím Jackem??Co tam dělá??Chudák Sirius..........

13 bjetush bjetush | 26. května 2007 v 17:24 | Reagovat

a kdy bude dalsi?

14 Kaca Kaca | Web | 27. května 2007 v 8:49 | Reagovat

Je to skvělý!!! :D Nejvíc sem se asi chlámala u tohohle: "Promiň? Ty mi málem vyrveš ruku a řekneš jen promiň?", všimla jsem si, že Jack si přisedl ke známé partě a kouká na mě! Jsem v sedmém nebi. Nebo kouká na Siriuse? Fuj…

Ale je mi docela líto Siriuse... Doufám, že si to teď nějak nepohnojí :)

15 Jantar Jantar | 27. května 2007 v 10:22 | Reagovat

mohla bych se zeptat jak to vypadá s povídkou Kdy to všechno skončí? Ta je totiž můj favorit  a nemůžu se dočkat jak to bude pokračovat.Díky.

16 kika kika | 27. května 2007 v 10:54 | Reagovat

krása normálně jsem si myslela že má její matka přítele-název kapitoly koupila jí psa rozmazlovala ji : )-no nic takhle je to aky hezký

17 Grencle Grencle | Web | 27. května 2007 v 13:05 | Reagovat

ahoj....no je to celkem dooooos hodně hezký...kdy bude další kapitolka??? :-)) a kde máš tu svojí brokovnici...:-)))

18 Keirra Keirra | 27. května 2007 v 13:09 | Reagovat

Koukám, že hrozba brokovnicí nestačí, co? Příště si zvolím větší kalibr. Ale abych odpověděla na vaše všetečné dotazy, nečekejte ji nastávající týden, pokud se ovšem nestane zázrak. =)

19 Keirra Keirra | 27. května 2007 v 13:10 | Reagovat

Jo, ohledně KTVS...ještě vážně nevím, bude to asi ještě dlouho trvat než se rozhoupu.

20 kristyna kristyna | Web | 27. května 2007 v 20:32 | Reagovat

je to skvělýýý, jack je skvělej!!! tak rychle další kapitolku...

21 bazilda bazilda | 27. května 2007 v 21:24 | Reagovat

vážně skvělí chechtám se na celí kolo:-)))))

22 Falco Falco | 28. května 2007 v 20:06 | Reagovat

Takže kdy bude další kapitolka??:)) je to super..

23 Twigy:) Twigy:) | 29. května 2007 v 13:36 | Reagovat

Ne Keirri,ty se překonáváš!!!Vážně si mi dnes zlepšila den fakt ! Takovouhle super kapošku  si nenapsala už fakt dlouho!!! Je to mazec!!! Tak překonávěj nudu dál, ať se máme na co těšit:)))

24 Keirra Keirra | 29. května 2007 v 14:40 | Reagovat

Twigy:) - Tak ted nevím jestli se mám urazit, nebo být ráda. Super kapitoly píšu přece pořád. ne ted si dělám srandu, díky.

25 kristia kristia | 29. května 2007 v 15:36 | Reagovat

Boží, boží, boží!!! ja ten tvuj humor miluju::::::::::: so, jen tak dál a hlavne rychle dalsi kapitolku

26 Lischticka Lischticka | 29. května 2007 v 17:00 | Reagovat

Jo tak o ničem, jo? =) Je to skvělý, vážně. ;) Jestli to je tím že jsi si dala pauzičku tak máš ode mě povolenou další :D Ale ne že bude dlouhá, ju?

27 Millie Millie | 29. května 2007 v 17:19 | Reagovat

Tak jsem si říkala, že se projednou mrknu, jestli se tu zázrakem nezjeví nová kapča, a on se ten zázrak stal. Líbí se mi Jack i Jack. Sakra, nevíte někdo, proč se ještě pořád přiblble uculuju na monitor? :-)

28 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | Web | 30. května 2007 v 16:33 | Reagovat

jj wim, nejspíš proto, že při čtení týhle povídky se ani jinak tvářit nejde, musim říct, že mě jen tak něco nerozhodí, ale u týhle povídky mám co dělat abych se udržel...:-)

Pokud se zde vyskytuje nějaká upírka(viz odkaz) která hledá klan, ať si podá přihlášku do DeathmastersBloodLadies, mám jedno volný místo

29 Phoenix Phoenix | 30. května 2007 v 18:35 | Reagovat

Je to absolutně úžasný, nemám co dodat...Dokonalý...Já tvůj smysl pro humor prostě miluju...:))) Už těď se nemůžu dočkat června...

30 Nooer Nooer | 30. května 2007 v 20:20 | Reagovat

je to absolutně suproví

31 helwet helwet | 1. června 2007 v 14:46 | Reagovat

nádhera moooooooooooooooooc pěkné:))

32 Keirra Keirra | 2. června 2007 v 17:11 | Reagovat

Díky =) No jo, mé slovní zásoby co se týče děkovaček jsou fakt chabé, ale já se polepším

33 lady šann lady šann | Web | 4. června 2007 v 9:32 | Reagovat

supppppppr kaaaaaaaapitolka!!! Už se moooocinky mooooc těšim na další!!!!

Prostě boží!!!!

34 Twigy:) Twigy:) | 6. června 2007 v 10:48 | Reagovat

no piš piš už se zase začínám nudit:)

35 Twigy:) Twigy:) | 6. června 2007 v 10:48 | Reagovat

no piš piš už se zase začínám nudit:)

36 Čuky Baby Čuky Baby | 6. června 2007 v 12:52 | Reagovat

Napiš prosím další kapitolu. Píšeš vážně úžasně je to dlouho co sem se naposledy válela smíchy pod stolem a mrknu sem a je to tu zas.

37 xmona xmona | 6. června 2007 v 18:17 | Reagovat

je to super a neboj neptám se:D no jinak jako vždy zajímavé sem se zase zasmála......plácám nesmysly je to super a basta:-))

38 Čuky Baby Čuky Baby | 6. června 2007 v 20:19 | Reagovat

Napiš už další kapitolku!!! Jinak žádná brokovnice stačit nebude. Prosííím napiš co nejdřív.

39 Čuky Baby Čuky Baby | 8. června 2007 v 16:07 | Reagovat

Kdy bude konečně další??????????

40 Keirra Keirra | 8. června 2007 v 20:28 | Reagovat

Tak jo,do konce nadcházejícího týdne tu bude

41 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | Web | 9. června 2007 v 11:34 | Reagovat

HURÁÁÁÁ!!!!!!!!!! Konečně se mám zase na něco od tebe těšit:-) Na tvých povídkách sem závislej, tak doufám že brzo dostanu dávku:-)

42 Keirra Keirra | 9. června 2007 v 15:16 | Reagovat

Hi hi,tak to pak bude sranda jestli to zase nestihnu

43 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | Web | 9. června 2007 v 15:39 | Reagovat

No to bude:-) Ale lepší by bylo kdybys to výjimečně stihla... Naštěstí mě dopují i jiný povídky...

44 LilyJane LilyJane | 9. června 2007 v 17:34 | Reagovat

:D Perfekt!!! :D Já se řezala jak blbá :D I když.... proč jak, když....

45 nemusíte zatím vědět =o) nemusíte zatím vědět =o) | Web | 10. června 2007 v 12:04 | Reagovat

Hej... a co další kapča?? až za půl roku? to i já přidávám rychlejc =o)

46 Keirra Keirra | 10. června 2007 v 13:51 | Reagovat

Už jsem psala že do konce nadcházejícího týdne

47 Twigy:) Twigy:) | 11. června 2007 v 12:44 | Reagovat

doufám , že až v pátek dojedu, bude alespoň kousek kapitolky , protože se mooooooc těším!!!!! (teda pokud mi ji ukážeš, nebo pokud bude co ukazovat:))   Ale faaaaakt něco napiš, protože sme tu všichni nedočkavý!!!  Tak piš piš ať je tu kapitolka co nejdřív!!!

48 Čuky Baby Čuky Baby | 11. června 2007 v 15:14 | Reagovat

Jo jo doufám, že tu kapitolu stihneš napsat co nejdřív aby tu do konce týdne byla. A pokud tu bude uděláš mi strašně moc radost.

49 Keirra Keirra | 11. června 2007 v 20:26 | Reagovat

Jasně hrejte mi na city. Chjo, budu se fakt hodně snažit

50 Čuky Baby Čuky Baby | 13. června 2007 v 23:13 | Reagovat

Tak to budeš strašně moc hodňučká když se budeš snažit a tu kapitolu napíšeš.

51 Mady Mady | Web | 14. června 2007 v 20:01 | Reagovat

Narazila jsem dneska na tvůj blog a hrozně se mi líbí tahle povídka... je naprosto skvělá... :)

52 Keirra Keirra | 15. června 2007 v 18:47 | Reagovat

Díky =)

53 Čuky Baby Čuky Baby | 15. června 2007 v 21:28 | Reagovat

Tak že skusíš napsat další kapitolu do konce týdne??? Jo a dej kdyžtak někde ještě Oriona(Siriuse) ten trest v tom lese bylo tehdy skvělý.

54 Keirra Keirra | 16. června 2007 v 18:58 | Reagovat

Jo, asi to stihnu, což je u mě faaakt divný. S Orionem, ještě tam bude, ale nevím jestli v téhle nebo až další

55 lonka lonka | 17. června 2007 v 14:41 | Reagovat

to je fakt supr :-)))) fakt kapitolky suprový máš fakt dobré nápady :-))))

56 Čuky Baby Čuky Baby | 17. června 2007 v 20:17 | Reagovat

Jo to je vážně skvělý. A s tím Orionem si mi udělala radost. Už aby tu ta kapitola byla.

57 Ifulda Ifulda | Web | 17. června 2007 v 21:05 | Reagovat

Bezvadný, senzačný, no prostě naprosto perfektní kapitolka!!! Honem sem hoď další, ploším... :-D

58 Quistynka Quistynka | 18. června 2007 v 17:01 | Reagovat

Teď jsem si vzpomněla, a to je co říct, že jsi se v nějaký kapitole zmiňovala o společenských hábitech!Dozvíme se někdy, k čemu budou?? =o) a když už jsem u toho vzpomínaní, řekne někdy někomu Kate o tátovi??A nemohla by se ještě někdy pohádat se Siriusem??Nějak mě ty tvoje hádky baví =o)

59 Keirra Keirra | 19. června 2007 v 19:00 | Reagovat

Quistynka: Jasně, všechno bude i ty hádky

60 Jean Jean | E-mail | 9. března 2008 v 9:42 | Reagovat

zase super kapitola prej ze nebude zabavna jo a na to si prisla jak :D zase sem tu smichy malem padala ze zidle padim na dalsi :D:D:D

61 Marosssqo Marosssqo | 2. dubna 2008 v 12:58 | Reagovat

no tak na ten hip hopovy styl asi presla trosku tazsie kedze sa to odohrava v 70tych rokoch :Dkeby tak na hippies :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama