1.Kapitola - Jessica

16. července 2007 v 13:45 | Keirra |  Jsme na to dva.
Já vím že jsem před hodně dlouhou dobou slibovala kapitolu k MDVCS, ale snad vás potěší i tohle. Vlastně ještě úplně nevím jestli to nesmažu, podle komentářů se teprve rozhodnu. Takže vám za ně budu vděčná.

"Dobrý den.", zahlaholil vesele tlouštík sedící za mohutným mahagonovým stolem. "Jak vám mohu pomoci?"
"Jmenuji si Remus Lupin a tohle je má žena, Nymfadora Lupinová."
Muž a po chvíli i žena si potřásli s tlouštíkem rukou. Pro Nymfadoru to stálo veškeré úsilí aby nezkřivila tvář do zhnusené grimasy když se ho musela dotknout. Pro ni, jakožto pro zkušeného bystrozora, nebylo těžké zjistit si co je ten chlap zač. Díky nitrozpitu samozřejmě. Muž za stolem, Derek Polkins, byl opravdu velmi odporný. A to nejen svým zjevem, ale i chováním. Vždy se choval s pokorou a slušností pouze k lidem, ze kterých vyzařovalo vysoké společenské postavení a to tenhle pár jistě měl. Což usoudil podle skvostného oblečení, které měli na sobě. A také podle jejich vystopování a vzhledu vůbec.
"Můžu vám nabídnout kávu, je opravdu výborná. V tomhle kraji na lepší nenarazíte.", usmál se na ně, v tenhle okamžik vypadal jako shnilý pomeranč,vlastně tak vypadal pořád i když se nepokoušel o úsměv. Jeho obličej zdobilo několik bradavic a hlavně spousta vrásek, které způsobovaly, že jeho plešatá hlava působila poněkud scvrkle.
"Ale, ano. Děkuji. Ale přejděme k věci prosím, nemám zrovna moc času, jestli rozumíte. Doslechl jsem se o dívce, která by měla být umístěna ve vašem zařízení."
Derek Polkins se spokojeně uculil a rozkázal své sekretářce aby přinesla tři hrnky kávy. Bylo teprve brzy ráno, ale už teď to vypadalo, že bude mít velice plodný den. Byl zvyklí, že většina manželských párů byla ochotna velmi slušně zaplatit za urychlení adopce. A tihle jistě nebudou vyjímkou.
"Máme tu mnoho dívek, stejně tak i chlapců. Pokud máte zájem o adopci, máme tu skvěle vychované děti, jistě budete spokojení.", promnul si ruce a začal prohledávat jednu ze zásuvek svého stolu.
"Jsem si jistý že je to tak,ale chceme se zeptat na konkrétní dívku. Na Jessicu…"
"To ne. Tohle jméno tu má jen jedna dívka, která se ani dívkou nazývat nedá. Je to spratek!", najednou ztratil tvář a přestal se ovládat.
Jeho obličej zbrunátněl a zkřivil se do zlostné grimasy. Jen mimochodem si přitom pohladil obvaz na levé ruce, kterým měl obvázané zápěstí.
"Víte. Vypadáte jako velice slušní lidé a proto by nebylo ode mne správné vám nabízet tohle dítě. Veškerá výchova jež na ní byla uplatněna ztroskotala hned v počátku. Je to velice špatné dítě. Již mnoho rodin ji vrátilo zpět do domova a já se jim ani nedivím. Ale pokud máte zájem o dceru. Máme tu velice roztomilé…", získal zpět klidný tón a vylovil ze stolu jednu složku.
"Nechci vás urazit, ale zájem mále o ni. Chceme ji vidět.", způsob kterým tuhle větu Remus řekl, nesnesl námitky.
"To ale nepůjde. Víte často utíká a…", najednou se zarazil a zaposlouchal se do hluku za dveřmi jeho pracovny.
"Au! Pust mě ty pitomče! Zavolám na tebe sociálku to si piš! Co si o sobě vůbec myslíš? Že když jsi starší a vyšší a taky šerednější tak si můžeš dovolovat?! Víš i já mám přátele! Seženu si pár černochů s hodně blbou náladou a ty ti to tady pěkně rozmlátí.", slyšeli dívčí hlásek a pak už jen hudravé nadávání postaršího muže.
To už ale vešla sekretářka s podnosem.
"Pane řediteli, přišel váš bratr, už ji našli."
"Tak brzy?", řekl Derek zklamaně.
Pokud si vezmou tuhle, tak ji zanedlouho vrátí a budou chtít nazpět peníze. Navíc by mohli přejít ke konkurenci….
"Ano.", řekla a chystala se odejít s prázdným podnosem.
"Pošlete ji sem."
"Nejdu!", křikla přes dveře, ale nebylo jí to nic platné. Muž ji vtáhl dovnitř.
Jen co spočinula zrakem na řediteli dětského domova, otřásla se.
"Sakra, já si na ten tvůj ksicht nezvyknu.", pak otočila zrak k páru. " A hele, návštěva."
Oba dva si ji se zájmem prohlíželi. Museli uznat, že byla velmi pohledná. Ale čekali dívku, která bude podobná Lily, ale zdálo se že i ona bude celý James. Ovšem když ji pozorovali delší dobu, všimli si, že obličej má trochu podobný Lily, dokonce i oči. Stejně jasně zelené, jen se zdáli trochu tmavší než má její bratr. Ale vlasy, stejně jako Harry, zdědila po otci. Měla je černé, do půl zad dlouhé a všelijak se kroutící. Na sobě měla široké riflové a hodně potrhané kalhoty. Kostkovanou, spíš chlapeckou košili a na hlavě kšiltovku. Čistotou zrovna neoplývala. Kalhoty i boty měla od hlíny, ale zdálo se, že jí to vůbec nevadí. Spíš naopak, s uličnickým úsměvem si je jakoby nenápadně utírala do koberce.
Na obličeji měla několik ještě nezahojených odřenin. Ty měla také na prstech, vlastně je mohli vidět všude kde jí tělo nezakrývalo oblečení. Ale nezdálo se, že by ji tu nějak týrali, spíš jakoby byla hodně aktivní a způsobovala si je sama kdoví jakou činností.
"Hej, co tak koukáte? Nejsem žádná kráva na tržišti."
"Posaď se a mlč.",zavrčel Derek.
"To víš že jo, kvůli tady tomu.",ukázala palcem na muže co ji přivedl "Jsem prohrála pět liber! Navíc, co mi zas chceš. Myslíš, že mě pořád baví vymýšlet nové a nové únikové cesty a zůstat přitom originální? Víš vůbec jakou to dá práci? A kdo vy jste?"
"Mají zájem tě adoptovat.",ignoroval většinu jejich slov.
"O. Vy jste jim o mě ještě nic neřek? Dneska nebyla žádná řeč na téma Víte vypadáte jako slušní lidé… Se divim."
Přešla ke stolu a posadila se na něj. Hraně si odkašlala, popadla složku a spustila.
"Víte, vypadáte jako slušní lidé a proto by nebylo správné abych vám o téhle dívce.",ukázala rukou na ředitele. "Neřekl pravdu. Je to spratek!"
"Sakra jak to bylo dál?",krátce se zamyslela. "A jo. Veškerá výchova jež na ní byla uplatněna naprosto…... ztroskotala."
Začala zamyšleně listovat složkou a nevšímala si, že se ti dva pochechtávají, ani že se jí Derek snaží složku vyrvat.
"To je ale halda keců! Kterej vůl tohle o mě psal?! A hele moje fotka! Ty tu máš moji fotku! Úchyle!"
"Dej to sem!",vytrhl jí to. "Vidíte, měl jsem pravdu. Tohle není pravé dítě pro vás."
"Páni, tohle by mě mohl urazit. Vlastně mě to urazilo! Zlomil jsi mi srdce D."
"Stále vám, ale můžu nabídnout spoustu jiných dětí.",snažil se ji nevnímat, ale nějak podivně mu začalo cukat v oku.
"Jo, to von může. Za malý obnos vám opatří partičku černoušků v bederních rouškách. Někteří vás vydrží ovívat i pět minut v kuse, stopla jsem jim to. Ovšem když si opatříte dobrý bič, možná to dotáhnou i na deset minut. Hold vyzkoušet se má všechno."
Teď už to Nymfadora nevydržela a rozesmála se naplno. Ředitel se na ni podíval napjatým, možná i nepřátelským pohledem. Tihle lidé se mu přestávali líbit.
"Promiň, já se zapomněla zeptat. Co dělá ruka D ?",uculila se.
"To vám udělala ona?",vyhrkla pobaveně Tonksová.
"Tady máte jasný důkaz co je to za malého satana! To není dítě! A ty podivnosti, které se kolem ní dějí!", začal mávat rukama.
"Rozdejchej to nebo ti zaskočí.", poradila mu a protočila přitom otráveně oči.
"Bodla mě perem! Vidíte!",ukazoval všem ruku, jako malé dítě rodičům odřené kolínko.
"Jo, no a co?! Nemáš sahat kam nemáš. Navíc, fyzický trest uplatněný na mladistvém je nezákonný, chtěla jsem tě ušetřit vězení. Vidíš jak mi na tobě záleží?!"
Ředitel jen tiše zuřil, zatímco ostatní se docela dobře bavili. Začínala se jim líbit. Navíc Remusovi tak silně připomínala Jamese, že si chvílemi myslel, že je opět mezi živými.
"No, tak myslím že už to stačilo, ne? To už abych šla. Jo, myslím že když jsem posledně zdrhala, asi jsem ti poničila tvé milované růže říďo . Ale zpomalili můj pád, takže posloužili svému účelu a můžeš být na ně patřičně hrdý. Neoplakávej je dlouho."
"Ty spratku!",vrhl se po ní, ale pneumatika kolem pasu ho vrátila zpět dosedu.
"Hele! Nějak agresivní ne? Měl by jsi zase zajít k psychoušovi.",zavrtěla hlavou a poplácala ho po plešce. Pak se raději klidila do bezpečné vzdálenosti.
"Já jdu. Ehm… Nemohla bych dostat nějaké drobné? Přece jen každý z děcáku dostává kapesné, tak proč bych měla být vyjímkou? Tak ne, no. Klídek, vždyť už jdu."
"Zamkněte ji někam! A jestli zase uteč tak si mě nepřejte! Do místnosti bez oken! A dejte řetězy na dveře!"
Muž co ji přivedl ji popadl a táhnul pryč.
"Najdu si díru!",křikla ještě.
***
"Takže co dál?", zeptal se unaveně Lupin a pohlédl na svého bývalého ředitele.
I když chápal, alespoň částečně, důvody proč tohle všechno Albus Brumbál tajil, stále mu to měl za zlé. Mohl mu to přece říct. To mu tak málo důvěřoval? I když, možná by se pak trápil výčitkami, že by to musel před Harrym tajit. Nejspíš by to ani tajit nedokázal, řekl by mu to. Určitě by mu to řekl. Měl na to přece právo.
Teď už chápal proč se ten chlapec zavřel v pokoji a nechtěl s nikým mluvit. Chápal proč říkal, že Brumbála nenávidí z celého srdce. Když o tom tak přemýšlel, i on už k němu necítil tak velkou náklonnost.
"Musíme ji přivést pokud nechceme Harryho ztratit. Budou nějaké problémy s tím…Polkinsem?"
"Nemyslím. Ale přesto by jsme ji odtamtud měli dostat nepozorovaně. Dnes v noci by to bylo asi nejlepší. Někam ji zavřel a myslím, že jen tak ji nepustí. Bude si myslet, že prostě jen zase utekla. Navíc se mu asi uleví když se jí zbaví."
"Dobře, zvládneš to sám s Tonksovou? Nechci aby o ní vědělo víc lidí, alespoň prozatím."
"Aha. Vy si myslíte, že když se tu najednou objeví, tak si nikdo nevšimne té podoby?"
"Všimne, ale to už bude tady v bezpečí. Nechci zbytečně ohrožovat její život tím, že bych všem pověděl o její existenci než tu bude."
"Nedůvěřujete nám? Myslíte, že je mezi námi špeh.",neřekl zrovna přátelsky.
"Odněkud Voldemort musí dostávat informace. Je vždy krok před námi.Když dorazíme na místo, kde se má konat útok, tak to najednou zruší, nebo vybere jiný cíl. Musí vědět o našich krocích, ale jak? Ale tím se teď nezatěžuj. Připrav se a vzbuď Tonksovou. A řekni to Harrymu, se mnou nemluví, ani se na mě nepodívá…", řekl smutně.
***
V malé místnosti přeplněné všelijakým haraburdím, od košťat a různých prostředků na úklid po zničené hračky, přecházela skoro patnáctiletá dívka.
"Tohle už vážně přehnali. Aspoň blbé okno kdyby tu bylo. Ale to ne…ani blbou postel mi sem nedali! Na čem mám sakra spát!",poslední větu zakřičela.
"Buď už zticha sakra!"
"Ale, pán by chtěl spát?", zeptala se sladce.
"Jo! Je skoro půlnoc tak zavři zobák, nebo uvidíš!"
Jessica popadla koště a začala s ním třískat do dveří a přitom si prozpěvovat.
"Když ne já, tak ty taky ne!",křikla na nenáviděného bratra ředitele Polkinse.
"Páni, co mám zpívat, neznáš nějakou písničku?"
Jenže nikdo jí neodpověděl, místo toho se rozrazili dveře. Čekala naštvaného Rogera Polkinse, ale místo toho uviděla nějakého muže a ženu. Byli jí trochu povědomí. Vlastně jí připomínali ten dnešní mladý pár. Jenže tenhle muž měl spoustu vrásek a šedin a neměl ani tak drahé a luxusní oblečení. A ta žena. Měla jiné vlasy a celkově jiný obličej. Ale pokud to nejsou oni, koho jí připomínají? A jak se dostali dovnitř? A kde je sakra Roger?
Koště, které držela v ruce nastavila do útočné pozice. Člověk nikdy neví.
"Kdo jste?"
"Řekněme že přátelé. Myslím, že bys odtud ráda odešla, tak pojď."
Teď se jí v hlavě objevilo varování nějaké ženské, která měla v domově besídku. Nikdy nechoďte s cizími lidmi, v dnešní době jsou velmi žádaná mladá děvčata…
"Nejdu! Myslíte že jsem úplně blbá?! Je tu spousta jiných holek! A většina by šla určitě ráda! Ale já se na tohle nehodím, vážně! Stejně jsou v oblibě spíš blondýny!"
"Raději nechci vědět co jsi tím myslela. Chceme tě zavést za tvou rodinou."
"Rodina? Co to je?",řekla sarkasticky a mírně sklonila koště.
"Nemůžete si to říct venku. Nechci natrefit na toho tlustého páprdu.", přerušila je Tonksová netrpělivě,
"Dobře, víš co, uděláme dohodu. Půjdeš s námi a když se ti tam nebude líbit můžeš klidně odejít."
Na to jim tak skočím, ale zase na druhou stranu. Někam s nima zajdu, zdrhnu a budu si žít po svém.
"Tak jo…",řekla neochotně.
"Až ti řeknu, tak se toho dotkneš ano? Nym, ty zatím zanech stopy ať to vypadá, že prostě jen utekla."
Nechápala co tím myslí. Copak nepůjdou ven? A proč by si od něho měla něco brát? Než však stačila cokoliv pochopit, muž vytáhl z kabátu, nebo co to měl na sobě, placatku. Že by byli až tak pohostinní? Blesklo jí hlavou. Ale přece nebude pít nic o čem neví jaké má složení. Jestli si myslí že se toho, ať je to cokoliv, napije, jsou na omylu.
"Vem si to."
Poslechla ho, sice váhavě, ale poslechla. Hned jak to udělal ucítila škubnutí a ocitla se ve víru barev.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ciia ciia | 16. července 2007 v 16:19 | Reagovat

určitě v tom pokračuj, vypadá to hodně zajímavě. Doufám, že se tu brzy objeví nová kapitola.

2 lonka lonka | 16. července 2007 v 17:43 | Reagovat

jooo pokračuj vypadáto doost dobře :-)

3 Essylt Essylt | E-mail | Web | 16. července 2007 v 19:39 | Reagovat

Souhlasím s holkama ^ ^  Byla by škoda to smazat ^ ~

4 Ann Ann | 16. července 2007 v 19:39 | Reagovat

Jo myslím, že to bude dobrý :) Takže teďka už budu číst tvé dvě povídky :) Fakt se těším,ale kdyby to šlo tys přidávala kapitolky častěji bylo by to uplně báječné :) Dík moc

5 Jingles Jingles | 16. července 2007 v 19:41 | Reagovat

Pokračuj, pokračuj, pokračuj;o) Je to skvělý a Jessica je sympatická už od začátku!!! Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet...

6 Keirra Keirra | 16. července 2007 v 19:58 | Reagovat

Tak dobře, dám na vás. Snad ted' budu přiddávat častěji, když už jsem překonala krizi.

Takže vám moc děkuju, zase mě začíná psaní bavit

7 Mady Mady | 16. července 2007 v 20:40 | Reagovat

Určitě pokračuj vypadá to velmi slibně a těším se na pokračování... :)

8 Adriana Adriana | 16. července 2007 v 21:16 | Reagovat

Ty brďo to je bezva! :)

Nemaž tu MDVCS mám ji střešně ráda. Prosímmm :)

9 Lischticka Lischticka | E-mail | 16. července 2007 v 21:19 | Reagovat

Určo pokračuj, Jessica se mi zamlouvá. =)

10 Treia Treia | 17. července 2007 v 0:15 | Reagovat

Pokračuj.. Vypadá to fakt moc dobře...:)

11 maure maure | 17. července 2007 v 8:43 | Reagovat

Ahojky, vrátíš se někdy k medailonům?

12 gigi gigi | Web | 17. července 2007 v 9:36 | Reagovat

super! U tebe to jinak nejde:-)

13 Katy Katy | 17. července 2007 v 11:11 | Reagovat

NEVYMAZUJ TO ! je to super , prosiim pokracuj...inac pekny novy vzhlad

14 Keirra Keirra | 17. července 2007 v 12:37 | Reagovat

Moc díky. MDVCS mazat nechci, tím mazáním jsem myslela tohle. jinak, k medailonům se vážně vracet nebudu, kvůli tomu jsem si změnila přezdívku....

Jsem ráda že se vám to líbí, snad stihnu brzo napsat pokračování =)

15 Jantar Jantar | 17. července 2007 v 13:34 | Reagovat

Na první kapitolu je to skvělé a jen doufám ,že se tam  taky ukáže Harry ,když je to její bratr.Podle toho co jsi zatím o ní napsala tak spolu budou tvořit pár ala  živelná pohroma.Jinak mám opět stejnou otázku.Myslíš ,že ještě někdy napíšeš něco k povídce Kdy to všechono skončí?Ta byla podle mě naprosto skvělá a pokračování by si zasloužila .

16 Padfoot Padfoot | E-mail | Web | 18. července 2007 v 8:55 | Reagovat

Zdar, tohle mi přišlo a je to docela sranda. Nějakým

způsobem to dost dobře funguje. Upozorňuji, že je

opravdu nutné přesně dodržet postup, jinak to ztrácí

smysl. Tak nad tím moc nepřemýšlej a napiš, co tě hned

napadne. Čti pomalu

a skutečně to udělej. Nepodváděj, nebo to nevyjde a ty si

budeš přát "Kéž

bych nepodváděl!"...

Hra ti zabere 3 minuty, budeš nadšen! Moje přání se

splnilo po 10 minutách, tvoje snad taky?? To se uvidí,

ale určitě nepodváděj!

Hra má veselý výsledek, nečti dopředu, ale pěkně po

pořádku. Netrvá to ani 3 minuty. Zkusit to stojí za

to, ne? Nejprve si vezmi papír a tužku. Až budeš

hledat jména, vezmi lidi, které znáš a jednej podle

svého instinktu! Postupuj vždy jen po jednom řádku,

jinak tu hru zničíš!!

O.K., tak tedy...:

1. Nejprve napiš pod sebe řadu čísel od 1 do 11

2. Potom k číslu 1 a2 napiš oblíbené číslo

3. Vedle 3 a7 napiš jména dvou osob druhého pohlaví

4. Nedívej se na konec, jinak to vyjde špatně!!

5. Napiš nějaké jméno (přátelé nebo rodina) vedle čísel

4, 5 a6

6. Napiš čtyři názvy písní k číslům 8, 9, 10 a11

7. Anakonec si něco přej! (To nikam nepiš - to musíš

udržet.. Nejlépe v

hlavě...)

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Zde je řešení hry:

A: Musíš o téhle hře vyprávět tolika lidem, kolik máš

napsáno na místě č. 2!

B: Osoba na místě 3 je ta, kterou miluješ

C: Osobu na sedmém místě máš rád, ale nikdy s ní

nebudeš moci být...

D: Osobu na místě 4 máš nejraději

E: Osoba na místě 5 tě velmi dobře zná

F: Číslo 6 přináší štěstí

G: Písnička na místě 8 má souvislost s osobou na místě 3

H: Titul na 9. místě je píseň pro osobu č. 7

I: Píseň na místě 10 je ta, která nejvíce vypovídá o

tvém charakteru

J: A na 11. místě je píseň, která vyjadřuje tvůj

životní pocit

K: Pošli tuhle hru 10 lidem do 1 hodiny. Když to

uděláš, splní se ti tvé přání - když ne, stane se

opak!

17 Sherina Sherina | 19. července 2007 v 18:29 | Reagovat

jééé...je to tak dlouho, že sem si ten prolog musela přečíst znova...bylo by super kdyby si v této povídce pokračovala

18 Ifulda Ifulda | Web | 19. července 2007 v 18:34 | Reagovat

Senza, určitě pokračuj!!! :)

19 Infinity Infinity | 20. července 2007 v 12:43 | Reagovat

Ahoj chci se zeptat jestli jeste hodlas pokracovat v povidce "Kdy to vsechno skonci?" byl bych moc rad kdyby jo protoze to je z tvych povidek nejpovedenejsi! Dik za brzkou opoved.

20 aly aly | 20. července 2007 v 13:21 | Reagovat

supwe už se těším na další :)ú

21 Rawen Rawen | 20. července 2007 v 23:22 | Reagovat

Byl bych moc rád kdyby si pokračovala... Ale jen doufám že to nezkončí jako Kdy to všechno skončí. Ale doufám že se to tu bude objevovat rychle... =)

22 Ewelin Ewelin | Web | 21. července 2007 v 9:41 | Reagovat

jen tak dále:)))

23 gigi gigi | Web | 21. července 2007 v 20:37 | Reagovat

Ráda bych vás pozvala na moje a polgařiny společné stránky - polgaragigi.blog.cz  

P.S.: Pls zanechte komentář...

24 III III | 21. července 2007 v 20:37 | Reagovat

skvělý

25 pasu-Hanka pasu-Hanka | E-mail | Web | 22. července 2007 v 9:50 | Reagovat

Je to nádherná povídka, ta dívka se mi hrozně líbí, hlavně to její chování! Moc jsem se u toho nasmála! Rozhodně pokračuj dál, protože je to fantastická povídka! Jen doufám,že další kapitolky budou přibývat rychleji než jen jednou za měsíc ;-)

26 Keirra Keirra | 22. července 2007 v 12:51 | Reagovat

Tak to se nemusíš bát, snad to stihnu dopsat ještě dnes, nejpozději v pondělí

27 Caph Caph | Web | 22. července 2007 v 14:13 | Reagovat

Souhlasím s ostatníma, pokračuj :) Vážně se těším, až se setkají :D

28 bazilda bazilda | 24. července 2007 v 15:28 | Reagovat

úžasný drsná holka s pěkně proříznutou papoulou:-) nojo krása už se těším na pokráčko:-)

29 Rawen Rawen | 24. července 2007 v 19:38 | Reagovat

No taaaaak... Keirro... Tohle je týrnání... =( =) Sice chápu že tě tim asi naštvu... Ale prostě si nemůžů pomoct, těšim se na to jak babaka na důchod... Kde so to kurník fláká? xD

30 helwet helwet | 25. července 2007 v 19:06 | Reagovat

Rozhodně pokračuj:) jako obvykle to je naprosto super:)

31 Arcona Arcona | 26. července 2007 v 12:35 | Reagovat

zajímavý začátek, těšim se na další kapču :-)

32 ellion ellion | Web | 26. července 2007 v 13:26 | Reagovat

pěkný =))

33 manik manik | Web | 27. července 2007 v 15:11 | Reagovat

páni určo v tom pokračuj, protože to zatím vypadáóóc slibně... =0D

34 Grencle Grencle | Web | 31. července 2007 v 12:59 | Reagovat

tooo seeee mííííí lííííbíííííí!!!! je to fakt moc moc hezký..pokračuj v tom....jessica se asi stalo moje oblíbená hrdinka

35 sohox sohox | 14. srpna 2007 v 18:24 | Reagovat

Ahojky byla by škoa kdybys v tom nepokračovala. zrovna těď to zaříná být dobrý!

36 NyJa NyJa | 14. srpna 2007 v 21:19 | Reagovat

páni právě sem na  tuhle povídku narazila a úplně sem se do ní zažrala, jenže dvě kapitolky na zasycení je trošku málo... tak bys klidně mohla přidat XD

37 Nyttera Nyttera | 27. srpna 2007 v 18:15 | Reagovat

Je to fakt krásný... pěkně drsná holčina! Super! Prosíííííííííím další kapitolku.....Kdepak to vázne?! :-))

38 Lucik Lucik | 28. srpna 2007 v 14:32 | Reagovat

bezvadná povídka určo pokračuj a mohu se zeptat o těch medajlonech?Kde si je mohu přečíst?

39 Keirra Keirra | 29. srpna 2007 v 16:32 | Reagovat

Lucik: To bych ti vážně nedoporučovala. v té době jsem ani neznala uvozovky a celkově je to to nejhorší co kdy někdo napsal. Vážně se to nepokoušej najít.

40 Abigail Abigail | Web | 10. září 2007 v 22:02 | Reagovat

Heej! kde je pokračování? mě to zaujalo... já chci pokračování... přidejte se někdo ke mně.... konečně jsm našla něco ke čtení a ono si to klidně po první kapitole skončí... :-( líbí se mi nápad... chtěla bych vědět jak se to bude rozvíjet...

41 ilwens ilwens | Web | 29. září 2007 v 13:24 | Reagovat

Určitě to nemaž!! Ba naopak rozhodně pokračuj. Opět si to utla v tom okamžiku, kdy to bylo nejnapínavější....sakra já chci vědět jak to dopadne!! :D

42 LUCKILY LUCKILY | 30. září 2007 v 15:26 | Reagovat

KEIRO!!!! Jak ty to jenom děláš? Píšeš fakt namachrovaně=) Rychlep iš další kapitoly=)

43 Asaj Asaj | 2. října 2007 v 21:13 | Reagovat

krute dobra povidky ta Jess se mi fakt libi!!!jen pokracuj =)

44 mishel mishel | E-mail | 25. října 2007 v 8:31 | Reagovat

hello...jop ja us so ti vcera pisala v mdvcs ale zistila som ze toto je mozno aj lepsie nez predosla poviedka....alebo aspon rovnako dobre...proste klobuj dole pises uzasne..prosim pokracuj

45 Ottawianna Ottawianna | Web | 8. listopadu 2007 v 18:06 | Reagovat

Je to fakt supr. Mocánko se těšim na další kapitolku:-)

46 mynamesm mynamesm | 13. prosince 2007 v 18:00 | Reagovat

jeeeeeeeeeeej prosim pokraaackoo

47 Leanne Leanne | Web | 7. února 2008 v 12:44 | Reagovat

Skvělý, málem jsem se umlátila smíchy...!!!

48 pasu-Hanka pasu-Hanka | E-mail | Web | 28. února 2008 v 11:10 | Reagovat

Bude pokráčko???

49 wolfinkaa wolfinkaa | 13. března 2008 v 21:24 | Reagovat

fú.....vyzerá to super.....bude dakedy aj pokráčko???

50 Klárča Klárča | 9. dubna 2008 v 12:36 | Reagovat

No tak to by se mohla dopsta ještě nějaká ta kapitolka, ale ona se sama nenapíše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No tak prosím , sem fakt zvědavá. Pls. Napiš další kapitolu.

51 aislyn aislyn | 9. dubna 2008 v 15:56 | Reagovat

další super úžasná povídka..jen mě zas mrzíé že nebylo nic tak dloiho přidáno...tak prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím o další

52 kika kika | 14. června 2008 v 12:35 | Reagovat

určo pokračuje já se u toho smála jak blbá až sem spadla pod stůl a pěkně si natloukla hlavu a zadek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

53 kika kika | 18. července 2008 v 16:20 | Reagovat

Mě se Jess líbí a navíc je stejně střeštěná jako já!!!!!!!!!!!!!Prosííííím pokračuj!!!!!!!!!!!

54 kika kika | 22. července 2008 v 21:58 | Reagovat

Keirro budeš pokračovat v týhle povídce?Víš kdy bude další kapitola?Prosím tě at´ je co nejdřív!!!!!!!!

55 Baffy Baffy | 18. září 2008 v 9:57 | Reagovat

Dalsiu kapitolu.pls.uz cakam pol roka a nic.je to super a bola by skoda s tym seknut.pls pokracuj

56 mickjack mickjack | 5. dubna 2009 v 11:11 | Reagovat

bude pokračování kdy to všechno skončí ?:) prosím:-*

57 Letík Letík | E-mail | 5. března 2010 v 21:24 | Reagovat

Ahojky, prosííím budeš někdy pokračovat v povídce Kdy to všechno skončí?? a tahle povídka je taki super.
Jesica je fakt třída. Ale koukám že ti psalo dost lidí a zjevně si tu dlouho nebyla ale je to škoda.
Jsou to  skvělí povídky.
Tak prosííím pokračuj.
Pa zdravím

58 Eňa Eňa | E-mail | Web | 26. května 2012 v 22:58 | Reagovat

Je to skvelé!!! Určite pokračuj!!! PROSÍM!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama