27.kapitola - Rvačka

1. srpna 2007 v 17:37 | Keirra |  My dvě vs Celý svět
Tahle kapitola vás nejspíš hodně zklame. Má nálada se hodně zlepšila, takže jsem to dost odflákla, protože se mi nechtělo v tom pitvat. Ale snad se vám bude aspoň trochu líbit. Příště bude určitě lepší. Komentáře vám snad nemusím připomínat...

Celý týden jsem byla zavřená ve svém malém osobním koutku, tedy v posteli, kterou jsem skryla za závěsy a očarovala je tak, aby se za mnou nikdo nedostal, ani lidský hlas. Nejedla jsem, nejspíš bych do sebe ani nic nedostala. Vždycky jsem počkala až spolubydlící odejdou do hodin a vypařila jsem se do koupelny a přichystala si na noční stolek zásoby tekutin.
Bylo mi jedno, že budu mít problém, protože jsem se vykašlala na vyučování. Potřebuju přemýšlet. Tohle zásadně změnilo celý můj život, vždycky jsem byla odkázaná sama na sebe, ale měla jsem se alespoň kam vrátit, ale teď jsem přišla i o to. Uvědomila jsem si, že vánoce jsou jen špičkou ledovce. Co letní prázdniny? A co pak až vyjdu školu? Doma nezůstanu, nikdy se tam už nevrátím, nehodlám se koukat na máminu novou rodinu a tvářit se jakože nic. Navíc nemám ani peníze abych si mohla zaplatit podnájem v nějakém pajzlu. Nemám nic…
Znovu jsem se rozbrečela. Po kolikáté už? Přestala jsem za ten čas vůbec brečet? Cítila jsem se podvedená a opuštěná. V jednu chvíli mnou probíhalo tolik pocitů, že jsem si myslela že snad prasknu a v tu druhou jsem si zase připadala prázdná. Jakoby bez duše.
Ale snad ještě víc než to s rodinou, mě vzalo všechno co jsem na sebe ve vzteku prozradila. Jak se teď podívám Lily i ostatním do očí? Co všechno si o mě musí myslet? Že jsem vrah? Budou se mě určitě štítit a obcházet mě jako nakaženou morem? Nejspíš si ani nezasloužím přátele, jsem poznamenaná na celý život a vždycky jsem byla. Jen jsem to schovávala za všechny ty problémy se školou. Chtěla jsem tím zamaskovat to všechno čím jsem si prošla, ale teď už to nepůjde, taky jsem chtěla aby máme kvůli tomu semnou trávila víc času. Ale na tom teď už nezáleží.
Bradavické tamtamy se šíří rychlostí blesku, už to o mě určitě všichni vědí. Jedinou mou útěchou je, že už mě aspoň netíží to strašlivé tajemství.Zrovna jsem zírala na nebesa postele, tentokrát klidná a snad se vším smířená, když v tom závěsy kolem mě prostě zmizeli.
"A dost!"zahalekala Lily, ale já dál civěla do stropu. "Hodláš se tu trápit dál, nebo se s tím vyrovnáš a uvědomíš si, že máš ještě mě a taky ostatní?!"
Pokrčila jsem rameny, ale pohled jsem nechala na stejném místě.
"Prober se! Mám pro tebe super novinu! Napadl dobrý metr sněhu! A to už se zdálo, že nebudou bílé vánoce. Navíc, jsem napsala našim, že jestli s námi nepojedeš na hory, tak já nikam nejedu. A víš co oni na to? Že mi přece už dávno napsali, že se tě mám zeptat jestli nechceš jet s námi! Ty dnešní sovy, co? Takže si sbal na vánoční prázdniny svých pět švestek, protože mi si budem užívat! Jo a vstávej, jdeme do Prasinek! Mimochodem, uvědomuješ si vůbec, že do vánoc jsou už jen dva týdny? A my nemáme dárky? Musíme nakupovat!"
"Jsi hodná, ale napiš vašim že tu zůstanu. Na vánoce by měl být každý se svou rodinou."
"No právě proto musíš jet se mnou, jinak se svou rodinou nebudu! Nezapomínej, že ty jsi moje sestra víc než Petunie. Navíc, naši tě mají rádi a už se na tebe těší."
"Kdo by se mohl na mě těšit."upadala jsem čím dál větší deprese.
"No tak, nakupování!"lákala mě.
"Pro koho bych kupovala dárky? Jen tobě a na to nepotřebuju jít ven, dárek mám už dávno koupený."
Lily to však neřešila, začala se mi hrabat ve věcech a házet mi na postel to co bych si měla obléct.
"Nikam se mi nechce."přetáhla jsem si peřinu přes hlavu.
"No a? Já si tě klidně obleču, očaruju a hůlkou budu navigovat."
"Vtipný."
"Že jo! A tos ještě neviděla ten sníh. Ráno jsem se jen tak koukla z okna a bác! Sněhu jak v Rusku. Sice mi trochu kazila výhled paní Norisová, která nečekaně vyletěla z okna a zabořila se tak, že už ji asi nikdy nikdo nenajde. Ale i tak! Myslím, že jí v tom letu někdo pomohl. Typovala bych to na Siriuse. Mimochodem, už několik dní si otlouká svůj krásný obličej, když se sem pokouší dostat, ale schody ho nepustili. Pak ho konečně napadlo použít koště. Jenže nedostal se přes tvou barikádu."
"On tu byl?"ožila jsem a mírně vykoukla zpod peřiny.
"Jo, říkal že jsi s ním ani nepromluvila a tak jsem mu vysvětlila, že jsi ho ani neslyšela… Tak popadl znovu koště a chtěl se sem vrátit, jenže jsem ho zarazilo. Dost se naštval, trochu jsem se ho i bála, nebýt Jamese tak mě koštětem zarazí do země a letí sem znovu. Tak tohle si obleč a pohni."
"Nikam nejdu. Nemám náladu a zkazila bych ji i tobě, navíc nemám peníze."
"Na peníze se vykašli a raději se oblékej. Znáš mě, se mnou nehneš, chceš s tím oblékáním pomoct?"
"Nejdu.",zavrtala jsem se do postele.
"Hele, čím déle budeš utíkat a schovávat se, tím víc to na tebe pak dolehne. Ukaž jim, že všechny fámy kolující po škole jsou jen kecy."
"Jaké fámy?"zeptala jsem se se strachem.
"Je toho spousta. Prej ses pokoušela o sebevraždu a tak… Ale klid, Sirius se s těmi co to šířili několikrát popral, pak už se nikdo neodvážil něco takového zopakovat."
"On se s někým popral?"
"Jo a ze všeho vyšel vítězně. Ale tobě to může být jedno ne? Tohle ti nezapadá do tvého plánu sebelítost, to by totiž dokazovalo, že někomu na tobě přece jen záleží."
"Jsi zlá."
"Nejsem, jen se nechci dívat jak se trápíš! Já chci zpět Kate, skvělou holku která je pro každou špatnost a ne trosku na kterou se pomalu měníš."
"Já nejsem troska!"vybuchla jsem naštvaně.
"Tak mi to dokaž!"
"Prostě jen nikam jít nechci! Koukat na ty blbé ksichty a poslouchat je jak si něco šuškají hned jak mě zahlédnou!"
"Tak jim dej důvod aby si nic šuškat nemohli! Chovej se jako dřív!"
"Fajn!"vyskočila jsem naštvaně z postele. "Já jim ještě ukážu!"
"Konečně!"
Vzala jsem si na sebe to nejlepší a nejhezčí co jsem měla. Ovládala mě chuť jim ukázat, že mě nic jen tak nezlomí. A hlavně to ukázat a dokázat sama sobě. Může mi být ukradená celá má rodina, celá má minulost, protože pořád budu mít sebe a kamarádku o kterou se budu moct vždycky opřít. Kamarádku, která mě nikdy nezradí a vždycky bude stát při mně, pomůže mi v nejtěžších chvílích, stejně jako jí pomůžu já.. Je jen a jen na mě jak se zachovám, jestli ji ztratím nebo ne. A já nedovolím abych ji ztratila. Ji, ani ostatní. Už kvůli matce, aby věděla, že ě život zničit nemůže! Že ji nepotřebuju, protože já mám rodinu! Mou rodinou je Lily.
"Takže, teď když jsi zase ve formě, neměla by jsi zapomínat na své povinnosti ohledně profesorů a hlavně pana Jonese."
"No jo, ten musí zuřit, že jsem nepřišla na školní tresty."
"Ani ne, máš přece chřipku."mrkla na mě.
"Ty jsi anděl."
"Vždyť já to o sobě tvrdím pořád. Jsem pro tento svět až moc dobrá."
"A hlavně skromná, co?"hodila jsem po ní pobaveně polštář. "Musím dohonit ten týden co měli ode mě klid. Navštívit Brumbála a tak… Do vánoc to stihnu, ne?"
"Já ti s tím pomůžu. Musím trochu omezit svou kariéru vzorné studentky."
"Ale než vyrazíme do Prasinek, musíme se stavit v kuchyni jinak pojdu!"a jako na povel mi zakručelo v břiše.
***
V Prasinkách to dopadlo docela dobře. Všichni po mě sice koukali, šuškali si a někteří opovážlivci si na mě dokonce ukazovali. Jenže já na to byla připravená. Nevšímala jsem si jich, usmívala se a povídala si s Lily. Chovala jsem se jako vždycky, ne že by je to donutilo s tím přestat, ale i tak mě už nic nemohlo rozhodit.
Večer jsme si do pokoje přitáhli z kuchyně hromady jídla a máslových ležáků a plánem uspořádat naši milovanou, ale poslední dobou hodně zanedbávanou žranici. Jenže, má smůla, která dělala poslední dobou přesčasy, opět zapracovala. Naše milé spolubydlící se rozhodli mě zdeptat. Vrátili se brzy a posadili se na jednu postel. Civěli na mě s přiblblým a hlavně opovrhujícím pohledem.
"To se nám Kate, ale vybarvila viď, Liz."
"Já pořád tvrdila, že je to vymaštěná kráva, ale že je to rovnou vrah...No, člověka nikdy přesně neodhadneš."provokovala Liz.
Všechno ve mně vřelo, zabodávala jsem pohled na postel s zarývala si nehty do dlaní.
"Nevšímej si jich! A vy dvě se odtud vypařte!"
"Tohle je i náš pokoj! Jsme jen zvědavé. Řekni vrahoune, jaké to je někoho zabít?"
"To by stačilo!",vyskočila Lily na nohy, ale já ji vtáhla zpět do postele.
"Já nikoho nazabila."řekla jsem tiše i když jsem té větě sama nevěřila.
"To je fakt, takoví jako ona tomu přece říkají jinak, Margaret! Odkrouhla ho, sejmula…"teď už jsem se neudržela.
Vyskočila jsem z postele, ale tentokrát zastavila Lily mě. Stála u mě a držela mě i když jsem se vehementně vzpouzela. I ony se postavili naproti nám s vítězným pohledem.
"Kašli na ně, jsou to jen krávy, které ti za to nestojí."
Trochu jsem se uklidnila, takže mě už nemusela držet.
"Koneckonců, co bys nám chtěla udělat? Zabít nás jako tvého fotříka?"
Tohle už nevydržela Lily. Chytla Margaret za límec, napřáhla se a Plesk.
"To abys věděla, že máš držet jazyk za zuby, protože tady není nikdo na ty tvé dementní kecy zvědavej!"
Má, snad sesterská, láska k Lily ještě víc vzrostla.
"Jak se opovažuješ mě špinit ty mudlovská šmejdko."
Sakra…Tohle už tady jednou bylo.
Koukala jsem jak se ty dvě na sebe vrhli , tahali se za vlasy, fackovali se, sem tam do sebe koply.
Liz se na mě podívala a napřáhla ruku, asi nechtěla zůstat pozadu. Lehce jsem se její facce vyhnula vpálila jí svou, kterou jsem se přesně trefila. Dala jsem do ní všechen vztek, takže se odpotácela a praštila sebou do zdi. Ani byste nevěřili jak se mi ulevilo a jak mě to nastartovala. Váleli jsme se všechny čtyři po podlaze a tloukli se hlava nehlava.
"To se mi snad zdá! Krucinál, tohle už tady jednou bylo! Jděte od sebe!"
Kašlali jsme na primusku a dál pokračovali v nadávkách a snaze zmydlit se k nepoznání.
Lily si sedla obkročmo na Margaret. Klečela jí na rukách a jednou rukou si přidržovala její hlavu.
"Ještě.."facka "…jednou..."další facka "…mi řekneš..." facka do třetice "…mudlovská šmejdko…" plesk "..tak zažiješ peklo!" plesk.
Dawne, primuska, popadla Lily a táhla jí dolů. Než se stihla vrátit vrhli se na mě obě dvě. Chytila jsem aspoň pět facek, několik škrábanců a přišla o několik vlasů. Což mě naštvalo na nejvyšší míru. Takže jsem z fackování přešla na pěsti a kopání kolem sebe. Dawne popadla ty dvě a táhla je dolů. Jen co jsem se vzpamatovala seběhla jdem schody, popadla jednu z nich a rvačka začala nanovo. Ozvalo se povzbuzování, k mé radosti skandovali moje jméno.
"Ty flundro! Ještě jednou o mě něco takového řekneš…",křikla jsem výhružně a než jí stačila vlepit, popadla mě nějaká holka, aspoň tunová, a držela mi ruce za zády.
"Tak co? Co mi uděláš?", křičela na mě hystericky a snažila se vymanit ze sevření jiné holky.
"Opatřím ti přesýpací zuby ty štětko!"
"Už se bojím."
Všichni si všímali nás dvou, takže si nikdo nevšiml zápasící Lily a Margaret.
Koutkem oka jsem zahlédla jak Margaret hodila Lily do velkého křesla a skočila na ni. Rychle jsem se vytrhla a spěchala jí pomoct. Odtrhla jsem ji od zfackované kamarádky tak silně, že dopadla na malý stolek, který se pod její vahou rozbil. I když ji to asi bolelo, nevšímala si toho, vyskočila na nohy s ulomenou nohou stolku a několikrát mě třískla no zad až se mi podlomili kolena a rozplácla jsem se na zemi. Nevšimla jsem si totiž, že se stihla postavit. Pomáhala jsem Lily, která měla natržený ret a tekla jí krev z nosu. Já samotná jsem na tom taky nebyla nejlíp. Cítila jsem v puse krev a měla jsem trochu roztržené obočí.
Lily kašlala na své zranění, sama vyskočila na nohy a natáhla jí pěstí takovou ránu, že Margaret zůstala ležet na zemi neschopna se znovu postavit a jen třeštila oči. Teď se nám do toho nikdo nepletl, asi se báli, že taky jednu koupí. Liz se hystericky rozkřičela v touze pomstít svou přítelkyni a skočila na Lily. V tu chvíli se otevřel vchod a dovnitř vpadla známá parta, která se zarazila a nepohnula se. Asi nechápali co se děje.
Namáhavě jsem se vyškrábala na nohy až mi několikrát křuplo v zádech. Vyplivla jsem trochu krve, která mě pálila v ústech a otočila se. Spatřila jsem Lily, které se na zádech drží Liz a tluče ji hlava nehlava. Můj vztek vzrost. I když mi pohyb působil nemalé problémy a bolesti, shodila jsem ji Lily se zad a natáhla jí pěstí, stejně jako to udělala má nejlepší kamarádka Margaret. Ta už se taky nesvedla, i když se o to snažila.
"Tak! Příště si dobře rozmyslete než si s náma začnete!" křikla Lily rozzuřeně.
"Protože mi se urážet nenecháme! A ty! Ještě jednou, jedinkrát o mě řekni, že jsem vrah, tak se jím fakt stanu!"
"A mě zkuste někdy říct mudlovská šmejdko a nepozná vás ani vlastní matinka!"
Podívali jsme se na sebe s úsměvem a plácli si. Jenže to byl moc prudký pohyb na mé záda, takže jsem bolestivě zaskučela.
"Jdem na ošetřovnu."broukla Lily spokojená sama se sebou.
Parta nám vytřeštěně uhnula z cesty abychom mohli projít.
Kráčeli jsme mlčky, ale asi v půlce cesty jsme propukly v hlasitý smích, který nám vydržel až na ošetřovnu.
"Co se vám stalo proboha? Vypadáte jako by jste se porvali, ale jste přece dívky…"
"No a? tak jsme se porvali!"prskla Lily, dřív než jsem stačila říct nějakou výmluvu.
"Panebože, kam ten svět spěje! To se za sebe ani nestydíte."
"A víte že ani ne! Klidně bych to zopakovala!"řekla Lily odhodlaně, asi byla ještě v bojovné náladě "Někdy se respekt jiným způsobem získat nedá! Nenechám se od nikoho ponižovat."
V tuhle chvíli jsem ji dost obdivovala. Ale jestli to ošetřovatelka roznese do vyšších míst, tak svých slov bude litovat.
"Až se to dozví ředitelka vaší koleje, nebo dokonce pan Brumbál!"
"Hodláte nás prásknout? Měla jsem o vás lepší mínění."prskla Lily nakvašeně.
"To jsem přeci neřekla. Víte co, posaďte se ať vás můžu ošetřit."
"Slečnu Brianovou bych chápala, to je pěkné kvítko, ale prefektku? Evansová, taková nadaná a pere se.",brblala si pod nosem a nosila lektvary
Zjistila, že mi naštípli jedno žebro, proti tomu byl rozbitý ret a obočí nic. Náprava byla pěkně nepříjemná, ale spravila mi všechno, nezůstanou žádné následky. Stejně jako nic z tohohle nezůstane Lily, tedy kromě skvělého pocitu z dobře vykonané práce.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Treia Treia | 1. srpna 2007 v 17:49 | Reagovat

Júúú.. Moc povedená kapča.. A navíc tak brzo..:)

2 Čuky Baby Čuky Baby | E-mail | Web | 1. srpna 2007 v 18:19 | Reagovat

Skvělé. Jsem nečekala, že něco přidáš tak brzo, ale jen tak dál.

3 Dragony Dragony | Web | 1. srpna 2007 v 18:20 | Reagovat

Super:) Úžasný:) Jen piš pořád takhle a i stejnou rychlostí:) Fakt super:)

4 Wigy Wigy | 1. srpna 2007 v 19:33 | Reagovat

Dokonalý, ty víš jak zvednout náladu...=oD

5 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | E-mail | Web | 1. srpna 2007 v 20:06 | Reagovat

No jak jinak? Prostě skvělá kapitola! Ta rvačka se ti povedla, jako ostatně všechno. Holky, tohle musíme oslavit! Keirra trhla osobní rekord v rychlosti přidávání kapitol!:-)

6 Keirra Keirra | 1. srpna 2007 v 20:16 | Reagovat

Obvyklá děkovačka. Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji.  

Ten-jehož-jméno-raději-nevědět: No dovol, bývali doby kdy jsem přidávala denně, někdy i dvě za ráz. Ale to už je hold pryč. To jsem ještě nebyla zlenivělá ***

7 Mady Mady | 1. srpna 2007 v 20:56 | Reagovat

Tak to je úplně super kapitolka.... :) už se moc těším na další...

8 Arieva Arieva | 1. srpna 2007 v 21:25 | Reagovat

existuje jen jeden způsob, jak nás jako čtenáře zklamat, a to, kdybys sekla s psaním. Což se doufám nestane, takže šup, už at' je tu další kapitolka :-D

9 Veronika Veronika | 1. srpna 2007 v 22:35 | Reagovat

no teda  já se kouknu už je tak ze zvyku a říkám si: proč sem pořád lezu stejně tu nic nebude a ono takový překvápko a ještě ke všemu takový příjemný

jak jinak skvělá kapitola!!!!!!!!!!!

10 Darlen Darlen | 2. srpna 2007 v 10:53 | Reagovat

supr:-)

11 pasu-Hanka pasu-Hanka | E-mail | Web | 2. srpna 2007 v 13:29 | Reagovat

Páni, to jsem vážně nečekala! Je to úžasný! moc se mi to líbí! :D  Doufám, že brzy napíšeš pokračování, je to fakt supr povídka =o)

12 werushka werushka | Web | 2. srpna 2007 v 14:56 | Reagovat

Prosím o hlasy na mourning.blog.cz jsem tam jako wewerushka

13 lonka lonka | 2. srpna 2007 v 15:29 | Reagovat

noo ta rvačka byla nejlepší, fakt, už se těším na další :D

14 xara xara | 2. srpna 2007 v 16:06 | Reagovat

super, ta kapitola je skvělá

15 Mary-Ane Mary-Ane | E-mail | Web | 2. srpna 2007 v 18:27 | Reagovat

Supéééééééééééééééér!!!!! Keirro, co to zas řikáš, že by se to nemělo líbit nebo tak něco?!?:D:D je to skvělý jako vždy

16 Ifulda Ifulda | E-mail | Web | 2. srpna 2007 v 19:29 | Reagovat

Nádherný!!! Jsem ráda, že jsi zase napsala kapitolku a opět se těším na další, tahle povídla je prostě SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!! :)

17 bazilda bazilda | 3. srpna 2007 v 12:01 | Reagovat

teda holky jsou pořádné bojovnice:-))))))) ty jim to nandali:-) takovouhle rvačku bych teda chtěla vidět:-)))))jsi skvělá Keirro jen tak dál

18 Quistynka Quistynka | 3. srpna 2007 v 15:10 | Reagovat

Na to, že jsi tu kapitolu přidala tak brzy je to suprový!!!Jsem zvědavá, jestli dostanou nějaký trest a hlavně co tomu řeknou poberti!!Musím se ještě teď smát, takže jestli to bude mít nějaký následky, tak je to tvoje vina!!

19 0medvidek 0medvidek | Web | 3. srpna 2007 v 15:41 | Reagovat

nádherná kapitola moc se mi líbila jestli máž zájem na mým blogu je nová kapitola=o)

20 artep artep | E-mail | 3. srpna 2007 v 19:28 | Reagovat

supeeer kapitola. dufam ze coskoro pridas dalsiu

21 Tana Tana | 4. srpna 2007 v 15:33 | Reagovat

Co keby si napisala uzasnu kapitolu podla teba, aby sme mali aspon predstavu.

Myslim si , ze odflaknuta kapitola vypada inak, pretoze kapitola je uzasna

22 Keirra Keirra | 4. srpna 2007 v 15:51 | Reagovat

Tana: To by nešlo, já napsat úžasnou kapitolu nezvládnu. Vždycky se mi tam nebude něco líbit a tak...

23 jasmine jasmine | Web | 4. srpna 2007 v 16:45 | Reagovat

je to úplně bombastický!!!

24 Silmaren Silmaren | 5. srpna 2007 v 14:27 | Reagovat

Skvělý! ,,...kromě pocitu z dobře vykonané práce.´´ To je naprosto báječná věta!

25 Leiina Leiina | 5. srpna 2007 v 15:32 | Reagovat

luxusní.....

26 Blackes Blackes | E-mail | Web | 5. srpna 2007 v 16:48 | Reagovat

senzační

27 gigi gigi | Web | 6. srpna 2007 v 15:41 | Reagovat

Bezvadnjá kapitolka... malem sem se udusila smichy...

28 III III | 6. srpna 2007 v 18:36 | Reagovat

hezké

29 Šana Šana | E-mail | 7. srpna 2007 v 11:34 | Reagovat

Ahojky....tvoji povídku jsem začala číst teprve v pátek a hned jsem se od ní nemohla odtrhnout...Já jsem taková romantická dušička takže mě nejvíc zajímá jak to dopadne se Siriusem a Kate a taky s Lily a Jamesem.Všechny tvoje kapitoly jsou uplně senzační!Piš dál a hlavně....1.)Nikdy neříkej že je to nudny nebo tak protože to vůbec není pravda!2.)Doufám že kapitolka bude aspon do zítrka vecer pac v 22:00 8.8.2007 odjíždím do Chorvatska a ráda bych si to jestě stihla precíst...Ale jestli to nestihnes tak se mam aspon na co tesit az prijedu....Tak hodne stesti ve psani a kapitolam zdar!papa

30 Autorky Autorky | 7. srpna 2007 v 13:55 | Reagovat

AHOJ...ZABYVAME SE PREKLADEM KNIHY HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI, SEDMÝ DÍL... POKUD MÁTE ZÁJEM, NAVŠTIVTE NAŠE STRÁNKY. PŘEKLAD JE NEOFICIÁLNÍ, JSME POUZE AMATÉRKY http://hp7-deathlyhallows.wgz.cz/

31 FalcoF FalcoF | 7. srpna 2007 v 15:47 | Reagovat

Tak tohle byl masakr:)) doufám, že se tu brzy objeví další:))

32 Carmen Carmen | 7. srpna 2007 v 22:33 | Reagovat

Vždycky sem jen tak nakouknu, jestli náááhodou... a teď jsem tu chvíli nebyla a hned 2 kapitoly! Jupííí!!! :)

Nechci s tím nějak otravovat, aaaleee...

prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, prosím, ať se tu brzo objeví další kapitola!!! :D

33 gigi gigi | Web | 8. srpna 2007 v 13:50 | Reagovat

Carmen: Ale ty vůůůbec nechceš otravovat, že ne?:-p

34 Keirra Keirra | 8. srpna 2007 v 20:59 | Reagovat

Ted' jsem momentálně byla přinucena jít na brigádu a jsem mrtvá. nemám náladu už ani sedět u počítače. Ale skončí mi v pondělí tak pak by mohla nějaká být....

35 lady šann lady šann | Web | 10. srpna 2007 v 10:40 | Reagovat

tééééééééda! tohle že je odfláknutá kapitolka? Asi máme na věci dost rozdílnej názor, protože podle mně to je skvělý! Jen jsem se občas ztratila v ději při té rvačce, takže jsem to musela číst dvakrát, ale aspoň jsem si to víc užila!!! :o)

36 Nyttera Nyttera | 12. srpna 2007 v 21:13 | Reagovat

Bezváááááááááá!!!!!!!!

37 barbora barbora | 17. srpna 2007 v 19:40 | Reagovat

dnes som nasla tvoj blog a tak teraz som docitala tuto poviedku a je uplne uzasna:D strasne sa mi paci a dufam, ze dalsiu pridas skoro:D

38 Keirra Keirra | 18. srpna 2007 v 1:14 | Reagovat

Díky =) Taky doufám že to stihnu dopsat brzo jen mít na to čas

39 manik manik | Web | 18. srpna 2007 v 17:24 | Reagovat

Páni, to se ti povedlo! =0D

40 gigi gigi | Web | 20. srpna 2007 v 12:41 | Reagovat

Já vím, že už jsem dala koment, ale mrkněte se prosím někdo ke mě... Přidala jsem osmou kapitolu... Doufám, že nevadí, když tady dávám reklamu...

41 jasmine jasmine | Web | 22. srpna 2007 v 20:55 | Reagovat

je to úplně bombastický, skoro lepší kapitolka než y ostatní!!!

42 Veronika Veronika | 24. srpna 2007 v 12:19 | Reagovat

Jo normálně včera jsem na tvým blogu strávila celý den a dnes znovu!!!! Přečetla jsem si celou povídku Kdy to všechno skončí? a teď i tuhle. A jsem nadšenááááááá píšeš tak skvěle nepřemýšlela si o vydání knížky? Normálně fakticky peckový povídky akorát nevim nevim jestli se někdy dočkam konce u Kdy to všechno skončí? tam už si dlouho nepřidala kapitolku. Ale od ledna si hodně změnila styl psaní že? protože mi přišla ta povídka Kdy to všechno skončí taková někdy až moc depresivní i když hodně napínavá a tady je víc pasáží kde smíchem padam pod stůl takže se ti asi ted daří líp ne? ale tak honem honem další kapču pls!!!!!!!!!!!!!!!

43 nikkky nikkky | Web | 26. srpna 2007 v 2:19 | Reagovat

Takze vytlem jako prase, ale i smutny to bylo:(:))Kdy bude pokracko?:D:D:D

44 Louella Louella | 28. srpna 2007 v 11:16 | Reagovat

Hele, bude někdy pokráčo?

45 helwet helwet | 28. srpna 2007 v 17:34 | Reagovat

wau skvělý:))

46 Keirra Keirra | 28. srpna 2007 v 18:02 | Reagovat

Jasně že bude. Mám to už napsané, jen to trochu spravím, teda pokud se k tomu dostanu

47 Keirra Keirra | 28. srpna 2007 v 18:04 | Reagovat

Veronika: Já a napsat knížku? Kdo by to četl?=) Je asi pravda že jsem trochu změnila styl, protože na to už někdo poukázal. když jsem s tím začínala, byla jsem na tom náladou hodně bledě, ale to jsem ted už taky.... Díkec za hezkej komentář =)

48 Hilmenegirda Hilmenegirda | 30. srpna 2007 v 20:31 | Reagovat

Skvělá povídka. Dneska jsem ji celou přečetla a někdy jsem se tak smála, že jsem se málem udusila jídlem. Už se těším na pokračování.

49 Anduel Anduel | Web | 31. srpna 2007 v 14:33 | Reagovat

úžasná povídka! přečetla jsem ji jedním dechem a smála jsem se jako pominutá...:)! doufám, že brzo přidáš další kapitolku!!!

50 Ann Ann | 1. září 2007 v 19:55 | Reagovat

Zdravím Keirro :) Myslíš, že v nejbližší době bude další kapitolka? Právě jsem se dozvěděla svůj rozvrh na tento šk. rok a nic moc pozitivního,tak aspoň něco ať je príma:) Moc tě o to prosím :)

51 Eliska Eliska | 2. září 2007 v 9:57 | Reagovat

doufam ze pribyde brzy dalsi....

52 mynamesm mynamesm | 5. října 2007 v 20:29 | Reagovat

ahojky ja iba ze ta poviedka je uzasna je to fakt super miluje  ju som ju precitala za minimum casu a cely cas cekujem ci nie je nova kapca:( kedy pridas dalsiu?

53 martink martink | Web | 29. února 2008 v 23:02 | Reagovat

Super blog, opravdu dobrej, jen tak dál a hlavně to vše udržet.

54 wolfinkaa wolfinkaa | 8. března 2008 v 19:47 | Reagovat

super kapča.....a tá bitka....vav ;-)

55 Jean Jean | E-mail | 9. března 2008 v 10:43 | Reagovat

ses fakt super ta rvacka proste nemela chybu :D:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama